Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 23.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Тази тема  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.09.12 18:04



я създавам специално, за да може шефчето да се изяви по повод на пирелките. Go, шефче





Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано09.09.12 18:12



a ние останалите можем ли да споделяме мнение за тия шибани, долни, педерастки гуми Пирели?



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:14



Всеки който има мнение за Капутрели е добре дошъл!

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.09.12 18:16



Желателно и дори препоръчително.

Аз исках само да съм сигурна, че няма да останат незабелязани поради отсъствието на Жаира
Отивам да чета поради що Фетел е отпаднал и след това ще се върна да тегля майни на пирелите, заради които му се е развалил болида най-вероятно



Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:18



Маса е казал че бил неприятно изненадан от износването на гумите си.
Аз ще цитирам едно мнение от един друг форум:

"Статистически и погледнато от позицията на „хляб и зрелища”, състезанието беше интересно. Дори много. Но за мен това беше антисъстезание. Въпреки симпатиите ми към Алонсо. Някак не мога да се зарадвам. За мен не е нормално един пилот да е по-бърз със секунда спрямо всички в челото на колоната, а на тях да не им дреме. Това обезценява победата. И се получава наистина - много и различни, но безсъдържателни победители. Без стойност. Или поне без стойността, която победата имаше преди. Днес е достатъчно да си „постоянен”. Но не трябва да си различен. Днес трябва да сдържаш състезателните си инстинкти, за да „запазиш ресурса на гумите”.. ЕБ*Х и ресурса! Той стана вся и всьо! Понятието „най-бърза обиколка” напълно изгуби значението си. Съответстващия ресурс на гумите е абсолютно несъпоставим. Днес можеш да дадеш най-бързо време и да финишираш последен! Не е ли прекрасно?!?"

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.09.12 18:20



Точно и аз това прочетох за Маса току-що. :)

Както и за Алонсо, който мрънка, че бил изгубил 10 обиколки зад Фетел. Е, не, извинявай, трябваше да превключи на втора и да отбие, та да ти направи кефа





Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:30



Vettel and Alonso had a similar incident in last year's race, but on that occasion it was the Ferrari defending and no penalty was issued.

"Last year was not a penalty and this year is a penalty," said Alonso. "That is the big difference for the people that understand this."



Единственото което разбираме е че Италия=Ферари и за поредна година тук стюардите са тотални п*тки!

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.09.12 18:37



Е след това му изказване дали ще има нужда пак да обясняваме на Хенди защо не харесваме Алонсо





Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:59



хахахаха
Тя хенди не знам дали хвана инцидента. По едно време нататък не го раздаваше много заинтересувано :)

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.09.12 02:35



Много добри гуми, ама ряпа да ядат пред Мишлен и Бриджсоун.
Не само в Ф1, но и на улицата.
Интересно какво мисли Серхио Перес за гумите?





Тема Re: Тази теманови [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 02:44



Почвам сериозно да си мисля, че него го глобяват, ако използва по повече от един комплект.



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 10:50



Т'ва само фен не Алонсита може да го напише, що се подвеждаш така?!
"Трябва да сдържа състезателните си инстинкти за да запази ресурса на гумите" - ми тактика, който иска спира веднъж повече и нищо не сдържа, ако беше разрешено и презареждането никой нямаше да се сети за Пирели цял сезон щото +1 питстоп тактика щеше да се подкрепя и от по-малко гориво. Елементарни сметки питсопи еди колко си, съответено времена на обиколка еди какви си, тактика еди коя си.
"За мен не е нормално един пилот да е по-бърз със секунда спрямо всички в челото на колоната, а на тях да не им дреме." - много ми е любопитно, кой пилот се визира!? Разликата между завършилия втори и най-бързата обиколка е около 0,3 секунди. Да не говорим, че който е гледал състезанието е видял най-бързи обиколки от Хамилтън, Бътън, Алонсо, Перес в хода на състезанието. Да, може да финишраш последен с най-бързо време, ако стартираш на опциите с гориво за три обиколки.


П.П. Т'ва само някой геймър, дето стартира последен в поредната ф1 игра и после изнасилва цялата компютърно контролирана колона може да го напише.



