Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 23.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 12:05



пълна помия е това заведение



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 12:40



знаете ли има един лаф ,когато лисицата не стигнала гроздето казала че е кисело
може ли някой да ми каже на кого е това заведение



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: vazmotenata]  
АвторИpa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 15:51



Едва ли Радка Гинчева е виновна за всички злини на Караулана. Че не е редно да чисти под носа ти да. Обаче истината е че хората се отказаха от това заведение защото ниските дивани не са удобни, столовете също.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторлeнин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 16:07



Рони още си в отпускарско настроение и затова се правиш на добричък.След ден, два ще те захапе сивотата на живота в Елхово и ще пощурееш пак тоз мафиот,онзи крадец,Зоя такава,Овчаров такъв пълна боза.Що не си почина още два,три месеца че и ние от теб.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: лeнин]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 17:41



ленин, до сега не съм оплювал никой без да го заслужава,за твое сведение съм си починал достатъчно и сега работя много по-добре и всичко ще е както трябва ако всеки си гледа работата/своята чинийка/ а не чуждата.Моят бизнес си върви и без мен ,а твоят как е? благодаря



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторcтaлин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 19:52



Ебати тъпото парче си! Кое ти дава правото да оплюваш когото и да било, нима има човек който винаги има правилна преценка за всичко и винаги е осведомен за всеки един случай погледнат от всички страни? Неща като чест и достойнство нищо ли не ти говорят? Отвори си очите незряща маймуно! Направи нещо хубаво и добро та да остане нещо след теб!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Иpa]  
Автор 4ervena roza (непознат )
Публикувано16.09.08 14:10



Боже,какво прави нашата държава за умни и способни хора-кара ги да се спасяват ,кой как може-ЧИСТАЧКА-човек толкова умен и достоен,бивш УЧИТЕЛ,към когото трябва да изпитваме Респект и Уважение,на когото сме благодарни за това което сме сега



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: cтaлин]  
Авторpaдo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 14:34



най-отвратителното и скъпо заведение е ЛАЗУРА
незная защао въобще ходят там
панировките са 2 пръста дебели цените главозамайващи

една зеле салата 2.50
шишче 100грама 3 лева той килограма на пилешкото е 5 лева
пилешки хапки 10 лева

ебаси кожодерите алчни
идете в големите градове вижте обстановка и по евтини цени

кочина



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: paдo]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 19:55



Радо... по заведения в други градове колкото щеш сме ходили не малко хора... никъде другаде не съм виждал такива големи грамажи каквито правят на ЛАЗУРА. А относно цените не мисля, че е и скъпо... би ли посочил евтиното заведение в града с тотално по-ниски цени??? Аз определено съм доволен от начина на обслужване там, а да не говорим за хубавата кухня заради която главно ходят доста хора, мои познати там.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: paдo]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 20:54



hora, ot kade znaete tcenite, znachi hodite redovno ????, zavedeniqta sa napraveni za hora koito iskat da gi poseshtavat, ne za takiva koito hodqt i mrankat. stoite si v kashti i psuvaite jenite si za zagoreliqt omlet i mekite domati, za mirizlivoto mlqko i kisela bira.
KRIVITE HORA SA MNOGO ... TE NE SA SAMO KRIVI NO SA I KOMPLEKSARI....
BADETE DOBRI....JIVOTA E SAMO EDIN




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.