Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Сериозно-иистината за форумните герои  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:05



Това за разликата между кенефа, наречен България и Западна Европа няма нужда от коментар, нито пък затова кой успял и кой не. По скоро представлява интерес да се раобличат някои хора, известни в нета, в реалността мечтатели. И двамата се представят като бизнесмени, забележете:) Накратко истините.

Генади: 1.

Това момче си мисли че син на Николи Гигов:) и се представя за takuw- представете си за какъв Комплекс с главно К става на въпрос:)

2. Пенев е момче, на kоето ако му спреш нета ше умре щото няма кво да прави. Той е 24 часа във виртуалното пространство. И "бизнесменът" бълва теми нонстоп. Никoй, ама никoй не го познава от хората, които пишат тук. Даже и Г класа няма, може дори и кола да няма. Беше тръгнал навремето kum Англия с цел да учи, видя че му е скъпо и че не става и се върна недоучил. Сега е безработен, научил някои лафове и си вдига самочувствието в нета пред други виртуални герои, с които се лъжат един друг и си вярват:)

3. Албена няма нужда от коментар. Любо от женски пол.

Комплексирани, че не могат да са тарикати сред тарикатите, се правят в нета, че са тарикати пред балъците. Пишат и си вярват...опитват се да се докажат без д азнаят пред кого, за да убедят себе си, che ne sa жалки. Но те си знаят истината. И тя боли.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:09



кажи кое точно те засегна - пичките, бенца или кинтите? гледам, че си афектиран. кажи кое ти пречи





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:21



копеле, няма как да се заегна от теб, защото имам абсолютно всичко, което съм поискал. Както и да е. Просто е смешно цялото ти поведение в нета. Не е ли ot ясно по-ясно лъжеш? Дали си вярваш, не знаm- но може ид а си вярваш защото в България го има тоя синдром- и познавам такива хора. Истината е, че се описваш такъв в нета. В реалността си незабележим. Както с kовчега, нареchен Г класа, така и без нея



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:47



Не е ли ot ясно по-ясно лъжеш?

Благодаря за комплимента. Искам те.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано19.12.09 19:53



Излез от образ и си признай истината, милионерче:)



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 20:45



Ох,отдъхнах си.Сега като разбрах че не са милионери дишам много по спокойно ,а и самочувствието ми се вдигна с няколко пункта..Иначе се бях поттиснал че има по -успели хора от мен в нета.Дано нямат и ге пестин амг,че с с тея.. це -де- и.. само на въртящ момент сме силни...

Редактирано от Hитo знaм, Hитo мora на 19.12.09 20:47.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано19.12.09 21:08



Ако имаше по-успели от мене в нета, досега да съм им направил черни магии на всичките. Маааама им...



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 21:35



1. Генади...

2. Пенев ...

3. Албена ...

Комплексирани, че не могат да са тарикати сред тарикатите, се правят в нета, че са тарикати пред балъците. Пишат и си вярват...опитват се да се докажат без д азнаят пред кого, за да убедят себе си, che ne sa жалки. Но те си знаят истината. И тя боли.

А мерси че ми (ни?) откри топлата вода. Пък аз си мислех че те са сите мил'ьонери

.

П.С. Да те коригирам само в едно: Да се правиш на тарикат пред балъци трябва да имаш балъци в залата. В ТОЗИ клуб май няма такива. Дори и Виливар не е такава, просто е повлияна от околната си среда (Скандинавия) и по инерция им пише вежливо, като на нормални.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 21:45



Признавам си - разкри ме!

Нямам апартамент в горен Лозенец, не карам спортна кола кабриолет, нямам ВИП маса в Червило, не давам интервюта по вестници и телевизии и в последния брой на вестник Уикенд не пишеше за Генади. А Любо Пенев няма поръчков Мерцедес.

Брей от това селце в Германия където си слуга до какви важни изводи стигна.

Поздрави





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 21:46



кой чел, чел

Редактирано от pesho.konia на 19.12.09 23:40.



Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 21:54



ОнзиСъщия, много точно око имаш :)
Като няма простаци покрай мен, губя тренинг


Тук всички възпитани и вежливи, усмихват ти се и се държат добре.
Как да не отвърнеш със същото?
Ето на, днес колко пъти ми отвориха вратата и ми задържаха асансьора, защото ръцете ми бяха пълни с торбички с покупки ... цивилизация, братче

А относно скъпите и марковите дрехи ... по-грозни тоалети от "марковите" в бутиците не бях виждала, честно.
Как пък няма да си дам парите за такава грозотия, независимо какъв етикет ще се вее.
Но има хора, които гледат етикета, а не естетиката :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 21:57



Ти копеле си доста битов чиляк,леко симпатичен с простодушието си..Ей такива като тебе в Бг ги изяждат и им взимат наториалните актове..Тук оцелява по-силният.Ей за тва е толкова интересно,само да ти стиска да се пробваш.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:07



на твое място не бих се напрягал толкова. ти кой набор каза, че си? все още има време да си дойдеш в БГ с някакви спестявания, които да вложиш в някой от грандиозните ми проекти. поне ще изкараш некви пари ако се сещаш. ето - виж последната ми инвестиция:

продал съм 30% 'на зелено' за има няма 2 месеца по средата на кризата. цените започват от EUR 2500. едва ли имаш такива пари, но за пенсионерските си години да знаеш. тогава може вече цялата страна да е моя и да ти подаря нещо ей така - от сантименти:)



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:13



така е - тук е пълно с тарикати. нищо, че един от вас не кара мерцедес. много отдавна написах, че всеки човек се мисли за тарикат и това е нормално. именно заради това парите са нещо хубаво защото показват резултата. и като паркираш ГЕ класата пред чужденците на бизнес среща в софия, като извадиш вертуто и като действащ министър дойде при вас да се ръкува на западняка му става ясно, че е дошъл да преговаря с НЯКОЙ. същия западняк, който най-вероятно ви е работодател нейде из 'белите държави' с акурите.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:17



като сложиш брионито, HUBLOTa и вертуто с диамантите райските порти се отварят и бизнеса сам се случва. ей така си въртим милионите.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 22:20



писането хич не ти е талант, копеле





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:24



абе нещо дълго си написал, гледам, че пак за пари иде реч. ще ти кажа само, че ако си тъп ще си тъп навсякъде. това, че тъпите в бг вземат по-малко от тъпите в чужбина въобще не ме интересува. тук говорим за голям бизнес, за национално отговорни строители на съвременна България



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 22:27



Да сте живи и здрави.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 22:34



така е - тук е пълно с тарикати

"Тарикатите" ТУК са ти с албенката, и още 2-3 клакьорчета доприпкали напоследък. И те като вас - петимни нова публика да им обърне малко внимание. Което написах е че ТУК балъци нЕма!

