Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 21:54



ОнзиСъщия, много точно око имаш :)
Като няма простаци покрай мен, губя тренинг


Тук всички възпитани и вежливи, усмихват ти се и се държат добре.
Как да не отвърнеш със същото?
Ето на, днес колко пъти ми отвориха вратата и ми задържаха асансьора, защото ръцете ми бяха пълни с торбички с покупки ... цивилизация, братче

А относно скъпите и марковите дрехи ... по-грозни тоалети от "марковите" в бутиците не бях виждала, честно.
Как пък няма да си дам парите за такава грозотия, независимо какъв етикет ще се вее.
Но има хора, които гледат етикета, а не естетиката :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 21:57



Ти копеле си доста битов чиляк,леко симпатичен с простодушието си..Ей такива като тебе в Бг ги изяждат и им взимат наториалните актове..Тук оцелява по-силният.Ей за тва е толкова интересно,само да ти стиска да се пробваш.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:07



на твое място не бих се напрягал толкова. ти кой набор каза, че си? все още има време да си дойдеш в БГ с някакви спестявания, които да вложиш в някой от грандиозните ми проекти. поне ще изкараш некви пари ако се сещаш. ето - виж последната ми инвестиция:

продал съм 30% 'на зелено' за има няма 2 месеца по средата на кризата. цените започват от EUR 2500. едва ли имаш такива пари, но за пенсионерските си години да знаеш. тогава може вече цялата страна да е моя и да ти подаря нещо ей така - от сантименти:)



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:13



така е - тук е пълно с тарикати. нищо, че един от вас не кара мерцедес. много отдавна написах, че всеки човек се мисли за тарикат и това е нормално. именно заради това парите са нещо хубаво защото показват резултата. и като паркираш ГЕ класата пред чужденците на бизнес среща в софия, като извадиш вертуто и като действащ министър дойде при вас да се ръкува на западняка му става ясно, че е дошъл да преговаря с НЯКОЙ. същия западняк, който най-вероятно ви е работодател нейде из 'белите държави' с акурите.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:17



като сложиш брионито, HUBLOTa и вертуто с диамантите райските порти се отварят и бизнеса сам се случва. ей така си въртим милионите.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 22:20



писането хич не ти е талант, копеле





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:24



абе нещо дълго си написал, гледам, че пак за пари иде реч. ще ти кажа само, че ако си тъп ще си тъп навсякъде. това, че тъпите в бг вземат по-малко от тъпите в чужбина въобще не ме интересува. тук говорим за голям бизнес, за национално отговорни строители на съвременна България



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 22:27



Да сте живи и здрави.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 22:34



така е - тук е пълно с тарикати

"Тарикатите" ТУК са ти с албенката, и още 2-3 клакьорчета доприпкали напоследък. И те като вас - петимни нова публика да им обърне малко внимание. Което написах е че ТУК балъци нЕма!

...Да се правиш на тарикат пред балъци трябва да имаш балъци в залата. В ТОЗИ клуб май няма такива...

Та и тарикатлъка ви е гротескен. Остава да се види колко и е търпението на модераторката (която, да припомня на тези с къса памет, беше избрана от старите клубари за да изчиства клуба от подобен спам и безмислени провокативни теми/постове, преди 3-4 г) и кога ще ви погне от тук.

Доколкото разбрах и от други клубове са ви гонели та не сте "целки", нали?



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:36



нали знаеш, че ако ти пречи нечие мнение в нечия тема имаш свободата на избора да не четеш нищо в нея, да не ровиш из темата, да не отговаряш на мненията. демокрация дето се вика:)

ако имаш жестоки проблеми с това, че нямаш ге 55 амг те съветвам да работиш докато не постигнеш нещо. дори и це класа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.