Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 31.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Черен списък на заведенията в Елхово....нови  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:20



Отварям тази тема, за да може Елховци да дадете своето мнение за качеството на обслужване в магазините и питейните заведения ресторанти и барова на града. Подтикнат съм от това, че преди 2 дни си купих три кофички кисело мляко от магазин Диана в центъра на града. Оказа се, че млякото е с минал срок на годност и вътре беше вкиснато. От същия магазин преди време си бях купил и шпеков салам и се оказа че в средата е пълен със разтопена сланина, която от престоя по рафта се беше разтопила и салама беше кух вътре.Ако някой друг има подобни премеждия със стоки купени в нашия град нека сподели за да направим класация на качествените стоки и лоялните търговци.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторнeдoyмявaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:56



В същия този магазин преди една година по Коледа и по-скоро след коледните празници беше останало пепси на коледни / промоционални / цени .С голямо недоумение видях как по бутилките са изтрити етикетите с цена около 20 стотинки по-ниска, за да се продава на 2,10 лв.Каква низост - До там ли стигна собственико . 200 бутилки по 0,20 лв - за 30-40 лв да се излагаш ?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: нeдoyмявaщ]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:08



Аз съм възмутена от обслужването в дървеното заведение на центъра до базарчетата. Ходихме с моя мъж една вечер да хапнем нещо там и представете си ужаса ми когато в краката и по полата ми тръгна да се лигави някаква котка любимец на собственичката. Бях потресена. Отмених поръчката и си тръгнахме.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: SlSl]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:41



Котка се лигави и върви по рафтовете и в магазина на Мария Шопова до автогарата. Аз не разбирам, къде проверяват РИОКОЗ и защо не са наложили глоб на тези собственици.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:44



аз лично съм виждала същата котка да спи върху тарелка със сладки в същия магазин.....



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kiki]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:49



И не само там. Ами за застоялите мръвки в халите, които ги кацат мухи цяло лято и ние трябва да се примирим и да купим.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: SlSl]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:10



SISI.ти пак си добре,че е била котка а не плъхок.това се случи при нас.незнам как ги държат отворени още при тази хигиена.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:12



Ама защо РИОКОЗ.Къде е Миленчето и съпругата на военния полицай от ХЕИ Елхово. няма само да си въртят дупетата по цял ден в центъра и да ходят от магазин в магазин да си купуват дрежки с отстъпки и да си затварят очите при нарушенията.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:46



То и аз се чудя за тая Милена и Янка. каква работа вършат като по цял ден висят по магазини и кафета и получават подкупи в натура от собствениците.Вечно ги гледам как като влезат в някой хранителен магазин и после излизат с пълни торби.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: GOGO]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 20:26



Аз си мислех, че само аз съм забелязала но имало и други които са видяли. а забелязали ли сте че в събота като седнат на кафе Янка и мъжа и никога не плащата сметките. седях един ден с тях на маса и ми направи впечатление. Беше толкова демонстративно и гнусно.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Mimi]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 08:40



Така е Мimi. Виждаш ли колко ниско падат.сметка за три четири лева.а това са хора които разполагат с пари.съпруга и взема най малко 1500лв.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 09:56



ох да бяха само Милена и Янка , ами тя корупцията е навсякъде във всички държавни институции- съвет,банки и т.н..... дори и най-низшите тези отговорнички по пазарите"няма да ти пусна квитанция за еди колко си лева ,но ще ми напълниш чантичката " какво да говорим повече,



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:16



Така е рони.тия от пазара са направо хиени.ако ми дадеш еди какво си няма да ти взема парички.а отделно вземат пари без квитанция и така си изкарват заплати,които даже в общината има хора, които немогат да вземат. а през седмицата седят по цял ден в стаичката на пазара,четат вестници,спат по бюрата и пей сърце.а пазарите мръсни като сметището на Елхово.ама така е.стария кмет не ги закачаше,че е дната е жена на Иван Танев.А сега Киров не ги закача,че другата е жена на приятеля на Ст.Овчаров и така кервана си върви а кучета лаяяяяяяяяяяяяяяяя а в хазната нищо не влиза, а влиза в чантите и протмонетата на така наречените сестри Кушлеви.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:08



Ама то при тях е градска четалня в стаята им на пазара. Госпожата от озеленяването/Калинка/ виси по цял ден при тях и си четат пресата и клюкарстват.а пък Танева цяло лято ходи да си копаае чушките и никой нищо неможе да и каже.даже и взема циганките, които трябва да метат пазарите.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: xxx]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:44



Как не ги е срам.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:47



какво е това срам!???





