Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 23.09.20 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Mimi]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 08:40

Така е Мimi. Виждаш ли колко ниско падат.сметка за три четири лева.а това са хора които разполагат с пари.съпруга и взема най малко 1500лв.

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 09:56

ох да бяха само Милена и Янка , ами тя корупцията е навсякъде във всички държавни институции- съвет,банки и т.н..... дори и най-низшите тези отговорнички по пазарите"няма да ти пусна квитанция за еди колко си лева ,но ще ми напълниш чантичката " какво да говорим повече,

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:16

Така е рони.тия от пазара са направо хиени.ако ми дадеш еди какво си няма да ти взема парички.а отделно вземат пари без квитанция и така си изкарват заплати,които даже в общината има хора, които немогат да вземат. а през седмицата седят по цял ден в стаичката на пазара,четат вестници,спат по бюрата и пей сърце.а пазарите мръсни като сметището на Елхово.ама така е.стария кмет не ги закачаше,че е дната е жена на Иван Танев.А сега Киров не ги закача,че другата е жена на приятеля на Ст.Овчаров и така кервана си върви а кучета лаяяяяяяяяяяяяяяяя а в хазната нищо не влиза, а влиза в чантите и протмонетата на така наречените сестри Кушлеви.

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:08

Ама то при тях е градска четалня в стаята им на пазара. Госпожата от озеленяването/Калинка/ виси по цял ден при тях и си четат пресата и клюкарстват.а пък Танева цяло лято ходи да си копаае чушките и никой нищо неможе да и каже.даже и взема циганките, които трябва да метат пазарите.

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: xxx]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:44

Как не ги е срам.

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:47

какво е това срам!???

Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:48

Що бе чи те към кой отдел са.Кой отговоря за работата им бе.

Автор LUCHANA (непознат )
Публикувано05.06.08 11:17

... Отвам аз до Супермаркет Диана... Кам 7 часа вечерта е... Хората, които пазаруват вътре, са уморени от работа. Взимам си необходимото и се нареждам на касата. Пред мен има една млада жена с детето си. Чувам грубото: " Ми аз к'во да напрая?" Едната касиерка, се караше на жената, че и дава едри пари. Ами нали са супермаркет, егати... На жената чак и стана неудобно... Като дойде моя ред, нямаше добър вечер, имаше едно сърдито :" Торба ша искаш ли?" При моето озадъчено да, се чу още по-некултурното: " На!" Е просто нямам думи. Освен всичко останало, се даржат с хората като с овце. А не мисля, че го заслужават.

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: LUCHANA]  
Авторstone (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 14:17

LUCHANA при това обслужване едва ли би трябвало до посещаваш въпросния супермаркет повече. Има и други магазини!

Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:09

За супермаркет Диана ,лично аз имам много добро мнение за обллужването там.А за качеството -не мисля че са виномни работещите там.На мен ми се случи да взема от там развален колбас, но го върнах заедно с касовата бележка и ми го върнаха.А за обслужването- просто ми е много приятно да пазарувам там.Момичетата винаги са много учтиви и приятни. Даже веднъж, когато установих, че парите не ми стигат, момичето на касата ми предложи да си взема покупките и по - късно да и занеса останалата сума.
Не знам, но аз лично съм с много добро мнение за обллужващия персонал там

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.