...Да се правиш на тарикат пред балъци трябва да имаш балъци в залата. В ТОЗИ клуб май няма такива...

Та и тарикатлъка ви е гротескен. Остава да се види колко и е търпението на модераторката (която, да припомня на тези с къса памет, беше избрана от старите клубари за да изчиства клуба от подобен спам и безмислени провокативни теми/постове, преди 3-4 г) и кога ще ви погне от тук.

Доколкото разбрах и от други клубове са ви гонели та не сте "целки", нали?



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:36



нали знаеш, че ако ти пречи нечие мнение в нечия тема имаш свободата на избора да не четеш нищо в нея, да не ровиш из темата, да не отговаряш на мненията. демокрация дето се вика:)

ако имаш жестоки проблеми с това, че нямаш ге 55 амг те съветвам да работиш докато не постигнеш нещо. дори и це класа.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 22:49



Копеле ,отново прочетах тва което си написал,щото първият път беше само отгоре-отгоре.Кво да ти кажа човече,пожелавам ти успех със спестяването.Мога да ти кажа веднага бизнес,който да завартиш с годишната заплата на майкат ти в Бг....значи,само лихварство копеле, обезпечено с дебитната карта за социални помощи на кредополучателите.Можеш да започнеш с родният си град от който си избягал....За тези 60-70 к валута-тва...



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:06



копеле, да те взема за регионален консултант при мен, а?





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 23:15



Копеле,до сега разглеждах линка ти относно инвестиционните ти намерения.""Грандиозно"" е първата дума,с която най-безпристрастното ми чисто съзнание може да квалифицира подобен замисъл...



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:17



Аз инвестирах в няколко нови постройки в Драгалевци - срещу Фантастикото, където направиха новият път. Уникални съоръжения, басеини, фитнес, охрана с караулка изобщо висша класа.
В чужбина няма такова нещо? Никъде.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:24



благодаря. искам да ти кажа, че 10% от печалбите си винаги вкарвам в меценатство защото ценя родното изкуство и даваш шанс на много млади българки в творчеството им. защото нямаше как да има театър, поп, фолк, манекенки и тн без хора като мен и част от печалбите им



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:25



там е сериозен район и знаеш, че винаги ще държи цена - хем имаш пряка видимост към околовръстното, хем си на пътя за перник, хем си в драгалевци, хем си на 5 мин с ес класата от фитнеса на японския.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:29



именно, а на обяд в Царско Село



Редактирано от Aлбeнa на 19.12.09 23:29.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 23:38



Да,това един наистина добър жест ,а и човек си се чувства духовно извисен така и един вид солидарен...Та предимно в риал-естаит проекти ли инвестираш и разработваш? Енергийният сектор не представлява ли интерес за теб и твоята организация?Примерно аз виждам сериозен потенциал във възобновяемите енегриййни източници както тук, така и в съседни Сърбия и Македония.Нормата на печалба не толкова висока ,т.е възвращаемостта е в дългосрочен план,но е добър вариант за моней лоундеринг,ако се сещаш.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:42



оууууу. не казваме такива фрази, че виждаш какво става дето се вика ако се сещаш. сега с новата власт престъпност няма повече. край.

не разбирам нищо от веи, фотоволтаици, еу програми, перки, рапица и тн.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 23:45



А в този ред на мисли,знаеш ли че ББ си поискал 60% да не затваря Амнезия.Този е по алчен и от Краус,, деба





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 23:50



Нормата на печалба не толкова висока ,т.е възвращаемостта е в дългосрочен план,но е добър вариант за моней лоундеринг,ако се сещаш.

Ай' спрете да чикиджийствате тук, става ли? По принцип съм толерантен и пасивни девиации (вашия словесен онанизъм) не ми пречат. И гротескния ви ексхибиционизъм не ме вълнува - да поФторя ли че съм толерантен към И умствено' дефектните? Спрямо спам и тъпизми имам други граници.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:53



не мисля, че това е вярно. човекът има дотатъчно пари за да кокошкари. в страната ни слухове колко щеш защото неуспели хора има колко щеш



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 23:54



А ти знаеш ли приятелче ,че неопренов водолазен костюм може да абсорбира до 1кило бело....белина имам в предвид де



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:55



да нямаш някакъв ' трябва да надничам във всяка тема и мнение' договор с дира, че се вреш тъй мазохистично при нас, успелите?



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано20.12.09 00:05



Ок,пич ,беше ми приятно да си споделяме разни тънкости,,,,аз отлитам
Приятна вечер



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор witch777 ()
Публикувано20.12.09 01:11



Това за разликата между кенефа, наречен България и Западна Европа

ало, малко по-полека с определенията. ти ако си се родил в кенеф, аз не съм.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 01:26



Хъблот са скъпи, но грозни часовници. Давай, говори ни в лейбъли, марки, дизайнери - опитай се да ни впечатлиш, а ние ще преценим точно колко лош е вкусът ти. Генади, къде си, бейби? Липсва ми свежия ти хумор, голфа ти и няколкото златни пръстена, с които се опитваш да отклониш вниманието ни от липсата на хъблот.



Тема Re:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 01:28



така. долче и габана със златната плочка. ако всяка дреха е със златната плоча на долче и габана няма какво повече да коментираме. това е. отделно може и леко гучи, може и чантичка, може и две вертута като един познат дето ходи с 2 вертута на фитнес.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 01:53



Много се радвам, че където и да ме видиш се сдухваш. Keep up with the good work (THUMBS UP!)


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.12.09 05:42




Тате Гигов има лош вкус, щерка му също



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 07:44



читаво мнение. хубав човек беше ти.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 07:45



и как точно виждаш някой с пари да желае да чука жена над 35? никак.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.12.09 09:50



В статията от линка пише, че Гигов често го засичат с тази дама, а тя е на 44г.
Отбелязах, че няма вкус не заради възрастта на дамата, а защото е грозна.
Впрочем доста девойки и на 25г са запуснати, разплути и грозни...А за държание и възпитание да не говорим





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 13:05



Мда, изключително скъпото кичовско е на мода - полъх от Русия. Разбираемо е.

Мъже с чантички са ми гей. В шоурума на един офицален дилър до мене стоеше един клоун, който го играеше тарикат и който може би хората го взимаха полу-сериозно до момента, в който не започна да си търси документите в червената прада чантичка.

Редактирано от Exte Barrocco на 20.12.09 13:07.



Тема Гиговнови [re: ChristianVieri]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:09



За този Гигов ли става дума? Че той нямал син, а две дъщери.