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автор guld (непознат)
Публикувано29.05.08 11:48



Що бе чи те към кой отдел са.Кой отговоря за работата им бе.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово.... [re: мнeниe]  
Автор LUCHANA (непознат )
Публикувано05.06.08 11:17



... Отвам аз до Супермаркет Диана... Кам 7 часа вечерта е... Хората, които пазаруват вътре, са уморени от работа. Взимам си необходимото и се нареждам на касата. Пред мен има една млада жена с детето си. Чувам грубото: " Ми аз к'во да напрая?" Едната касиерка, се караше на жената, че и дава едри пари. Ами нали са супермаркет, егати... На жената чак и стана неудобно... Като дойде моя ред, нямаше добър вечер, имаше едно сърдито :" Торба ша искаш ли?" При моето озадъчено да, се чу още по-некултурното: " На!" Е просто нямам думи. Освен всичко останало, се даржат с хората като с овце. А не мисля, че го заслужават.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: LUCHANA]  
Авторstone (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 14:17



LUCHANA при това обслужване едва ли би трябвало до посещаваш въпросния супермаркет повече. Има и други магазини!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:09



За супермаркет Диана ,лично аз имам много добро мнение за обллужването там.А за качеството -не мисля че са виномни работещите там.На мен ми се случи да взема от там развален колбас, но го върнах заедно с касовата бележка и ми го върнаха.А за обслужването- просто ми е много приятно да пазарувам там.Момичетата винаги са много учтиви и приятни. Даже веднъж, когато установих, че парите не ми стигат, момичето на касата ми предложи да си взема покупките и по - късно да и занеса останалата сума.
Не знам, но аз лично съм с много добро мнение за обллужващия персонал там



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Mimi]  
Автор buntarkb (непознат )
Публикувано11.06.08 20:31



абе хора защо не си гледате работата ами говорите глупости за Янка и Милена. Те много добре си вършат работата тва че като пишат акт в някои магазин и продавачите не си земат бележка е друг въпрос...а тва за неплатените сметки са абсолютни глупости не сте ли се замислили че са си палтили сметката преди тва...просто нямам думи не знаех че има толкова слобни хора в тоя град....земете пурво вас си оправете и после говорете за другите!!!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
АвторЛykaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:08



Защо темата е за заведения, пък вие само за магазини говорите? И то за един магазин точно. Я кажете за ресторантите, какво мислите за "Безгрижника"?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: buntarkb]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:42



Яна ли мъжа и никога не плащат сметки в заведенията, аз лично също съм ги виждал. Така че бунтарке, не се опитвай да защитаваш. Седни един път с тях на маса да видиш със собствените си очи. Ама те след този форум може и да започнат вече да плащат.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: buntarkb]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 13:01



абе бунтар научи се правилно да пишеш и говориш какво е това тваааа казва се това че...............



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автормeдвeд (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:31



докога ще пишете глупости и клюки



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeдвeд]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 08:33



Клюки за теб,ама истина за хората господин полицай.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: salaga]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 11:19



ами ако става дума,то всички заведения в града трябва да са в тоя списък





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 17:58



Абе който не е патил от заведенията на Елхово само той си мисли че всичко им е наред......................



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: CИCИ]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 21:53



Сиси.всеки ден,всеки Елховлия си пати от заведени,магазини,пазари и какво ли не.кажи къде ти дават касови бележки освен в дианата,роса тасева и някой друго заведение.ами какво да кажим за пазарите.те дето не си плащат таксите,ами кажи на коя сергия на промишления или зеленчуковия дават касови бележки?ами виж на деленчуковия още как продават с паланзи,които са изхвърлени от употреба почти от пет години.как при всяко теглене се натиска тавата със стоката за да се изравнят теглилките.и това всеки го вижда,ама не и контролните органи от общината.а те не са малко.има цял отдел който отговаря за това.ама им по добре да си седят на столчетата и да си клатят краката по цял ден.ама те като отидат да си пазаруват на тях се тегли съвсем по друг начин.а и не си плаща както се полага.кмета преди изборите всяка сряда и събота беше на пазарите с цяла свита,ама сега си седи на въртящото столче и хич не му пука за нас потърпевшите!





