Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 17.01.21 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 12:03

То е ясно, че няма, но нали се сещаш, че все пак тия са най-близко до магаре, а тая не остана човек дето да не го пита за т'ва. Общото взето всички и се хилеха насреща и казваха: "ми да става, но трудно"

Всъщност ако Бътън беше останал в играта точно на плановото седмо място щеше да лепне, понеже Фетел така или иначе духаше след наказанието.

Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.09.12 12:03

според мен, Мерцедес и топ отборите, ги спасява само и единствено, ако се обърнат за помощ към сигнатурата ти.

Нали КЗП ако не греша, де, означава "Комисия за Защита на Потребителя" - или греша?
Само те могат да се справят с неотговарящия на стандарта БДС продукт, на Пирели ли беше, или какво там беше, "нещото", с което....

Тема Re: Тази теманови [re: BG-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 12:29

Наказанието на Фетел надали е било предвидено. Както и отпадането на Бътън :)

Близки са ама нали се сещаш че всички тия канали се следят от десетките аналитици и стратези които отборите ползват всяко състезание.

КЗП!

Тема Re: Тази теманови [re: Silverado]  
Публикувано10.09.12 12:30

Кур За Пирели, значи принципно но и Комисия за Защита от Пирели също става :)))

КЗП!

АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 12:50

Е то едва ли някой е предвидил и Перес преди старта.

Именно, според мен във ферари много им се искаше да карат на два стопа, обаче Макларън и Перес зловещо я треснаха тая стратегия.

П.П. Изключителен карък, два поредни старта щяхме да сме 1-2, Алонсита май е танцувала на някой вещерски събор преди сезона, даже и като не е на пистата му връзва.

Тема Re: Тази теманови [re: Бr-2]  
Публикувано10.09.12 12:52

не съм съгласен за СПА, Хамилтън беше доста назад, така че не е сигурно. Още повече там със старото крило и простотии нямаше да има скоростта на Бътъна.

Ми ние всички смятахме че само Перез ще е на един стоп. Макларъна влезнаха в боксовете две обиколки след Ферари. Тактиката според мен е била същата, просто Макларън са пазили повече гумите за разнообразие

КЗП!

Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 14:53

Добре де, какво им е странно на бързите обиколки на Перез? Лека кола заради намаляващото гориво + медиум гуми. Нормално е да кара със секунда по-бързо от останалите с един пит, на които вторият стинт им беше с твърдите гуми.

Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
Публикувано10.09.12 17:05

Нищо странно няма, Заубера ПАЗИ ГУМИ и това е достатъчно условие да тръгне 11-12ти и да финишира втори.

КЗП!

Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 17:09

Според мен геймъра, чието мнение Члена е споделил е имал впредвид Розберг, който с хард гумите е 0,3 сек. по-бърз от Перес и 1+ сек по бърз от Хамилтън, а Алонсо даже няма да го споменевам. Разбира се хейтъра на Пирели ще наблегне на т'ва, че е по-бърз със секунда от победителя, а тактично ще си премълчи, че втория почти даде най-бърза обиколка и то, като беше ясно, че вече няма за какво да се бори, докато Розберг имаше всички шансове да догони дедо, Кими и Маса.

Автор nerra (creepy)
Публикувано10.09.12 17:14

Заубера ПАЗИ ГУМИ
И има уточнено шаси, не бива да забравяме...

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.