А некъде четях история написана от сина на Гигов, разказваща за липсата на пари и как се мъчил да наебе неква сервитьорка. Бяха със своя приятел Любо Пенев в голфа!



Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:20



Едната дъщерята на Гигов се казвала Елеонора. Била учила във Франция. Има голяма статия за нея в интернет. Яка мацка като цело. Карала мерцедес. Тоя палячо във форума явно не е любимия син на Гигов.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:40



не вярвай на писанията. няма човек, който да не предпочита момичета на 17-25. ня-ма. освен да си някакъв извратеняк.



Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:42



абе, ти нещо си се объркал. от цялата работа вярно е само онова с мерцедеса.



Тема Re: Гиговнови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 17:54



Ели Гигова е известна! Има стотици статии за нея по вестниците. Аз погледнах заради вас - иначе не я знаех коя е, защото не се интересувам от родните звезди. А тоя нашия Гигов е от Обеля и кара Голф.

Мога само да кажа, че аз наистина имам нова луксозна кола и си правя кинтите и си ходя по Ибица и всичко сам съм си постигнал, а вие сте измислени герои.





Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:59



ние сме чели в учебниците по етикет, че трябва да скромничим за да не бием на очи. ето - виж ме мен например. казал ли съм някъде нещо повече от това, че съм с мерцедес? не. щото ако искам мога да кажа и за другите два мерцедеса дето карат след моя...е такива неща

ти имаш супер луксозна кола и се гордея в теб



Тема Re: Гиговнови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:09



Ти си измислен герой също колкото и сина на Гигов. Нали сте приятели! Нямаш никакви мерцедеси или евентуално имаш, но от 1991 година и майка ти го е купила.





Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:15



хипетично ако трябва да избирам между мерцедес от майка ми 1991ва и акура нали се сещаш какво ще предпочета?





Тема образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:15



И това, че карам луксозна кола не е единствения ми успех. Ти ме пита каква кола карам и затова споменах. Въпреки че съм на 28 години, аз имам много успехи, но не обичам да се надувам. Моето образование наистина струва $300,000!!! Мен Америка ме покани специално. Не съм се редил на опашки пред консулството. Твоето образование за $300,000 е една измислица.





Тема Re: Гиговнови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 18:16



Hello, world!

Момчето проявява типичната за американец - програмист проницателност.

Любо Пенев не е измислен герой. Има хиляди статии за него. Вкарал е хет трик на реал мадрид и сега е треньор на европейски гранд.

Още по-малко аз съм измислен герой, да не говорим за статиите които засягат мен.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 20.12.09 18:18.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:17



ама как те покани специално - с декрет ли?
образованието ти ако струва 300 и предпочетеш да си роб на някоя фирма ще вземаш 150 000 без бонусите годишно. кажи ми сега кой е в грешка в случая



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 18:19



НЕ МОГА :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

$ 300 000

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


понякога просто не се издържа


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 18:26



Махни я тази Преслава, че е като цигане на тази снимка.






Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:29



нарочно сложих по-неудачна нейна снимка за да се види, че и тя има слабости все пак. иначе момичето е добре и учудващо за режима си все още няма никакъв целулит.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:30



Бройката за мен и няколкото като мен се отпуска от Конгреса. Взех си паспорта подпечатан с визата и билета бизнес класа през Американското Посолство (а не Консулство) - имахме приятелска среща в столовата с американски дипломат. Но това са стари работи отпреди доста години.

Грешката в случая е, че загубих малко мотивация. Трябва да се стегна наистина. Но никой не ти гарантира 150,000 долара заплата. Не е толкова лесно!



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:31



айде не ми обяснявай кой какво на кого гарантира. не знам дали знаеш, но ако си много учен и не вземаш поне толкова значи нещо друго ти куца. това е друга тема.

я кажи сега американския дипломат искаше ли да те гали по крачето и ти какво му каза



Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:33



Това твоя авер Любо Пенев го каза това число първо - защо толкова те учудва!!!

Моето образование струваше точно $250,000, но после от разни фирми където съм работил са ме пращали на трйнинг за още много хиляди. Общо се събират към $265,000.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:35



тоест ти излъга нагоре. ок, не е грехота. особено след като си призна за акурата. щото виери тука не ще да каже истината за себе си, а тя е много тъжна.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:38



Абе цървул, аз съм West Point graduate! Ти знаеш ли какво означава това изобщо??? Аз завърших най-елитното училище в света и това не са празни измислици като вашите.





Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:40



знам какво е уест пойнт. това е за военно комплексирани хора с проблеми в детството. престижно е наистина, но то и харвард мба е престижно, а не знаеш какви парцалеси излизат от там.

кажи сега какви са ти физическите постижения на тестовете. колко бягаш 10 км, колко бягаш 400 м, 100 м. на кое място завърши в ръкопашния бой или въобще не ходи на състезания. какво специализира там. кажи го.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 18:48



Добре пич :)


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:49



Знам много добре, че има балъци, които излизат от Харвард Бизнес Скул, защото живея в Бостън и Харвард ми е под носа. И от Уест Пойнт илизат балъци, но всички до един са упорити манияци и имат качества.



Иначе аз бях машина за физическо и атлетика, но това няма толкова значение в момента, защото други неща са ми на главата.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 18:49



Ти нали не смяташ, че ти вярваме, че си имал възможността да провериш дали Преслава има целулит? По-важното е ти какво имаш и какво нямаш. Ако не си дроп дед горджъс, дет се вика, прекратявам диалога. То и без това се задържах прекалено дълго тука.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:56



лелче, аз нямам никакви амбиции за светило като теб ако се сещаш:)

преслава е уникална, не хейтвай.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 18:57



предпочитам уест пойнт пред харвард ако трябва да сме точни. в америка уважавам уортън и най-вече мит



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 18:57



Академично завърших Computer Science, ако това ме питаш.



Тема Преславанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 19:02



Ти наистина ли не я виждаш, че е грозничка Преслава? Според мен, изобщо не е атрактивна. Говориш какви били богините на Ибица, а твърдиш, че тази е красива??? Ебати извратения вкус!



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 19:12



Докато живеех в България имах един програмист, който се занимаваше с мрежата ми вкъщи. За около 5 години съм го виждала не повече от 10 пъти, но във всеки един случай той носеше абсолютно същите дрехи, миришеше по абсолютно същия начин (на некъпано с дни) и разказваше абсолютно същите програмистки вицове. Единственото, което те спасява теб във виртуалното ти появяване тук е, че си спортувал - има надежда да изглеждаш добре. И това при положение, че не си пуснал корем и не се движиш единствено с други програмисти, което драстично би намалило мотивацията ти за лична поддръжка.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 19:13



що не се видите, да ти плати един билет



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 19:18



Момичето изглежда добре. Кажи ни сега колко често мастурбираш на нейни снимки?