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:18



че той кмета тогава си правеше реклама, човек от народа, затова ходеше по пацазрите в сряда и събота, нищо че преди това никой не го бе вижда, сега вече защо му е да се появява...



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: бeбo]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:27



Ами след рекламата да го видят хорицата какво представлява и как си изпълнява големите,велики обещания.сега е времето да ходи и да му се радват и да го тупат по рамото и стискат ръчичките.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:33



ееееееееее, нали знаеш че човекът вече е много ангажиран, къде ще намери време да е сред нас простосмъртните!?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: бeбo]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 22:43



Да, напълно си прав.по цял ден в Ямбол с пацуврата от бюрото по труда дето си я прибра под негово крило и си вее оная работа по цял ден в общината,а Еленка касиерката нека опъва,като негърче на плантация и да върши и нейната работа.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 23:19



той да внимава, че жена му едва ли е толкова търпелива като съпругата на димитров



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: бeбo]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 19:17



Киров едва ли му остава време да ходи в Ямбол, от кибичене в чужбина. а в последно време виси по селата да търси земя за собствения си бизнес. Че опънал и всички общинарки да ходят с едни гоилеми книги да търсят незаета общинска земя.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 22:39



Мечо и Крум, едни и същи актьори, но в различни роли...
Постановката е една и съща - омърсяване на Кмета ..
Ръсете тук глупости..те хората са отвратени бе от вашите писания...не от Кмета и служителите в общината..Историйки само тука пишете..съчинения и небивалици..Що не отидете и кажете лично в лицето на Кмета овчар или ти Мечо на съпругата му какъв е коцкар, а?
Срам ме е, че съм елховлия ..Такива като Вас всичко омърсяват..Големи и мръсни усти..Престанете да си измисляте..Засрамете се от децата на тия, за които пишете..Навярно и те четат глупостите за майките и бащите си...Бъдете уравновесени хора и пишете смислени неща...Засрамете се..Той оня от горе всичко връща бе





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Kpyм]  
АвторX-Ямбoл (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 22:54



Смятах, че в Елхово живеят само умни, възпитани и извисени хора. А какво се пише тук. Как е възможна толкова злоба. НЕДОУМЯВАМ.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: eлxoвлия]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 07:49



Ами дано ти го върне най после бе Елховлия!





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 11:16



Мечо, то няма какво да му се връща на тази дето се представя за елховлия, а е жена елховлийка. Нейния господ всичко ще и вземем, че бая е мърсувала и тя.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторпpъжkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 13:48



Ехоо, да напомня и аз че темата е за заведенията! Къде е хубаво и къде лошо кафето примерно. Как е положението в новата сладкарничка?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: пpъжkaтa]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 16:55



Къде има нова сладкарница?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 124]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:09



Аз харесвам Караулана като най чисто и спретнато кафене.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:32



да бе дето събират барманите кафето от рафта и ни го правят да Ви е сладко



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:54



Караулана е емблемата на града.Никога не е събирал кафето от рафтовете за да го предлага.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Пeпo]  
Автор,FKR (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 16:17



ПЕПО ТИ МОЖЕ И ДА НЕ СИ ВИДЯЛ НО АЗ ДА КАТО КЛИЕНТ Е НЕ ЛИЧНО ТОЙ НО БАРМАНА СЛЕД КАТО КАРАУЛАНА МУ КАЗА



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: ,FKR]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:40



Това е доста сериозно като твърдение и е нарушение...............



