Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 07:44



читаво мнение. хубав човек беше ти.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 07:45



и как точно виждаш някой с пари да желае да чука жена над 35? никак.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.12.09 09:50



В статията от линка пише, че Гигов често го засичат с тази дама, а тя е на 44г.
Отбелязах, че няма вкус не заради възрастта на дамата, а защото е грозна.
Впрочем доста девойки и на 25г са запуснати, разплути и грозни...А за държание и възпитание да не говорим





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 13:05



Мда, изключително скъпото кичовско е на мода - полъх от Русия. Разбираемо е.

Мъже с чантички са ми гей. В шоурума на един офицален дилър до мене стоеше един клоун, който го играеше тарикат и който може би хората го взимаха полу-сериозно до момента, в който не започна да си търси документите в червената прада чантичка.

Редактирано от Exte Barrocco на 20.12.09 13:07.



Тема Гиговнови [re: ChristianVieri]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:09



За този Гигов ли става дума? Че той нямал син, а две дъщери.



А некъде четях история написана от сина на Гигов, разказваща за липсата на пари и как се мъчил да наебе неква сервитьорка. Бяха със своя приятел Любо Пенев в голфа!



Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:20



Едната дъщерята на Гигов се казвала Елеонора. Била учила във Франция. Има голяма статия за нея в интернет. Яка мацка като цело. Карала мерцедес. Тоя палячо във форума явно не е любимия син на Гигов.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:40



не вярвай на писанията. няма човек, който да не предпочита момичета на 17-25. ня-ма. освен да си някакъв извратеняк.



Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:42



абе, ти нещо си се объркал. от цялата работа вярно е само онова с мерцедеса.



Тема Re: Гиговнови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:54



Ели Гигова е известна! Има стотици статии за нея по вестниците. Аз погледнах заради вас - иначе не я знаех коя е, защото не се интересувам от родните звезди. А тоя нашия Гигов е от Обеля и кара Голф.

Мога само да кажа, че аз наистина имам нова луксозна кола и си правя кинтите и си ходя по Ибица и всичко сам съм си постигнал, а вие сте измислени герои.





Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:59



ние сме чели в учебниците по етикет, че трябва да скромничим за да не бием на очи. ето - виж ме мен например. казал ли съм някъде нещо повече от това, че съм с мерцедес? не. щото ако искам мога да кажа и за другите два мерцедеса дето карат след моя...е такива неща

ти имаш супер луксозна кола и се гордея в теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.