Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 11.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Извън тематанови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано11.03.09 11:59



Много интересен изговор имате на тия думи във вашия край. В нашия половината гласни са по различни.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: Извън тематанови [re: Бorдaнoв]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано11.03.09 12:03



Ний у Търнуву гуворим правилну, пък вий сте пид`раси!

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: За селянията, селяндурщината и нараненото его!нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.03.09 12:45



Целия ферман е едно прясно говеждо говно хвърлено по определени цели тук във форума, на същия принцип осъждан във писанието - да се въздейства на общественото (в случая) клубно мнение в негативна насока.
Иначе наблюдения верни в него има, но само с наблюдения анализ не става, изисква се анализиращия да отбира от материята, а автора видимо от трактата отбира от психология на индивида, масите и народите като осмоного от парфюмерия!
А нараненото его, видно е от ползването на внушения за директни нападки спрямо клубари скрити в купчина обяснения колко лошо е да си селянин.
Човече, спри се малко защото писанията ти стават отвратителни, дискриминативни и обидни за огромен процент от българите които нямат никакви заслуги за това кога и къде са се родили!!!
И всичката тази плювня само за да хвърлиш говното... нямаш право!
Твоето не е селяния - твоето е СЕЛЯНДУРЩИНА!

Welcome to the real world!




Тема Re: Извън тематанови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано11.03.09 12:51



Мое родно село е по средата м/у Плиска и Преслав - т.е земите, в които се е зараждал книжовния български. Вие де се пишета изобщу:)
Извън майтапа - наистина ми станаха интересни произношенията.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: aspid]  
Автор Didimus (новак)
Публикувано11.03.09 13:18



Селяни сте и двамата и това си е.

Аз пък съм роден във Варна и трите други града, където съм живял (по 5 години всеки) са все по-големи от нея

(Плевен не го броя, то казармата не е живот).

Макар че, според джимеца, в България всички сме селяни и няма отърване.
И да живееш в град, може да си роден на село.
Ако си роден в града, то родителите ти са от село и са те възпитали.
Ако и те са от град, то сигурно някоя баба или дядо и все нещо си прихванал.
И така стигаме неминуемо до освобождението, когато София е 12000, най-големите български градове са 20-30000, а в над 20 хилядна Варна българите са екзотика.



Тема Re: Извън тематанови [re: Бorдaнoв]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано11.03.09 13:43



Твойту село да не е Търговище? Познавам една момичка от там, и тя колкото тебе разбира от книжовен изик...

Да не се взема на сериозно...


Тема Права и гребатна лопата...нови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано11.03.09 15:14



Съжалявам, но искам и аз да си покажа селянията.

Знае ли някой от вас каква е разликата между правата и гребатната лопата и с коя се рие гюбрето?



Тема Re: Права и гребатна лопата...нови [re: Zvezdichko]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано11.03.09 15:44



Видяла жабата че подковават вола, та и тя ровила из гугълите...
Ако искаш да впечатлиш някого, измисли думички за които гугъл и уики не са чували.
И не задавай въпроси за 5 точки, очевидно е, че с "гребната лопата" се гребе, в това число и оборска тор.
Ах, каква хубава тема...

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: Права и гребатна лопата...нови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано11.03.09 16:57



Не се бъзикам...

Сериозно... Най-гадните неща за мен си остават поливането на пипера и плевенето... Първото, защото се прави всеки ден (напълно сериозно) и второто защото ме мързи да се навеждам...

А въпрос за 10 точки: Знаете ли как да подфанете моторчето?



Тема Re: Права и гребатна лопата...нови [re: Zvezdichko]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано11.03.09 17:21



Диламнооооо, Дилебероооооо, кажи ми как се сади, сади пиперо?
И като обърнахме на земеделски теми - при вас пипера на кавали ли го садят или на фитарии?
П.С У нашия край гюрбето се хвърля с вилата.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.