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Пeпo]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 10:20



Zdraveite i az shte izkaja vyzmushtenieto si ot edno zavedenie,taka narechenata "kambana".Znachi kvo stana,edna nedelq bqh na kafe s malkata(na 3 god e) i mi kaza che e ogladnqla,nqmashe nishto otvoreno i reshih da q zaveda na kambanata da hapne neshto,deteto vidq shadravancheto i si pomisli che i tam ima ribki i otide da nadnikne pri koeto sobstvenika se razvika kato posledniq selqndur vynnn,izlizai vednagaaa,vynn,izcheznii..az zqpnah i nemoga da go vzema..deteto doide pri men stresirano i uplasheno.pri vyprosa mi kakvo tochno e napravila i da ne e kuche che da i vika taka,vse pak e dete na 3,mi otgovoriha che tykmo bili zasadili raigrasa

Vikam kyv raigras be moje da e taq oskybana treva???poludqh chestno vi kazvam,oshte me dyrji..deteto taka ili inache nishto ne hapna,zashtoto tozi selqndur mu izkara akala,a az cql den nemojah da si vleza v kojata.taka che mili maiki s deca ne hodete tam,zashtoto decata ne sa dobre doshli qvno v tova zavedenie...nqmam dumi prosto.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 12:58



Ако не бе зяпала "чершията", а си бе гледала детото едвали изобщо сега щяхме да ти четем "хубавият" коментар за "Камбаната". Не са много хората в града, които инвестират тук, и се опитват да правят нещата по красиви. Тази "проскубана" трева нямя да я има ако пет хлапета като твоето днес отидат да тъпчат там, а и аз лично като баща никога не бих позволил детето ми да се изкачи за да влезне в градинката и да се доближи до вода която би била опасна за него. Този тип "мили майки" сте ми добре известни и се радвам, че моята съпруга не е една от тях. Да бе мирно седяло не бе чудо видяло е казал народа. А по повод "селендура", помисли си че за направата на този кът е вложено много труд и средства, а ако ти беше положила този труд едва ли така щеше да мислиш.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 13:38



да донякъде си прав, не трябваше изобщо да ходя там!!! Но ти как реши и прецени,че аз съм лоша майка и с какво твоята жена е по-добра от мен,а защо изобщо намесваш жената тук?Или си на принципа моето е хубаво,чуждото не става???Всяка майка знае най-добре кое е добро за детето й и щом съм преценила че невиждам нещо лошо в това да надникне дали има рибки,значи е било така!И този човек наистина е селяндур с селски манталитет,защото мисля че ако беше дошъл да ми каже човешки и възпитано, че не им е приятно да им газят "райграса"сега нямаше да ми четеш "хубавия коментар".Евала на инвеститорите в града,но наистина немога да проумея как на едно дете може да се крещи така...



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 14:19



Скъпа Вал, явно се разминаваме в разбирабето за възпитание на децата, в което няма лошо, ако всички сме еднакви живота няма да ни е интересен. В напрегнатият живот, в който живеем небива да се съдо по една постъпка за цялостният профил на даден човек. Ако в даден момент някой е бил с опънати нерви, то според мен той не бива да бъде лесно награждават с профила "селяндур".





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 14:25



по принцип е така,незнам дали е бил с опънати нерви,но ние все пак сме клиенти нали така,не мисля че беше прав, но както и е да аз не съм конфликтна личност и ще спра до тук



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 14:30



Права е вал - никой не му дава право на този "селяндур" да крещи така на чуждо дете - ало - това е липса на елементарна култура - а той го раздава бизнесмен! Ами "селяндур" ще го нарече, как да го нарече? Като си дал "гъ.а" под наем - ще търпи - аз като не искам да ми тъпчат райграса - няма да си отварям заведение! Ми като са му опънати нервите - що не отиде в тоалетната да яде лайна?





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мaйka]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 15:33



ах,госпожо много лесно казвате "като си е дал г....за",той не е направил заведение Вие госпожо да го рушите ,ВИЕ и всички ние след като искаме да има нещо хубаво в града трабва да го ПАЗИМ!!!!! а не да позволяваме на децата да рушат и след като знаете какво има там ,не да седите и си гледате кефа като много майки междудругото ,а да си наблюдавате децата и да им обяснявате какво е това ,че не трябва да се стъпа там.Днес едно им позволявате утре друго и така ли ги възпитавате като примерни граждани.
Според мен едно дете трябва да знае какво му е позволено и какво не



