Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Някой да знае лек за бенки????нови  
АвторNeshtasten (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 15:44



Моля някой ако знае някакьв езотеричен начин за лекуване или премахване на бенки да каже.Имам много и големи бенки и чрез оперативна намеса не става.Значат ли нещо?Някаде сьм чел че ако имаш еди каде си бенка значи еди какво си и все хубави нвща.Но това е за хора които имат сигурно по една две, а аз няма място кадето да нямам.Дали трябва да лекувам с нещо целия си организьм или не.Консултирал сам се лекар и казват че не са опасни и да не се пипат или премахват или ако се махнат така щели след време пак да се появят.Аз искам да ги махна от естетичвска гледна точка защото ме е срам да се саблека.Моля ви хора ако някой знае нещо по този вапрос да каже ще сьм много благодарен за всякаква информация!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 16:20



мога да ти препоръчам един човек от София, които ги маже с нещо, те се свиват, хващат кора, която до един месец пада и все едно не си имал бенка. Аз лично съм ходила и ми махна 4 бенки на гърба, като едната от тях беше много голяма и тъмно кафява и дори нещо я бях раздразнила. На мои съсед също му махна една на окото. Също лекува и брадавици, кокоши тръни и други. Телефона му е 02/ 8565520 /след 18.00часа/ - Янков



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
АвторMersi! (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 22:45



Moliate samo kaji ostava li niakakv belek ili niakakva sleda.Mersi mnogo za informaciata shte se obadia.I ako vsichko mine ok shte te cherpia!!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:59



Estestveno, 4e ima beleg, koito s te4enie na vremeto iz4ezva, kato ot odraskano e. Nai-dobe se obadi na Qnkov - toi 6te preceni dali da gi mahne. Na men kakto mi kaza, taka stana. Tova go praktikuva ot mn. godini, ba6ta mu e bil lekar i toi e otkril tova mazilo. Jelaq ti kysmet! Pi6i mi na E-mail: mileiina@abv.bg



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано20.03.05 17:12



а какво значат бенките?
и аз имам много, та съм любопитна



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 18:23



Moje6 da gi premaxne6 s lazer,ne e mn skupo,az li4no imam su6ti problem i v ponedelnik 6te si maxna benkite s lazer!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: DDD]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано16.04.05 19:36



а безвредно ли е?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: cuddly]  
АвторNeshtastne (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 13:31



Az dikolkoto znam s lazer e dosta riskovano,zashtoto tribva adski vnmatelno da go praviat da ne izgorat poveche.Na strashno mnogo xora sa im ostanali beli petna sled lazer.Tribva da znaesh pri mnogo opitni da otidesh,a az za takiva ne znam.Edinia medecinski nachin e tova chrez lazer, a drugia dokolkoto znam e chrez izriazvane ama i tova ne e dobre.Az zatova tarsia drug nachin i otidox pri tozi koito mi go dade Milena i toi mi gi namaza s neshto koeto ne e azot.sega sa s korichki i gi chakam da padnat,nadiavam se kojata da se vaztanovi dobre sled tova!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Neshtasten]  
АвторCпeшнo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 11:54



Милена от Бургас съм и не мога да отида до София дали ще е възможно по някакъв друг на4ин да си набавя това лекарство??



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Neshtastne]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 06:45



Kakvo stana s benkite.Pishi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.