Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 19:53



познавам програмист в бг дето взема 10 бона чисти. чи сти.



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 19:59



аз не вярвам да има такъв човек. и той си е измислил заплатата както и Генади си измисли баща си. явно не е горд със своя. дори и да има такъв програмист, той е некъв голям талант. на мен не ми е особено интересно.





Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 20:02



Аз съм като Исус, измислил съм баща си.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 20:13



Аз съм като Йосариян от Параграф-22. Не вярвам в Бог, не искам да си рискувам живота, искам да еба мадами...



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 20:26



тоя че е талант е ясно. има го. има и други кат него. просто когато си кадърен у нас ти се плаща много и можеш да си купиш ес класа, макар и на лизинг.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 20:27



супер, това е супер!!! защо с акура, копеле???? да не си мазохист деба????



Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 20:33



Аз обаче ти прочетох прогнозата и не - няма да стане точно така. Плановете ми са други: кацам на терминал две, ти чакаш нетърпеливо (без роза в ръка, все пак няма да се излагаш и да си личи колко всъщност ти е спечено), после палим голфа и те водя на едно хубаво място с хубава гледка, където ти ще ми разказваш приказки. Не се притеснявай за Любо - той ми е крайно безинтересен и не ти е никаква конкуренция, аз само си тренирам различните гладиаторски хватки тука на него, иначе ебачи на трупове и на циганки за по пет лева мен не ме вълнуват. Ти да си пробвал услуги от околовръстното случайно?



Тема еби му мамата;)нови [re: ChristianVieri]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.12.09 20:34



добре че има сачми;) като Лупко - та да отсеят всичкото БГ изрот..
което мизерно и гротесно "заразно" е плъзнАло - около тиквата.. зовяща се глобус!



Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 20:58



Защото това са изключително добри автомобили. Веднъж повозих жената на един приятел. Той има ново БМВ 3-ка. След това тя публично му каза, че Акурата ми ТЛ вози осезаемо по-добре. Просто не се продават в Европа и затова не ги знаете. Ако бях в България, сигурно щях и аз да си купя Мерцедес, но в Америка, Акура и Мерцедес са приблизително равностойни по това колкото впечатление правят (и двете се без значение) и съответно аз избрах по-надеждното.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 20:59



Пробвал съм услуги от околовръстното, да. Доста пъти дори. Там има Макдоналдс - хубавото място, с хубавата гледка където ще прекараме незабравими романтични мигове в разказване на приказки.

Ще спра дотук, щото ще хлътнеш даже още ;)


Cjelo selo shmurcha bjelo.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.