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 16:22



Рони,не си ме разбрал,аз не защитавам детето си,всъщност да, тя ме попита може ли да види и аз й казах да,защото повярвай ми това изобщо не прилича на "райграс".Детето ми е достатъчно възпитано,за да попита дали му е разрешено дадено нещо,аз се възмутих от дъпйанието на този господин,това е всичко и реших да го споделя,но естествено пак се почна от едно,че хиляда други неща...а доколкото съм наблюдавала постовете ти съм останала с впечатление,че си интелигентен човек



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:11



да вал ,но човека е вложил някакви средства ,може и да си е изпуснал нервите незнам,но знам едно, че частния бизнес в Eлхово върви мого трудно всеки ден го изпитвам на гърба си ,не съм съдник не знам аз как ще реагирам в такава ситуация, но наблюдавам майките как си седат в кафетата и не обръщат много внимание на децата си/изкл.теб/ дори се наложи аз да правя забележка на едно момченце което поне 20 мин.клати един кош за боклук и майка му не му направи забележка жалко.
Така ,че не можем да съдим хората от една тяхна постъпка ,първо трябва ние да се погледнем и тогава да съдим



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 17:18



Едва ли има по-самокритичен човек от мен,идеалистка съм в всяко едно отношение..просто не мога да го проумея и това е..един райграс неможе да е по-важен от чувствата на едно дете в крайна сметка.Немога да го приема за правилно,колкото и да е бил изнервен,можеше да каже спокойно така и така,аз щях да й обесня..не ми се говори повече по въпроса.Явно аз и детето сме невъзпитаните и рушим чужда собственост cool





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:02



В Елхово просто няма магазин и заведение на ниво.....дълбока забравена от Бога провинция!Да се сравним с други градове около 10000 жители и ...ще се засрамим от манталитета си, от липсата на грижата за общото, от злобата си!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Neli]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:30



Четете табелите на влизане .. пише ЕЛХОВО, именно за това Neli като не ти изнася мести се другаде.... така процента на гражданите на БЪЛГАРИЯ живеещи щастливо ще се увеличи.
Мрънкането, плюенето е лесно постижимо за всеки, но да създадеш нещо е доста по-трудно. Следкато няма такива места (заведения или магазини), а смяташ че те ще са много "вървежни", теглиш заем от някоя банка (мераклии за даване на пари колко щеш), правиш въпросното заведение и магазин по твои критерии, ще спечелиш пари и ще си доволна... гражданите на Елхово също ще са доволни от това, че ще могът да пазаруват като бели хора.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 21:41



В Елхово не става само с кредит. Иска се и здраво дупе. Та да са живи и здрави, тези които го имат.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
АвторCpeдeц-чaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 22:27



Какви граждани ! Може ли гражданин да говори на: авъъъъъъъъъъъъъъъъййййййййй, що съ губиш такъв мо...............
Може ли град да завършва на "-во", като Лалко-во, Гранито-во, Мамарче-во???



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Cpeдeц-чaнин]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 23:08



Cpeдeц-чaнин, не мисля че критерият ти за оценка на мястото на живеене е правилен. Пампорово, Велико Търново, Габрово, Хасково едвали са толкова лоши места за живеене. Та СРЕДЕЦ като няма така жадуваното окончание во да не би да е Манхатън?





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Авторhaker777 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 23:31



Остави го бе, той ни завижда за окончанието





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: haker777]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 23:38



Средец - това не беше ли ГрудоВО?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 6666]  
Авторelhovlia (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 10:51



аз и мои приятели сме безкрайно възмутени от ресторанта до сфетофарите-БАРАКА или КАПРИЗ.Какъв ти каприз,пълен отврат.
Отидохме преди 2 седмици 7 човека компания.
Поръчахме първо ракии ,шопски салати и няколко поции пилешки хапки.
Шопските бяха сигурно по 100 грама ,нестига че доматите и краставици те вече са на ниски цени,а да не говорим за цените двойни от другите ресторанти.
А за пилешките хапки незная какво да кайа 4,5 бройки в чинийка.
Направихме забележка а собственика вместо да поправи грешката само дето не ни напсува.
Готвачката,май жена му ни изгледа на кръв и измармори нещо от рода ,,ми стойте си вкъщи като не ви харесва''.
Ми ще си стом.Няма да плащаме 200 лева сметка,да не получаваме нищо и да но гледат на кръв.