Тема Генади,нови [re: Гeнaди]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.12.09 19:20



молим ти се,кристианвиерито не е какъв да,нито е сдуханяк..човекът не е "елементарен" като някои икономисти например
дръж се прилично,щото той е доктор на техн. нАуки,а ти си проЗ голфар,ясно





Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 19:20



Защото аз ще ти платя твоя. Генади да си плаща неговия - нали тати там...



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 19:22



Стана точно така както ти казах.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 19:42



Неприятна работа наистина. В България повечето мъже по принцип са си зле. Програмистите са съвсем зле. Даже са и бедни. В Америка поне има пари в тази работа, така че докато се подготвям да стана менъджер пада някой и друг долар.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 19:46



Как ще изглежда добре??? Не я ли виждате, че не е хубава? Не мога да повярвам, че е три години по-малка от мен! Изглежда ми като лелка. Има неатлетична фигура и неатрактивно лице.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 19:48



мастурбирам само на порно с умрели хора. това е липсващото нещо при мен. с интерес набюдавам здравната реформа и закриването на болници.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 19:53



познавам програмист в бг дето взема 10 бона чисти. чи сти.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 19:59



аз не вярвам да има такъв човек. и той си е измислил заплатата както и Генади си измисли баща си. явно не е горд със своя. дори и да има такъв програмист, той е некъв голям талант. на мен не ми е особено интересно.





Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 20:02



Аз съм като Исус, измислил съм баща си.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 20:13



Аз съм като Йосариян от Параграф-22. Не вярвам в Бог, не искам да си рискувам живота, искам да еба мадами...



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 20:26



тоя че е талант е ясно. има го. има и други кат него. просто когато си кадърен у нас ти се плаща много и можеш да си купиш ес класа, макар и на лизинг.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 20:27



супер, това е супер!!! защо с акура, копеле???? да не си мазохист деба????



Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 20:33



Аз обаче ти прочетох прогнозата и не - няма да стане точно така. Плановете ми са други: кацам на терминал две, ти чакаш нетърпеливо (без роза в ръка, все пак няма да се излагаш и да си личи колко всъщност ти е спечено), после палим голфа и те водя на едно хубаво място с хубава гледка, където ти ще ми разказваш приказки. Не се притеснявай за Любо - той ми е крайно безинтересен и не ти е никаква конкуренция, аз само си тренирам различните гладиаторски хватки тука на него, иначе ебачи на трупове и на циганки за по пет лева мен не ме вълнуват. Ти да си пробвал услуги от околовръстното случайно?



Тема еби му мамата;)нови [re: ChristianVieri]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.12.09 20:34



добре че има сачми;) като Лупко - та да отсеят всичкото БГ изрот..
което мизерно и гротесно "заразно" е плъзнАло - около тиквата.. зовяща се глобус!



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 20:58



Защото това са изключително добри автомобили. Веднъж повозих жената на един приятел. Той има ново БМВ 3-ка. След това тя публично му каза, че Акурата ми ТЛ вози осезаемо по-добре. Просто не се продават в Европа и затова не ги знаете. Ако бях в България, сигурно щях и аз да си купя Мерцедес, но в Америка, Акура и Мерцедес са приблизително равностойни по това колкото впечатление правят (и двете се без значение) и съответно аз избрах по-надеждното.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 20:59



Пробвал съм услуги от околовръстното, да. Доста пъти дори. Там има Макдоналдс - хубавото място, с хубавата гледка където ще прекараме незабравими романтични мигове в разказване на приказки.

Ще спра дотук, щото ще хлътнеш даже още ;)


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 21:22



Обичам мъже, които се стремят да ме впечатлят - макдоналдс, да се държим за ръце и да пием шейк от една и съща сламка, защото криза и няма за два шейка. А Любо на пет метра от нас преговаря с мургава "манекенка" колко точно ще му струва удоволствието. Идилия. А иначе ще посещаваме Хепи за по-специални случаи, като рожденият ми ден, който е скоро. Кога е твоят и какъв подарък искаш - какво си нямаш, освен мен и много дълъг списък с други неща?



Тема ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 21:48



Виж сега, в Бъглария и навсякъде или караш ес класа или си програмист. Не може и двете, защото са взаимно-изключващи се. За да забиваш гаджета в Бг трябва много свободно време и разбира се талант и смелост. Не ти трябва ес класа. Разбира се трябва да имаш и сериозен доход по принцип в живота - иначе никой за нищо не те бръсне.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 21:48



Искам

и . Змийската кожа ще стои жестоко на коженото ми яке и официалния анцунг. Днес е рождения ми ден.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 20.12.09 21:51.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 21:53



Може ли да обясниш защо ти трябва много свободно време, за да забиваш гаджета в България? Защото, ако питаш Любо на него му трябват пет минути и пет лева.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 21:55



чакай чакай чакай....

това, че жената на приятеля ти е искала да му натрие носа щото не я чука стабиуно не значи, че наистина е мислила онуй за акурата. може просто да хейтва от бмвто му, може би подозира, че го е взел за да чука 18 годишни пички без целулит като нейния



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 21:56



много си прав. много.



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 21:56



Това не е "забиване". Да, в България, ако ти се прави секс и не си претенциозен, но за сметка на това си бърз, може да стигнат 5 минути и 5 лева.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 21:58



Да не са пуснали някакви улични автомати където си пъхаш кура и ебеш. Така си го представям както го описваш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:00



Акура ТЛ кара по-мазно от БМВ 3-ка! Това е факт. Той много пъти ми е казвал, че с БМВ-то е голямо друсане и е признавал, че вярва, че с Акурата би му било по-удобно на дупето на път за работа. Жена му се е оплаквала и друг път, че на задната седалка на БМВ-то е зле - тясно и друсащо.



Тема Re: ес класанови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:05



Аз да си призная веднъж като бях в 9-ти клас, отидох до гарата с 5 лева да ми полапа една мангалка хуя. Аз съм от Стара Загора и там това се счита за нещо нормално, а аз бях малък и не осъзнавах, че не бива така да се прави.



Това между нас да си остане.



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 22:05



Хахаха, не се бях сетила да сравня тоя тип "моделко-миско-визажко-манекенки" с уличните автомати от поста ти



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 20.12.09 22:06.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 22:06



Покъртителна история с двама военни, единия програмист, другия вероятно също, жената на другия, с която са е запознали в чата, акура и бмв.
Сега няма да мога да заспя. Прекалено много мисли имам в главата си.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:11



Вие започнахте разговорите за колите! Аз съм доволен от колата си и съм горд с нея. Много бих се притеснявал да се върна с нея в БГ, защото ме е страх злите бедняци там да не и направят нещо. Само това ми е притеснението, а не че няма да правя достатъчно добро впечатление с нея!