Тема Re: Тази теманови [re: BG-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 10:57



Разбира се не съм съгласен с теб.
Това със спирането повече от веднъж не става - в топ десет имаше точно двама с два питстопа и това бяха двата мерцедеса които ядат гумите си екслузивно.
"Елементарни сметки питсопи еди колко си, съответено времена на обиколка еди какви си, тактика еди коя си. " - тактиката беше една, само Перез влезе по-късно защото стартира на твърди. Въпроса е, че през половината състезание даваха повторения кой къде е превъртял гума докато завива, в сегашната формула това се равнява да изпуснеш завой и да се повъргаляш в гравела кат Алонсо. През 1990-2005 се говореше кой е най-бърз и най-постоянен в туровете. Сега се говори кой пази най-много гумите!!!

"гледал състезанието е видял най-бързи обиколки от Хамилтън, Бътън, Алонсо, Перес в хода на състезанието." След първите стопове гледахме бързи обиколки само от Перез и Розберг. Другите пазеха чепичите!

Т'ва само някой геймър, дето стартира последен в поредната ф1 игра и после изнасилва цялата компютърно контролирана колона може да го напише.
Да бе, личи си кой не е играл отдавна подобни неща.

В Испания ме наказаха за блокиране на Алонсо!, за Канада ме наказаха заради катастрофа в Монако.. заеби ги ти ардадните формули от ерата на правеца :)

КЗП!

Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.09.12 11:08



В Испания ме наказаха за блокиране на Алонсо!, за Канада ме наказаха заради катастрофа в Монако..

ахахахаха верно ли бе хахахахах



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 11:10



Да, направил съм две маневри за да си запазя позицията. в Монако се движех последен и реших да торпилирам Алонсо от състезанието.

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 11:17



"След първите стопове гледахме бързи обиколки само от Перез и Розберг. Другите пазеха чепичите!" - Ми не е вярно т'ва най-бъзрзи обиколки и Бътън и Хамилтън даваха веднага след Питстопа.
Т'ва за пазенето на гумите също е някакъв мит, аз бих се радвал да е така, понеже Бътън трябваше да ги разчеква групово, особенно пък Хамилтън, но както виждаш т'ва не се случва.
Уебър също беше на 2, да не говорим, че и в Магаре според мен се гласяха за 2, но като видяха, че Макларън няма да спират смениха тактиката. Мерцедес са 6-7 е т'ва ако не е супер резултат за тях, здраве му кажи, 3-7 място разликата е 14 секунди, а от 4-7 - 4 секунди. Айде малко по-обективно.



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 11:19



Тия там са по-строги отколкото стюарди на ФИА:











и т.н. :)

КЗП!

Тема Re: Тази теманови [re: Бr-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 11:24



Даваха само първите две три обиколки докато бяха с наистина свежи и непротъркани капутели.

Хамилтън в едно интервю каза че си е променил стила на каране защото инак много износвал таз и миналогодишните гуми.

СПоред мен всички бяха планирали един питстоп или са стискали палци гумите им да издържат накрая. Алонсо и Маса нямаха рязък пад на темпото от един момент нататък, така че надали са настройвали колата по-агресивно но за два пита.

Надали е супер резултат за тях. Всички обясняваха как ще мачка мерца на Монца. Факт е че всички карали квалификация с двигател на Мерцедес бяха в Кю3!

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 11:37



Ами той двигателя Мерцедес мачкаше, нашите си бяха готови за двойна победа, само Перес можеше да развали т'ва.

Да бе да, трябваше да гледаш по Раи, една патка ходеше и питаше всички по питлейна, възможен ли е един питстоп. А тия от Ферари здраво се разшетаха из бокса след 17-18 обиколка, като видяха, че Макалръните ги мачкат с един питстоп. То не случайно режисьора ги давеше точно, когато Бътън изпреварваше Маса и след съобщениято "времената ти са супери и сме на план А". Реално Хамилтън и с два питстопа биеше Алонсо, само Перес нямаше как да стигне.



Тема Re: Тази теманови [re: BG-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 11:56



тя патката хубаво се е моткала по питлейна, ама нали се сещаш кога точно ще и кажат точната си стратегия?