Да не говорим че бяхме само ние.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: elhovlia]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано16.08.08 12:35



ами то затова няма къорав човек там бе
а на сватбарите им одира кожите и им взема квото е остамнало
те затова на божура почнаха да правят сватби



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автор vazmotenata (непознат )
Публикувано24.08.08 03:09







Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: vazmotenata]  
Автор vazmotenata (непознат )
Публикувано24.08.08 03:15



neznam na vaz kakvo vie mnemieto za Karawana no na men do predi mnogo mi haresva6e i seki den bqhme tam i pres denq i pres ve4erta kogato izlizahme no ve4e az i moite priateli ne sqdame tam to4no kogate sedne6 na kafeto i ti donesat pora4kata Radka Gin4eva to4no togava sa se6ta da mete moje dae 4ist terikota ame ne tq trqa da doi da mete to4no pod sipareto ti i da ti palni napitkata s prahylqk i da ti vika digni si krakata za malko da izmeta tova e vazmytitelno parvo 4e palni napitkata ti s praholqk i vtoro edna prikazka ne moje6 da si kaje6 ote neq imam 4yvstvoto 4e tazi jena sedi da sly6a kakvo si prikazvat horata napravo sam se izpalnila i ne sqdam tam nito az nito moite priateli Kara wana trqbva da vzeme merki za6toto to4no zaradi tova darjanie na Radka Gin4eva mnogo hora se otkazaha da hodqt tam i 6te prodaljavat da se otkazvat ako tova ne se spre



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: vazmotenata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.08.08 23:31



Бегайте от туй село ей, що са губите такива! Чу ли мо?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Aз]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 20:19



dnes hodih da vzema forneti za men i kolegite,no kato vidqh kak gi kacat muhite mi se dopovryshta... Na vyprosa mi ot vitrinata kydeto sa i muhite li davate forneti mi otgovoriha naglo mi daa,vikam ok prodavaite si gi...



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: yyy]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 09:31



има ли нещо хубаво в този град всичко трябва да се оплюе
АБЕ ХОРА ЕЛХОВЛИИ, БЕ ВИЕ ЩЕ УМРЕТЕ ОТ ЗАВИСТ не знам на кого е заведението ,но поне се помъчи да направи нещо хубаво в Елхово изчакайте малко всичко ще си дойде на място



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 12:05



пълна помия е това заведение



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 12:40



знаете ли има един лаф ,когато лисицата не стигнала гроздето казала че е кисело
може ли някой да ми каже на кого е това заведение



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: vazmotenata]  
АвторИpa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 15:51



Едва ли Радка Гинчева е виновна за всички злини на Караулана. Че не е редно да чисти под носа ти да. Обаче истината е че хората се отказаха от това заведение защото ниските дивани не са удобни, столовете също.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторлeнин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 16:07



Рони още си в отпускарско настроение и затова се правиш на добричък.След ден, два ще те захапе сивотата на живота в Елхово и ще пощурееш пак тоз мафиот,онзи крадец,Зоя такава,Овчаров такъв пълна боза.Що не си почина още два,три месеца че и ние от теб.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: лeнин]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 17:41



ленин, до сега не съм оплювал никой без да го заслужава,за твое сведение съм си починал достатъчно и сега работя много по-добре и всичко ще е както трябва ако всеки си гледа работата/своята чинийка/ а не чуждата.Моят бизнес си върви и без мен ,а твоят как е? благодаря



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: poни]  
Авторcтaлин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 19:52



Ебати тъпото парче си! Кое ти дава правото да оплюваш когото и да било, нима има човек който винаги има правилна преценка за всичко и винаги е осведомен за всеки един случай погледнат от всички страни? Неща като чест и достойнство нищо ли не ти говорят? Отвори си очите незряща маймуно! Направи нещо хубаво и добро та да остане нещо след теб!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Иpa]  
Автор 4ervena roza (непознат )
Публикувано16.09.08 14:10



