Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 14.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: образованиенови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 21:22



Обичам мъже, които се стремят да ме впечатлят - макдоналдс, да се държим за ръце и да пием шейк от една и съща сламка, защото криза и няма за два шейка. А Любо на пет метра от нас преговаря с мургава "манекенка" колко точно ще му струва удоволствието. Идилия. А иначе ще посещаваме Хепи за по-специални случаи, като рожденият ми ден, който е скоро. Кога е твоят и какъв подарък искаш - какво си нямаш, освен мен и много дълъг списък с други неща?



Тема ес класанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 21:48



Виж сега, в Бъглария и навсякъде или караш ес класа или си програмист. Не може и двете, защото са взаимно-изключващи се. За да забиваш гаджета в Бг трябва много свободно време и разбира се талант и смелост. Не ти трябва ес класа. Разбира се трябва да имаш и сериозен доход по принцип в живота - иначе никой за нищо не те бръсне.



Тема Re: образованиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 21:48



Искам

и . Змийската кожа ще стои жестоко на коженото ми яке и официалния анцунг. Днес е рождения ми ден.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 20.12.09 21:51.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 21:53



Може ли да обясниш защо ти трябва много свободно време, за да забиваш гаджета в България? Защото, ако питаш Любо на него му трябват пет минути и пет лева.



Тема Re: образованиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 21:55



чакай чакай чакай....

това, че жената на приятеля ти е искала да му натрие носа щото не я чука стабиуно не значи, че наистина е мислила онуй за акурата. може просто да хейтва от бмвто му, може би подозира, че го е взел за да чука 18 годишни пички без целулит като нейния



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 21:56



много си прав. много.



Тема Re: ес класанови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 21:56



Това не е "забиване". Да, в България, ако ти се прави секс и не си претенциозен, но за сметка на това си бърз, може да стигнат 5 минути и 5 лева.



Тема Re: ес класанови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 21:58



Да не са пуснали някакви улични автомати където си пъхаш кура и ебеш. Така си го представям както го описваш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: образованиенови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:00



Акура ТЛ кара по-мазно от БМВ 3-ка! Това е факт. Той много пъти ми е казвал, че с БМВ-то е голямо друсане и е признавал, че вярва, че с Акурата би му било по-удобно на дупето на път за работа. Жена му се е оплаквала и друг път, че на задната седалка на БМВ-то е зле - тясно и друсащо.



Тема Re: ес класанови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано20.12.09 22:05



Аз да си призная веднъж като бях в 9-ти клас, отидох до гарата с 5 лева да ми полапа една мангалка хуя. Аз съм от Стара Загора и там това се счита за нещо нормално, а аз бях малък и не осъзнавах, че не бива така да се прави.



Това между нас да си остане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.