Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 24.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 14:25



по принцип е така,незнам дали е бил с опънати нерви,но ние все пак сме клиенти нали така,не мисля че беше прав, но както и е да аз не съм конфликтна личност и ще спра до тук



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 14:30



Права е вал - никой не му дава право на този "селяндур" да крещи така на чуждо дете - ало - това е липса на елементарна култура - а той го раздава бизнесмен! Ами "селяндур" ще го нарече, как да го нарече? Като си дал "гъ.а" под наем - ще търпи - аз като не искам да ми тъпчат райграса - няма да си отварям заведение! Ми като са му опънати нервите - що не отиде в тоалетната да яде лайна?





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мaйka]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 15:33



ах,госпожо много лесно казвате "като си е дал г....за",той не е направил заведение Вие госпожо да го рушите ,ВИЕ и всички ние след като искаме да има нещо хубаво в града трабва да го ПАЗИМ!!!!! а не да позволяваме на децата да рушат и след като знаете какво има там ,не да седите и си гледате кефа като много майки междудругото ,а да си наблюдавате децата и да им обяснявате какво е това ,че не трябва да се стъпа там.Днес едно им позволявате утре друго и така ли ги възпитавате като примерни граждани.
Според мен едно дете трябва да знае какво му е позволено и какво не



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 16:22



Рони,не си ме разбрал,аз не защитавам детето си,всъщност да, тя ме попита може ли да види и аз й казах да,защото повярвай ми това изобщо не прилича на "райграс".Детето ми е достатъчно възпитано,за да попита дали му е разрешено дадено нещо,аз се възмутих от дъпйанието на този господин,това е всичко и реших да го споделя,но естествено пак се почна от едно,че хиляда други неща...а доколкото съм наблюдавала постовете ти съм останала с впечатление,че си интелигентен човек



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:11



да вал ,но човека е вложил някакви средства ,може и да си е изпуснал нервите незнам,но знам едно, че частния бизнес в Eлхово върви мого трудно всеки ден го изпитвам на гърба си ,не съм съдник не знам аз как ще реагирам в такава ситуация, но наблюдавам майките как си седат в кафетата и не обръщат много внимание на децата си/изкл.теб/ дори се наложи аз да правя забележка на едно момченце което поне 20 мин.клати един кош за боклук и майка му не му направи забележка жалко.
Така ,че не можем да съдим хората от една тяхна постъпка ,първо трябва ние да се погледнем и тогава да съдим



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:18



Едва ли има по-самокритичен човек от мен,идеалистка съм в всяко едно отношение..просто не мога да го проумея и това е..един райграс неможе да е по-важен от чувствата на едно дете в крайна сметка.Немога да го приема за правилно,колкото и да е бил изнервен,можеше да каже спокойно така и така,аз щях да й обесня..не ми се говори повече по въпроса.Явно аз и детето сме невъзпитаните и рушим чужда собственост cool





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:02



В Елхово просто няма магазин и заведение на ниво.....дълбока забравена от Бога провинция!Да се сравним с други градове около 10000 жители и ...ще се засрамим от манталитета си, от липсата на грижата за общото, от злобата си!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Neli]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:30



Четете табелите на влизане .. пише ЕЛХОВО, именно за това Neli като не ти изнася мести се другаде.... така процента на гражданите на БЪЛГАРИЯ живеещи щастливо ще се увеличи.
Мрънкането, плюенето е лесно постижимо за всеки, но да създадеш нещо е доста по-трудно. Следкато няма такива места (заведения или магазини), а смяташ че те ще са много "вървежни", теглиш заем от някоя банка (мераклии за даване на пари колко щеш), правиш въпросното заведение и магазин по твои критерии, ще спечелиш пари и ще си доволна... гражданите на Елхово също ще са доволни от това, че ще могът да пазаруват като бели хора.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:41



В Елхово не става само с кредит. Иска се и здраво дупе. Та да са живи и здрави, тези които го имат.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
АвторCpeдeц-чaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 22:27



Какви граждани ! Може ли гражданин да говори на: авъъъъъъъъъъъъъъъъййййййййй, що съ губиш такъв мо...............
Може ли град да завършва на "-во", като Лалко-во, Гранито-во, Мамарче-во???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.