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 22:13



Така един друг си призна преди време и не го докоснах. То затова се излиза първо по обеди, по кафета, по вечери, по кина, по макдоналдси и чак като си сканирал, тествал, питал, проучил, тогава вече допускаш някой на по-близо от 10 сантиметра.

Дисквалифициран.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 22:17



ми то на всяко бмв е тясно отзад освен на 7 серия ако се сещаш

това важи за повечето коли. возил ли си се на ге 55 амг? в америка колко вървят?



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 22:18



Човече, колите са едно. Но ти започна да намесваш човешки съдби в цялата история.

Намирам притесненията ти за напълно реални. Бедняците тука са станали толкова зли, че са направо зомбита от злоба - зломбита. Ходят с протегнати ръце напред и отпуснати китки и с празни погледи повтарят "Акура, Акура" . Разбира се понеже сме в България думите им можеш да се сетиш как се интерпретират.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 20.12.09 22:20.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 22:19



не случайно казвам, че провалът с дзу съсипа цяло поколение



Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 22:20



тва ми звучи като сюжет от клип на азис копеле



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 22:22



Творчеството на Азис много ми е повлияло и аз не го крия!


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 22:25



аз от тая по-хубава песен не познавам, както и пичето в клипа също ако се сещаш за коя пичка иде реч





Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 22:30



Тоя Азис голям пич нищо че е левскарче.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:45



В какво точно съм дисквалифициран? Аз живея в Америка. Ти на моя континент ли живееш? Аз не съм те свалял. Явно е станало недоразумение. И все пак, разбирам какво имаш предвид. То се вижда, че си снобарка от богато семейство и аз знам, че не съм подходящ за някоя разглезена снобарка. Даже Генади е по-подходящ.



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:52



да, майка ми и баща ми бяха инженери там. сега са други времена. дзу няма.

защо има учудени само не разбрах. не сте ли чели Параграф-22? Йосариян също ебе проститутки, където свари. също е силен и смел като мен.





Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 22:56



Аз лично не съм я чел, защото не обичам книги на математическа тематика.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: pesho.konia]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 22:58



Книгата е уникална


А Йосариян е егати човека

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: ес класанови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 23:00



не ми зчучиш като човек, който е чел книга изобщо, но лошо няма. не ти и трябва. и аз вече не чета математическа литература.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 23:01



Точно се бях ориентирала към спалнята си, щях да се паркирам и да гледам Йес мен и нямаше и довиждане да кажа, но с този клип и с това маце ти направо ми уби трейлъра. Любо, съвсем сериозно: евтино, евтино, евтино, цинга-манга, евтино. До тук ми се простира речника по отношение на мацето. Хайде сега, лека нощ.

П.С. Това да не е Албена? Сега се замислих сериозно. Запознах се с една Албена на един полет от Рим до София, която изглежда подозрително по същия начин и която ме помоли да си пусне един от куфарите като мой багаж (аз бях само с малък ръчен), защото дядката-ебач, който я изпращаше се скръндзаше да й плати свръх багаж. Та тази Албена точно твърдеше, че живее в Лозенец, опитваше се да ме комбинира с някакъв чичка-италианец, който познаваше на полета, но едно нещо ще й призная: открехна ме на вип-посрещането на аерогата, за което само звънваш едно телефонче преди полета, плащаш буквално стотинки, а идват и те прибират специално с кола като кацне самолета. Албена, това ти ли си бе, руса жено, и още ли бръмчиш по сицилианци, за които не е ясно дали ще преживеят нощта?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 23:01



шедьовър! няма по-добра и никога няма да има!





Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 23:12



Не съм снобарка, сладур, нито разглезена, нито си падам по безсмъртни. Всъщност си падам по нормални, готини типове, в чиято компания ми е приятно да си прекарвам времето - остроумни, секси, интересни, с теми на разговор и интереси подобни на моите, с които ми е кеф да бъда себе си и които ме карат да ги искам и да се връщам за още и още. Дали ще имат два лева или два лева е от второстепенно значение. Тука ти е малко изкривена представата, защото съм в нинджа аутфит, а ти не можеш да видиш по-далече от маската ми.



Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 23:18



Азис е страхотел. Жив пример за това как човек може да успее и да стене милионер, когато има мозък в главата. И то тук в България.



Редактирано от Aлбeнa на 20.12.09 23:21.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 23:19



ти не ми звучиш като човек


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 23:48



ти в коя държава живееш? аз се интересувам от живота в Западна Европа. Имате много дълги ваканции там и курортите на Европа са 100 пъти по-готини от американските.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 00:00



Америка не можеш да я сравняваш с Европа по НИТО един показател. Американците са на светлинни години назад.



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано21.12.09 00:05



Според мен ти си Рени Ковачева





Тема Re: ес класанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 00:08



Пак ли с тия винтажи от соц-вечеринките с ролките от жълтък по китениците.



Тема Re: ес класанови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано21.12.09 00:12



а не,,на суши в лоундж атмосфера ме сварваш



Тема Re: ес класанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 00:15



Помислих, че спамиш с гсм-а на опашката пред пушкаджийницата, където целят капачки, хапвайки захаросана ябълка на клечка.



Тема Re: ес класанови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано21.12.09 00:18



На опашката пред Уестърн юниона съм,за емигратска радост...т.е-моней



Тема Re: ес класанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 00:25



Какви армагани взе на жената? Кожено палто с лисица с пластмасови очи, овита около врата? А ква софра ша ти сготви за празниците? Тава с кайма и тава с кадаиф?



Тема Re: ес класанови [re: Aлбeнa]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 00:30



Америка е най-мощната и отворена световна икономика. Аз вярвам, че е двигател на прогреса и технологиите. Никога в историята на света, една държава не е имала толкова влияние. Америка е епицентър на световната търговия.

Има си и недостатъци. Много яко се бачка.





Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 00:31



Съветвам те да говориш за спукания балон Америка в минало време защото никога вече няма да бъде това, което беше





Тема Re: ес класанови [re: Aлбeнa]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 00:58



Мечтай си да стане пак Комунизъм и магазините да са празни, но няма да стане!



Какво точно се промени според теб? След като Америка наложи до голяма степен своя ред и начин за управление в десетки бивши комунистически държави, сега започна да премахва диктаторски режими.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 01:19



как ще реши америка проблемите си с огромния търговски дефицит и объркана монетарна политика?