Боже,какво прави нашата държава за умни и способни хора-кара ги да се спасяват ,кой как може-ЧИСТАЧКА-човек толкова умен и достоен,бивш УЧИТЕЛ,към когото трябва да изпитваме Респект и Уважение,на когото сме благодарни за това което сме сега



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: cтaлин]  
Авторpaдo (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 14:34



най-отвратителното и скъпо заведение е ЛАЗУРА
незная защао въобще ходят там
панировките са 2 пръста дебели цените главозамайващи

една зеле салата 2.50
шишче 100грама 3 лева той килограма на пилешкото е 5 лева
пилешки хапки 10 лева

ебаси кожодерите алчни
идете в големите градове вижте обстановка и по евтини цени

кочина



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: paдo]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 19:55



Радо... по заведения в други градове колкото щеш сме ходили не малко хора... никъде другаде не съм виждал такива големи грамажи каквито правят на ЛАЗУРА. А относно цените не мисля, че е и скъпо... би ли посочил евтиното заведение в града с тотално по-ниски цени??? Аз определено съм доволен от начина на обслужване там, а да не говорим за хубавата кухня заради която главно ходят доста хора, мои познати там.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: paдo]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 20:54



hora, ot kade znaete tcenite, znachi hodite redovno ????, zavedeniqta sa napraveni za hora koito iskat da gi poseshtavat, ne za takiva koito hodqt i mrankat. stoite si v kashti i psuvaite jenite si za zagoreliqt omlet i mekite domati, za mirizlivoto mlqko i kisela bira.
KRIVITE HORA SA MNOGO ... TE NE SA SAMO KRIVI NO SA I KOMPLEKSARI....
BADETE DOBRI....JIVOTA E SAMO EDIN



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: toto]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 21:13



истина е че на Лазура е голяма скъпотия и тези големи грамажи къде сте ги видели незная,може би тройните панировки с галета.
И аз съм ходил 2 пъти и то служебно,просъо ме накараха.
Ядох пилешки хапки с гъби за 10 лева.Пилещкото беще не повече от 200 грама а гъбите бяха почти колкото него.Има едни малки бурканчеета по магазините от 1.60 долу горе толкова.
Цялата работа за 2 лева.Какви са тия горници по 400 % срамота.
И наистина зелето беше 2.50 направи ми впечатление понеже килограма му беше 45стотинки на магазина.

Например на Оазиса е по евтино а за обстановката няма да коментираме
Все едно 6 звезден ресторант с 1 звезда.
То На Лазура се умирисваш на кухня нямат никаква аспирация,направо е отвратително

Какво е това свинско шишче за 3 лева.Ми то килограма е около 7 лева.Излиза че е 30лева и ето отново 400% надценка.

Алчни са наистина.От скръндзълък и персонал нямат.

Държат се като че им са роби.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 1234]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 23:18



1234 Ти си жалък помияр.... другия път като си правите ТКЗС мероприяти ходете си на Оазиса.... слушайте надутата музика там на която не можете да си кажете и 2 думи на разтояние 1м един от друг... и не мрънкай... за всеки влак си има и пътници. На мен ме кефи на ЛАЗУРА и ще си ходя там ... цените за мен са нормални, обичам да "мириша на кухня"... това е пазарната икономика... като не ти изнася не ходиш там... комунизма свърши преди малко повечко от 19 години и за разлика от тогаващното време имаш право на огромен избор.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 23:36



хей ЛАЗУР ИЛИ КОКОС ТАМ
МНОГО СЕ ВПРЯГАШ БЕ
МИ МИРИШЕ И ТЕБЕ КАТО ТЕВИДЯ МИ СЕ ПОВДИГА

ТАКАВА АЛЧНОСТ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 1234]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 06:15



Проблема е, че не съм нито Лазур... нито Лазуров... и нямам нищо общо с тях. Яд ме е на смръдливи боклуци които не виждат по добре от носа си надалеко. Лай си там от кочината и не се обаждай тук.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kokosa]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 09:08



mnogo rano si stanal be LAZUR

ХОДИЛИ СМЕ ХОДИЛИ СМЕ АМА ТАКИЖА ПОМИИ НА ТАКИЖА ЦЕНИ НЕ СМЕ ЯЛИ



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 1234]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 12:09