двигателя мерц мачкаше, но отбора им не мачкаше заради просволутото износване на гуми, поради което бяха от малкото с два пита.
И ако не бяха проблемите на Бътън и Фетел, Шуми нямаше да е направил плановото си 7мо място.

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 12:03



То е ясно, че няма, но нали се сещаш, че все пак тия са най-близко до магаре, а тая не остана човек дето да не го пита за т'ва. Общото взето всички и се хилеха насреща и казваха: "ми да става, но трудно"

Всъщност ако Бътън беше останал в играта точно на плановото седмо място щеше да лепне, понеже Фетел така или иначе духаше след наказанието.



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.09.12 12:03



според мен, Мерцедес и топ отборите, ги спасява само и единствено, ако се обърнат за помощ към сигнатурата ти.


Нали КЗП ако не греша, де, означава "Комисия за Защита на Потребителя" - или греша?
Само те могат да се справят с неотговарящия на стандарта БДС продукт, на Пирели ли беше, или какво там беше, "нещото", с което....



Тема Re: Тази теманови [re: BG-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 12:29



Наказанието на Фетел надали е било предвидено. Както и отпадането на Бътън :)

Близки са ама нали се сещаш че всички тия канали се следят от десетките аналитици и стратези които отборите ползват всяко състезание.

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: Silverado]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 12:30



Кур За Пирели, значи принципно но и Комисия за Защита от Пирели също става :)))

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 12:50



Е то едва ли някой е предвидил и Перес преди старта.



Именно, според мен във ферари много им се искаше да карат на два стопа, обаче Макларън и Перес зловещо я треснаха тая стратегия.

П.П. Изключителен карък, два поредни старта щяхме да сме 1-2, Алонсита май е танцувала на някой вещерски събор преди сезона, даже и като не е на пистата му връзва.



Тема Re: Тази теманови [re: Бr-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 12:52



не съм съгласен за СПА, Хамилтън беше доста назад, така че не е сигурно. Още повече там със старото крило и простотии нямаше да има скоростта на Бътъна.

Ми ние всички смятахме че само Перез ще е на един стоп. Макларъна влезнаха в боксовете две обиколки след Ферари. Тактиката според мен е била същата, просто Макларън са пазили повече гумите за разнообразие

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 14:53



Добре де, какво им е странно на бързите обиколки на Перез? Лека кола заради намаляващото гориво + медиум гуми. Нормално е да кара със секунда по-бързо от останалите с един пит, на които вторият стинт им беше с твърдите гуми.



Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 17:05



Нищо странно няма, Заубера ПАЗИ ГУМИ и това е достатъчно условие да тръгне 11-12ти и да финишира втори.

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 17:09



Според мен геймъра, чието мнение Члена е споделил е имал впредвид Розберг, който с хард гумите е 0,3 сек. по-бърз от Перес и 1+ сек по бърз от Хамилтън, а Алонсо даже няма да го споменевам. Разбира се хейтъра на Пирели ще наблегне на т'ва, че е по-бърз със секунда от победителя, а тактично ще си премълчи, че втория почти даде най-бърза обиколка и то, като беше ясно, че вече няма за какво да се бори, докато Розберг имаше всички шансове да догони дедо, Кими и Маса.



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.09.12 17:14



Заубера ПАЗИ ГУМИ
И има уточнено шаси, не бива да забравяме...



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 17:14



Да, т'ва че след като смени гумите Перес стана най-бързия на пистата няма никакво значение, просто пази гумите. Т'ва, че темпото му беше охлювено и Хамилтън го застигна в 28-29 обиколка докато беше с хард няма значение, реално Хамилтън кара 1 обиколка повече на харда отколкото Перес.
Нашите ако бяха стартирали на хард, картинката щеше да е същата.



Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.12 17:21



Беше ясно, че нашите са на 1 стоп, пита на Перес го потвърди. Щом той може да кара 28-29-30 на хард, значи и други могат. Особенно ако са отворили преднина, която могат да ползват като буфер.



Тема Re: Тази теманови [re: Бr-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 18:04



ами най-вероятно всички са били с един пит стоп. инак нямаше да влизат по горе долу едно и също време.