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 01:21



учудени няма. тоя не го познавам, но имам един приятел в костинброд - йоско се казва.



Тема Re:нови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 01:23



в интервюто си за 'капитал' албена казва, че един ден ще напише книга за бизнеса в бг. очаквам я с нетърпение.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 01:31



Имам толкова много неща, които искам да споделя.



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 01:48



Объркана монетарна политика!? Какви ги говориш! Бен Бернанке е талантлив лидер. Не ми пука за всички критици, който мразят силните (Америка) на първо време. Бен Бернанке собственоръчно първо победи назряващата инфлация. После победи кризата, която до голяма степен бе причинена от кретените във Fannie and Freddie и Бушовата администрация.

Търговският дефицит ще се пооправи, ако тия смотани китайци оставят валутата им да се определя от пазара. Ако никога не го направят, Америка ще живее добре за сметка на робите в Китай, който бачкат като животни за стотинки.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 02:07



бернанке нищо не е победил, камо ли пък собственотъчно. федът си има борд, който гласува. тоя е лицето. инфлацията в америка се самопобеди через спукването на няколкото балона.

кой е виновен за това, че банковата система е напълно повредена? кой е виновен за това, че всеки втори клошар може да си купи мерцедес е класа в америка? смотаните китайци са партия с америка по тези въпроси. не знам дали се сещаш.

не може да се дават мерцедеси ей така - за спорта. ти кога ще си купиш мерцедес?



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 02:28



Казах ти, Мерцедес тук не е нищо. Не ти доставя повече секс или страхопочитание от околните! Мога да си купя, когато си пожелая.

Балоните не се спукаха случайно. ФЕД вдигна много лихвените проценти, защото икономиката прегряваше. Както и да е. Много по-лоша банкова криза имаше през 80-те. Наричаше се Savings and loan crisis. За край на Америка и дума не може да става в близките много много години.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 03:22



ако трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да купиш мерцедес кой модел точно и в какъв цвят би избрал?

настоящата криза е най-сериозната до момента по 90% от показателите. надминава и краша от 30те години. онова от 80те като за начало е по-малко от дотком срива в абсолютни измерения.



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 04:17



Ти видя голям проблем в банковата система, нали така? През Savings and Loan crisis общо около 1600 банки фалираха. През 2009, засега дотук имаме 140. Чакай да видим общо колко ще се съберат тия няколко години. Може да са по-малко.

Кризите не показват края на Америка или на Демокрацията или на Капитализма. Тая криза нормализира много неща, изпоуволни много от непродуктивните хора по фирмите. В нашата, всички мързеливци изхвърчаха. Няколко сектора намаляха нацяло като например мързеливите американки, които продаваха къщи и се правиха, че това е работа! Автомобилният бизнес се преструктурира - имаха нужда! Доста хедж фъндс фалираха - евала! И свестни хора останаха без работа, но какво да се прави. Те ще се оправят до година-две.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 05:32



проблемът е в раздуването на кредита, в рисковите облигации, в риска, който банките продължават да крият до ден днешен. тук не става дума за фалити на банки. фалираха цели сектори на икономиката заради лесния кредит.

аз примерно преди кризата се замислях да гарантирам първия си проект в ню йорк с проект, който строя в слънчев бряг. така щяха да ми дадат кредит. добре, че нищо не стана.



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 06:10



Виж, това изобщо не са мои проблеми. Ясно ми е, че сред българите всякакви невероятни слухове за краха на Америка и на долара се въртят. Интелигентните хора с познания по икономика са наясно, че това са като цяло глупости. Аз не казвам, че няма криза и безработица от 10%, нито твърдя че всички банки са в перфектно състояние. Казвам, че Америка е най-мощната икономика и предоставя огромни възможности за работа, бизнес, търговия, наука, технологии. Това може и да се промени, но едва ли. Ако това стане, мисля че и навсякъде другаде ще си имат сериозни проблеми.



Тема Re: ес класанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 09:49



А според мен съм руса.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 10:00



Опасявам се, че не желая да говоря за себе си. Иначе ваканциите са толкова дълги в зависимост от това какъв договор си сключил. Какво не ти харесва на маями? На сент томас? Имате си канкун там и мачу пикчу ви е под носа. В Европа само френските курорти заслужават внимание и някои италиански - това, ако говорим за море. Иначе мен в момента ме влекат чужди култури, така че ако има някой навит да ходим до Япония, да ми пусне една бележка.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 10:02



Аха. А Китай са никои в момента?



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 10:30



китай са на америка фабриката. взаимосвързани са.
както вие емигрантите сте хората за всичко по страните си така китай е това за америка, а и за половин свят. само дето на още по-евтино им бачкат.



Тема Re: ес класанови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано21.12.09 10:45



Не ве,къв си задръстен значи,,,То и аз страдам за 90-те и за Югоембаргото ,ама чак пък толкова..Иначе на винтажа съм луд фен,ама гледам да го адаприрам към настоящите тенденции.(т.е винтаж до дупка,но без вътрешната част на бедрата да кажем:)))),капиш нали:)))...
Та на въпроса ти-ще и взема комбинизон с мъниста и сърма,хубава забрадка с пендари и гердан от слонова кост и кончета мохер....и за гастрономията-една делва с мирудия.....айде че светна зелено дебааа



Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 10:53



Аз не съм казала, че не са. По бвп Америка е номер 1, Китай е номер 2. Както Генади ми е мъж номер 1, а ти си ми номер 2.



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 11:28



лелче, моля да не ме забъркваш в плановете си защото ми е много creepy





Тема Re: ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 11:46



Номер две винаги е извън плановете - на интелигентни мъже като теб, смятам, трябва да е ясно.

П.С. Спамим и двамата, по-добре да спрем. Генади да ми пусне сивито си и списък с желания, които смятам да му изпълня. Найковете вече пътуват с диейчел.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 13:13



ДЗУ продължава да си съществува, не е същото като едно време разбира се, но си функционира достатъчно стабилно, изнасяйки малко на брой продукти, но пък в достатъчно големи количества.





Тема Re: ес класанови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 13:21



Да не забравиш да направиш и черни магии за смърт на роднините, в близко бъдеще всеки селски квадратен метър става златен. Те хората за 1 кв.м. курници си правят магии, а за предстоящата златна треска, с лозунг "България - Рая на Земята", не ми се мисли въобще. Врачките голям оборот ша завъртят и те...



Тема Re: ес класанови [re: бeзпътeн]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 19:20



Ти правиш ли разлика между високи технологии и водомери, сешоари и копиране на пиратски дискове??? Знаеш ли какво означава ДЗУ?

Аз не съм казал, че сградите са се изпарили. Няма ДЗУ!



