Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 30.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Сериозно-иистината за форумните героинови  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:05



Това за разликата между кенефа, наречен България и Западна Европа няма нужда от коментар, нито пък затова кой успял и кой не. По скоро представлява интерес да се раобличат някои хора, известни в нета, в реалността мечтатели. И двамата се представят като бизнесмени, забележете:) Накратко истините.

Генади: 1.

Това момче си мисли че син на Николи Гигов:) и се представя за takuw- представете си за какъв Комплекс с главно К става на въпрос:)

2. Пенев е момче, на kоето ако му спреш нета ше умре щото няма кво да прави. Той е 24 часа във виртуалното пространство. И "бизнесменът" бълва теми нонстоп. Никoй, ама никoй не го познава от хората, които пишат тук. Даже и Г класа няма, може дори и кола да няма. Беше тръгнал навремето kum Англия с цел да учи, видя че му е скъпо и че не става и се върна недоучил. Сега е безработен, научил някои лафове и си вдига самочувствието в нета пред други виртуални герои, с които се лъжат един друг и си вярват:)

3. Албена няма нужда от коментар. Любо от женски пол.

Комплексирани, че не могат да са тарикати сред тарикатите, се правят в нета, че са тарикати пред балъците. Пишат и си вярват...опитват се да се докажат без д азнаят пред кого, за да убедят себе си, che ne sa жалки. Но те си знаят истината. И тя боли.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:09



кажи кое точно те засегна - пичките, бенца или кинтите? гледам, че си афектиран. кажи кое ти пречи





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:21



копеле, няма как да се заегна от теб, защото имам абсолютно всичко, което съм поискал. Както и да е. Просто е смешно цялото ти поведение в нета. Не е ли ot ясно по-ясно лъжеш? Дали си вярваш, не знаm- но може ид а си вярваш защото в България го има тоя синдром- и познавам такива хора. Истината е, че се описваш такъв в нета. В реалността си незабележим. Както с kовчега, нареchен Г класа, така и без нея



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:47



Не е ли ot ясно по-ясно лъжеш?

Благодаря за комплимента. Искам те.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:53



Излез от образ и си признай истината, милионерче:)



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 20:45



Ох,отдъхнах си.Сега като разбрах че не са милионери дишам много по спокойно ,а и самочувствието ми се вдигна с няколко пункта..Иначе се бях поттиснал че има по -успели хора от мен в нета.Дано нямат и ге пестин амг,че с с тея.. це -де- и.. само на въртящ момент сме силни...

Редактирано от Hитo знaм, Hитo мora на 19.12.09 20:47.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано19.12.09 21:08



Ако имаше по-успели от мене в нета, досега да съм им направил черни магии на всичките. Маааама им...



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 21:35



1. Генади...

2. Пенев ...

3. Албена ...

Комплексирани, че не могат да са тарикати сред тарикатите, се правят в нета, че са тарикати пред балъците. Пишат и си вярват...опитват се да се докажат без д азнаят пред кого, за да убедят себе си, che ne sa жалки. Но те си знаят истината. И тя боли.

А мерси че ми (ни?) откри топлата вода. Пък аз си мислех че те са сите мил'ьонери

.

П.С. Да те коригирам само в едно: Да се правиш на тарикат пред балъци трябва да имаш балъци в залата. В ТОЗИ клуб май няма такива. Дори и Виливар не е такава, просто е повлияна от околната си среда (Скандинавия) и по инерция им пише вежливо, като на нормални.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 21:45



Признавам си - разкри ме!

Нямам апартамент в горен Лозенец, не карам спортна кола кабриолет, нямам ВИП маса в Червило, не давам интервюта по вестници и телевизии и в последния брой на вестник Уикенд не пишеше за Генади. А Любо Пенев няма поръчков Мерцедес.

Брей от това селце в Германия където си слуга до какви важни изводи стигна.

Поздрави





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 21:46



кой чел, чел

Редактирано от pesho.konia на 19.12.09 23:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.