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано11.09.12 09:08



уточнено шаси - половин победа!
две уточнени шасита - цяла победа!



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано11.09.12 10:05



тва уточнено шаси нещо като 6-те реда на питон ли е?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тази теманови [re: pollo]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано11.09.12 10:42



никакъв питон повече, никакви рептили!

между другото изгледах един сезон на Старгейт - абе то половината терминология на екснета е там ебаси, сега ми е ясно откъде са се вдъхновили за "разкрития" :)



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано11.09.12 11:27



Кой от всичките Старгейти ?

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано11.09.12 12:36



Ами най-първия: sg-1 ... доста добре направен сериал, за 96та година, бих казал.

Полковникът ми стана любимец вече с постоянната ирония :)



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано11.09.12 13:06



полковника и мен най ме кефи

макар че Старгейт Атлантис като ли че повече ми харесваше
а Старгейт Юнивърс беше по за възрастни с вдъхновение от Бетълстар Галактика

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано11.09.12 13:28



e подкарал съм ги наред, лека-полека ще стигна и до там :)



Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано11.09.12 20:51



Кой прави шасито на Заубер, на БМВ ли е?

Перес е страхотен състезател, няма нищо общо с тези около него - Малдонадо, Кобаяши и т.н. Сена също кара добре, но на МОнца на 2-а пъти го изхвътлиха от пистата, без последствия за опонентите му.

Мерцедес според мен нямат шанс да си подобрят платформата този сезон. Прекалено късно е. Щом до сега не са го направили, няма за кога, направо да се готвят за следващия сезон. Много интересно, защото по принцип Дедото трябваше да ги е насмел до сега и да направят нещо свястно, ама на...

Много важно е също така колко изпреварвания и битки имаш в едно състезание,
колкото повече имаш толкова по-бързо ти се износват гумите.
Гумите не се износат толкова много, ако се кара нормално. Най-много се износват при екстремни
спирания и ускорения (вкл. в завой).

Реално до първия стоп (30 об.) на Перес, той нямаше борби, просто изчакваше всички да влезат в пита,
за да се изкачи напред. После с новите гуми, ама и много по-лека кола почна да ги яде.
Перес реално направи 30 об. с твърдите и 22 об. с мидиъм гумите.



Тема Re: Тази теманови [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано11.09.12 23:13



Не, Заубер сами си правят шасито. Като бяха с БМВ, немците им даваха двигатели основно. С изключение на 2010, когато се наричаха БМВ Заубер Ферари, защото лиценза беше на името на БМВ, а те напуснаха края на 2009 и Ферари почна да им дава двигатели.
Заубер са единственият отбор във формулата със жена СЕО, обаче явно работят много сериозно в Швейцария.

Сена кара стабилно и прибира точки, когато може, обаче това стабилно каране няма да му спечели договор в по-конкурентно способен отбор. Малдонадо, колкото и да е ненормален, си личи, че е и много талантлив. Виж Грожан е пълна трагедия - тоя колкото е бърз в квалификациите, толкова е и неориентиран на старта. Лошото е, че покрай няколко подиума прибра достатъчно точки, че да си подсигури оставането и за догодина при Лотус май.



Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано11.09.12 23:58



о не не моля ви не .. повече никой да не споменава в едно изречение бмв и ферари ... не не ..



Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор Jair ()
Публикувано12.09.12 00:12



жаира е безкрайно благодарен, особено на колегите, които са ме позаместили...Иначе щом и маса почнахме да даваме за пример положението е ясно накъде е...

а на някой си, който иска да му се върнат 10 години назад неизживяно детство сигурно не помни, че понятия като blistering и graining ги има много много преди пирели да влезнат във ф1. Имаше и един сезон, който мишленките и съответно всички каращи с тях ги прерязаха с някви милиметри и ги осакатиха безкрайно. А пък имаше и едно състезание в щатите дето си въртяха шест коли...ма всички се държат все едно гумите от вчера са фактор.

Между другото какво стана с апокалиптичните прогнози всички в топ 10 да пропускат квалификацията за да пазят гуми, щото и такова квичене имаше по едно време, видяхме до къде го докараха с тая "стратегия"??