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 19:27



Правя разлика разбира и е много много далеч от едно време във всяко едно отношение. Но ДЗУ все още има, макар и някакво твърде умалено подобие на това, което някога беше. Но все пак има. Продукцията не е съвсем високотехнологична, но я има, има и приходи - какви точно не знам, има и печалба, има и работни места.

Има и друго - някогашният научен потенциал на ДЗУ не се изпарил! Част от бившите служители си създадоха собствени фирми, чиито високотехнологични продукти се продават на десетки външни пазари.

Там, където е текло, ще тече. Икономическият потенциал не се изпарява току-така. И няма да се изпари, напротив - ще се умножава.



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 19:28



Аз отдавна се каня да отида до Япония. Имам близък приятел в Токио и той постоянно ме кани на гости! Япония е втората по големина икономика в света. Не е Китай. Не че това е толкова важно.



Тема ДЗУ-тонови [re: бeзпътeн]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 19:34



Интелигентните инженери, на които им се работеше от ДЗУ-то отидоха в Силиконовата Долина в Калифорния. Аз живях там и познавам много! Грабителите се пенсионираха. Няколко по-будни човека, които не можаха да напуснат, направиха фирми.



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 19:51



Най-интелигентните, които разбираха също, че не трябва да бягат от Рая - а напротив, да останат, си направиха фирми и сега просперират.





Тема Re: ДЗУ-тонови [re: бeзпътeн]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 20:50



Не фирми, а фирмички за неща като например изтисквачки на вимето на кравите. Ти имаш ли идея колко пари взима един главен инженер в голяма американска компания в Силиконовата Долина? Просто мога да ти кажа, че след 17 години работа като инженер в ДЗУ, баща ми си продаде Шкодата за еднопосочен билет за Америка и останаха $200 с които пристигна в Америка, а това не са много пари да започнеш нов живот. Той доста постигна от тогава, но няма защо да се хваля за неговите постижения като фалшивия Гигов. Интелигентните хора, ако не можаха те самите да избягат, казаха на децата си да се махат!!!



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:02



И кво, ти чакаш България да фалира, за да можеш да дойдеш в "бившата" си Родина, да се насладиш на провала й ебейки и ядейки на евтинко, докато се правиш на 6-то поколение ред нек и говориш на афроанглийски, като се правиш, че не разбираш български, докато "бившите" ти сънародници те псуват в сурата.

Правилно ли съм разбрал от един твой предишен пост?


Ако съм се заблудил или съм пропуснал иронията в поста ти - прощавай острото включване.

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: ДЗУ-тонови [re: ARlZE]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 21:13



Колкото по-евтино място е България, толкова по-изгодно е за човек, който не работи там да ходи на почивки или да се пенсионира (стига да е прекалено опасно). Ти не мислиш ли, че има такава зависимост?



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 21:16



A още по-добре е да си печелиш парите в България и да изпъкваш на всеобщия фон. Но за това си трябва кураж и акъл. Няма връзка с емигранството или мечтата за такова.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ChristianVieri]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:21



Щом наричаш България "кенеф", т.е. наричаш всички българи част от този кенеф, аз се чувствам свободен да те храня както намеря за добре в този ми пост.



Това, че пикаеш на кръвта на родителите си, на брат си или сестра ти, не е толкова важно. Даже ти отива. Но това да наричаш "кенеф" държава, която е творила култура, водила е богослужения на родния й език и е администрирала огромна територия на родния й български език, докато немците са говорили на немски единствено с конете си, по думите на Карл Велики, защото са шпрехали на латински - ето това, льольо, наистина издава жалката ти същност. Нямам нищо против българите, които живеят и работят, развиват се, в чужбина, но гордите българи. Тези, които знаят историята си и пазят спомена за България в сърцето си като съкровен трепет. Те никога няма да нарекат родината си "кенеф", защото имат достатъчно мозък да осъзнаят, че по този начин наричат себе си, родителите си, близките и приятелите си "лайна". Един горд човек по-скоро ще умре, отколкото да каже такова нещо. Но червеите като теб...Те са толкова гнусни, безлични и арогантни, защото са страхливци, излишъци. Такива са били в училище, където по-силните момчета са ги сдухвали ежедневно, а готините момичета изобщо не са ги забелязвали, освен да си направят малко смях; такива са били в...щях да кажа казармата, обаче се сетих, че ти едва ли си годен за военна служба. Такива са били и в университета, на работа, навсякъде - страхливи, безлични, зли душици. Такива са хората, които наричат Родината си "кенеф".

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:27



Не и ако си българин.
Ти българин ли си? О, забравих - ти си американец.
Тогава да те питам друг въпрос - родителите ти българи ли са?

Кога ти почерня гъза, кога станА негър. Едва от 10 години там, а вече си попил американската арогантност и безродност. Попил си най-лошото...

Разбирам, че съм схванал правилно поста ти, на който репликирах. Ще се въздържа да те напсувам, както ми идва в момента, защото знам, че ние сме братя и ти просто си потопен в среда, която ти е промила мозъка и те е направила ароганен циник.

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.


Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ARlZE]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 21:29



Остави го това бедно емигрантче. Виж го,че сънува 5 цифрени заплати и мечтае да дойде в Гранд де Лукс, но уви.





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: Aлбeнa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:31



Стага с тоя скапан Гранд де лукс па ти.
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му. Твоята ултиматна мечта Гранд де лукс ли е? Че ти си я постигнала, за какво живееш?

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.


Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ARlZE]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 21:33



Казах го като пример. Има и Син Сити и Наи клуб и Червило.



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ARlZE]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 21:34



Ако си роден в Екваториална Гвинея и не ти харесва мизерия и невероятната корупция, в държава, която би могла да бъде сравнително богата, но не е заради шайка бандити окупирали власта, тогава имаш ли право да наречеш родината си кенеф?



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: ARlZE]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 21:45



Звучиш ми като патриот-фанатик. С такива не може да се спори. Фанатиците и до ден днешен изтезават и убиват хора по най-жесток начин, заради своите смотани идеали. При това винаги са напълно убедени в своята правота! Много сте и сте силни!



Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:52



Сега говорим за България. Мани ги Гвинеите и Филипините :))

Интересно ми е как се вписва в твоя Код на честта това да твърдиш, че сънародниците ти, родителите ти, предшествениците ти, минали и бъдещи поколения българи - са лайна, живеещи в кенеф.

Можеш да наречеш държавата кенеф и то само сред сънародници и никога пред чужденци. Но родината - никога.

Аз съм учил в чужбина, общувал съм с хора, които имат хиляди пъти повече причини да нарекат техните страни кенефи, но никога не го направиха пред мен, чужденецът.

Този разговор е безсмислен, знам че не мога да те убедя да си горд, че си българин. Ти си открил липсващата гордост в новата си американска идентичност и сега дори страната, в която си роден и израсъл е "кенеф".

Жалко е, Пешо, жалко и нелогично. Ти пикаеш на кръвта си. Знаеш, че не е правилно. Ако ти не уважаваш себе си, как ще те уважават другите? А човек не е само това, което е в момента, а и това, което е бил, както и това, което се стреми да бъде. Преди да емигрираш ти си бил лайно, живяло в "кенефа", така ли?

Лека вечер. Бъди здрав!



Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано21.12.09 21:57



Патриот съм, но далеч не съм фанатик. Аз съм добър познавач на българската, балканската и европейската средновековна и най-нова история. Знам много добре, че България не е идеална.

Ако аз съм фанатик, то човек, който нарича страната си "кенеф" какъв е? Пич, реалист, политически коректен? Или просто мръсен цървул?

По-добре фанатик...

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.


Тема Re: ДЗУ-тонови [re: ARlZE]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано21.12.09 22:08



Правилно ли съм разбрал от един твой предишен пост?
Ако съм се заблудил или съм пропуснал иронията в поста ти - прощавай острото включване.


ARlZE, ti наистина се включи много рязко, но е разбираемо: Ти си прочел само няколко поста и реагираш логично.

Ако ми позволиш (хм...

учтива фраза, навик, така или иначе ще напиша което искам) ще ти резюмирам историята от последните дни.

Една групичка чикиджии и фантазьори (от всичките възможни джендъри), подгонени от админа Киро от други клубове доФтасаха тук да си търсят внимание. Виж линковете в поста на Джесс в темата на Барбарела.

Тъй като освен албенчето те са непознати тук те бързо успяха да съберат няколко по остри реакции. После всичко стана ясно и само Виливар продължи, по навик (скандинавски) да си хортува учтиво с тях.

Относно "пешо' коня", той е Пешо от стария американски клуб и той може би е единствения клубар който пише буквално каквото мисли, за разлика от всички останали. Не, не твърдя че всички останали лъжат. Не, те (ние, и аз в това число) сме доста по въздържани. А наш Пешко НЕ ЛЪЖЕ (Уест Пойнт градуейт и в мозъка на кокалите, THE code of honor etc etc etc). Каквото мисли го пише. Да, звучи странно на фона на често срещаните в нета лицемерие, фантазии, въздържаност и дискретност, и за това може би те е раздразнил.

Сега си помисли дали и ти понякога не мислиш като него, но по твои си причини не пишеш всичко което мислиш.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 21.12.09 22:09.



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано21.12.09 22:17



Тфа е братче, от тъпо селянче сега си се превърнал в още по-тъпо програмистче. Няма такъв жалък червей като теб да знаеш.

Не знам дали Пешо ти е истинското име, но мозъка ти е като на чифтокопитно.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 22:49



Браво, какво повече да добавя към постинга ти... Мога да напиша нещо от типа "по-добре милионер (собственик на "фирмичка") в България, отколкото роб в САЩ/ Силиконовата долина", ама тва ти го писаха тук безброй пъти, още не си го зацепил.

Весели празници.





Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: ARlZE]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 22:50



Абе прав си донякъде. Съгласен, че не е хубаво България да се нарича кенеф. Аз май не съм го казвал.

Но е трудно, защото имам чувството, че българското общество е по-лошо американското - по-несправедливо, по-зле замислена система.

Аз не си го мислех наистина това, че се надявам България да обеднее.



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: бeзпътeн]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 22:55



да си милионер го няма в зара!!! Изборът е или 1,500-2,000 лева на месец или 10,000 долара на месец.



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.12.09 23:01



Пешо, не ми се щеше да се намесвам, но аз на примависта се сещам за 2-ма милионери в Стара Загора.



Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 23:05



Хахахахахаххахахахаххахахахаххахахахахха 1500-2000лв взимат студентчетата бе уважаеми.
Ти нямаш никаква реална представа за какво говорим тук.





Тема Re: ДЗУ-тонови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.12.09 23:06



Напротив, в Стара Загора живеят някои от най-богатите и интелигентни хора в България. Нали ти писах по-горе - където е текло, си тече...





Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.12.09 00:06



Пишеш хубави постове в други клубове, затова ще ти кажа тихичко, че Виери не говори за родината, а за държавата.
Има мъничка и съществена разлика между двете понятия :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.12.09 00:10



Можеш да наречеш държавата кенеф и то само сред сънародници и никога пред чужденци. Но родината - никога.

Точно!
Няма нужда да се палиш, защото тук плюещи родината си няма :)
И друг пост ти писах по темата, но сега виждам, че си усетил тънкия момент и сам :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Сериозно-иистината за форумните героинови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.12.09 07:46



Радвам се, че успях да те убедя да промениш нагласата си. Благодаря ти, че вникна в думите ми и не се "окопа", само и само да не признаеш, че позицията ти не е правилна и логична.



Скоро ходих по работа в Португалия. В туристическия гайд, който ми дадоха в самолета, пишеше нещо от сорта, че португалците често ругаят по държавата си помежду си, но ако чужденец се намеси в тая тема, те, без значение колко са се псували досега, веднага формират общ фронт и те поставят в отбранителна позиция. Същото важи и за гърците - най-мързеливите и горди хора, с които съм общувал, руснаците, турците... За сърбите въобще няма смисъл да обеснявам. Това за мен е правилна позиция.

Мисля, че Виери няма никакви скрупули да хули по България и пред немците, мислейки си, че по тоя начин ще блесне в очите им, но ефектът е точно обратния. Изглежда като жалък мрънкялник, ренегат. Просто си предствям аз да съм американски работодател, да провеждам интервю с някой и като го питам от къде е, той да ми отговори: "От една циганска държава на Балканите. Кенеф.", какво впечатление ще ми направи. И какъв ще е контрастът с човек, чийто отговор е: "От България - сравнително малка посткомунистическа страна в Югоизточна Европа, член на ЕС и НАТО, съюзник на САЩ във Войната срещу терора." Излишно е да казвам кой от двамата ще назнача. Може и двамата да имат право, но вторият явно е възпитаван като горд човек, за който Род, Родина, Дълг са понятия, имащи стойност и значение. Такиви хора искам около себе си, защото аз, като себеуважаващ се човек, искам да общувам с хора със същата нагласа към живота и наистина важните неща в него.

За теб може да съм утопист и фанатик, но аз наистина вярвам в нещата, които написах.

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Редактирано от ARlZE на 22.12.09 07:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.