Иначе конкретно за Монца промените, които оказаха най-голямо влияние са факта, че след 10-о място можеш да си избираш гуми(вкарано за да направи пилотите отзад по-конкурентно способни), както и липсата на презареждане на гориво.

Пропуснах квалификацията ама видях че маса е трети, а алонсо е назад. Някой ще ми каже ли какво е станало, не съм чел нищо, ама сигурно е заради Пирели??

Айде за накрая домашно за леко напреднали:


Някой помни ли тоя инцидент и причината да се стигне до него? От коя година е? Айде лека ви нощ.




Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано12.09.12 01:03



А пък имаше и едно състезание в щатите дето си въртяха шест коли...ма всички се държат все едно гумите от вчера са фактор.

Бях там, голямо прекарване беше...





Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 08:33



Да позная ли ?
Сега Няма да си намеря темичката във Велинград?



КЗП!

Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано12.09.12 08:47



Аз не разбирам как е възможно да коментират гумите хора, които едно колело не могат да опазят! Не ми се вижда редно ...



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 09:23



хихихихих

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано12.09.12 09:42



Да не би на Жаира да са му свили колелото в Нидерландия? Тука това става редовно. Друга престъпност почти няма, ама колела много се крадат.



Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.09.12 09:45



да, старото му колело, то май е повече със сантиментална стойност, така мисля, де, жаира си знае иначе... е защо баш колелата крадат, баси тъпанарите смотани...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тази теманови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 09:53



Ми да го беше казала това миналата седмица, Жаира беше много изненадан от липсата на Светкавица!

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано12.09.12 10:18



Гръмотевица :Р



Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 10:26



Хайде сега. Сигурен съм, че колелото се е чувствало като Светкавица и само си е тръгнало, обидено от отношението Жаирово !(нещо като Наджата във Велинград!)

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.09.12 10:32



аз помня, поне мисля, че помня... уилямса беше опапкал мишленките и беше направил колона от коли зад себе си... ще получа ли награда, че съм си решила домашното?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано12.09.12 10:33



ще горите в ада...всичките. Също като оня инвалид, който ми е свил колелото, защото съм сигурен че клетвите ми са го застигнали.




Тема Re: Тази теманови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано12.09.12 10:33



не




Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 10:37



Вече ѝ говориш? Каква по-голяма награда от това !!!

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.09.12 11:09



стига с тия клетви, чувствам се дълбоко засегната, като ти се случи подобно нещо предния път, аз бях тая, дето се прави на маймуна да те разведрява с виртуални пури и кептън морган... даже и съчувствието и симпатиите ми не заслужаваш с държанието си

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.09.12 11:12



не ми говори, не се бъркай, само процежда по една сричка през зъби...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тази теманови [re: pollo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано12.09.12 13:00



Колелета се паркират на улицата обикновено, а веригите не са им толкова сложни за чупене май. На наркоманите като им трябват пари, колелета са много ликвидни - все ще на намериш на кой да го продадеш бързо.
Това е само с велосипедите. Иначе е толкова спокойно, че се чувствам по сигурна тука като се прибирам на градус в 3 през нощта сама по улицата, отколкото в София посред бял ден.



Тема Re: Тази теманови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано12.09.12 15:14



Това, че те трие във Велинграс може да се брои за внимание !

КЗП!


Тема Re: Тази теманови [re: nerra]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.09.12 02:17



Пирели са дяволско изчадие!
Скоро се очаква Ватикана да излезе с официална позицив, в която тези от Пирели да са нарисувани с кози рога....честно....



Тема Re: Тази теманови [re: El Capitan]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано13.09.12 08:42



Ватикана, Пирели, Маранело..абе не знам да ти кажа. Те Ватикана и Хитлер са подкрепяли и разни хора на клади са горили ..

Здравей! Пиша ти това съобщение, за да не станеш масов убиец!


Тема Re: Тази теманови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано13.09.12 08:46



очевидно е откъде идват повечето световни проблеми. Окончателното решение - превръщането на Ботуша в стъклена държава, if you know what I mean ..



Тема Re: Тази теманови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано13.09.12 09:06



Да да да, НЮК ЕМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.