Лазура да си оправи кухнята и вентилацията да не мирише на манджи да се вмирисват дрехите на хората, а цифраджията да отиде след седмица да провери и да дегустира панировките и шишчетата и да ни докладва във форума че ни разтревожи.Бъдете здрави и не се джавкайте разбирайте се съграждани.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: eлxoвeцa]  
АвторDob4o (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 21:28



nqkoi moje li da komentira zavedenieto kolhida



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Dob4o]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 19:26



Що ти е мнение за Колхида?Оди и гледай!Зъркели нямаш ли, та търсиш клюки.Аз да си кажа мнението за Генчев- там пък ще ти пръкнат главата от силна музика, а докато ти сервират става време да си ходиш.Бавни и заспали, не са по- доби ат другото завадение срещу тях.И те от скрънзалък нямат персотал и като има повече клиенти започват да се бутат като леви пчели.Вече и там не хода- въпрос на избор.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: eл]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 10:23



Абе ЛАЗУР стига си плюл Генчер.
То вие от скръндзълък нямате нито персонал а да не говорим за жива музика,нека да ми пръкнат главата



Поне Генчев е ресторант а не като ВАШАТА КОЧИНА ДЕТО МОЖЕ ДА ЗАТИСНЕ КЛИЕНТИТЕ НЯКОЙ ДЕН А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА МИРИЗМИТЕЕЕ



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 12345]  
АвторDob4o (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 20:07



abe vie mnogo zlobni da si zavrete smotaniq lazur i smotaniq gen4ev kade slunce ne ogrqva



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: Dob4o]  
АвторDob4o (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 22:54



И ДАНО СЕ СЛУЧИ НЕЩО СЪС СМОТАНИЯ ВИ КЛИУКАРНИК ТА ТОГАВА ВЕЧЕ ЩЕ СЕ НАСЕРЕТЕ ОТ КЕФ



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автор didka71 (непознат )
Публикувано20.10.08 13:23



заведенията в елхово са гнусни.вечеряхме в кръчма до болницата. хапките бяха пържени в старо олио нямаха вид и вкус.а за гювечето което трябваше да е със сос за баща ми нямам думи,това беше един изгорял лук със сухо месо без сос и подправки.12 години съм готвач на морето,но такава некадърност не съм ви



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: didka71]  
Авторвpaчaнeцa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 14:47



А какво става с Колхида някой купи ли я не съм идвал повече от 20 години в града ви?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: elhovlia]  
Авторpolito (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 20:27



abe vie mama vi mrysna nqma li da sprete da se zanimavate s dqdo mi BARAKA ta BARAKA kato ne vi haresva nikoi ne vi e oprql noja v gyrloto da idvate pri nas . Obiral vsichko t svadbite ti "elhovliq" znaesh li che gostite si obirat kakvoto im e osanalo ot chiniite sled svatbata ? Neznaesh , ama si otvarqsh ustatata . Vie ste edni prosti , mrysni i gadni selqni !!!!! Edin chovek koito ima pone malko mozyk v "glavata" si shteshe pone da si napishe imeto da kajesh koi e !!! ai gledaite si jivota i ne se zanimavaite s jivota na dr



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автормapиo (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 14:11



Баси-тоя хранителния магазин на Мария Шопова е нещо ужасно.Чакаш с 15 минути да ти сметни сметката на един лист-да го провери и накрая да те излъже. На всичкото отгоре и бележка не ти дават.Пък за цени да не казвам що за скъпо е. Направо си е селска идилия.Не го препоръчвам -не си губете времето да пазарувате там.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мapиo]  
Автор presi1O (непознат)
Публикувано27.12.08 00:30



Марио,тука иде реч за заведения а не за магазини.Четете преди да пишете.Ако толкова много държиш да се оплачеш от обслужването на даден магазин,пусни си тема.





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: presi1O]  
Автормapиo (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 09:22



Ех приятелю/ко-ами ти май не четеш--виж отворената тема от "мнение " и тогава прави забележка.

Междудругото --и все пак предупреждавам Ви- "" ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ""-от магазина на Мария Щопова





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: stone]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 19:45



Mного пъти ми се е случвало да закупя развалена стока от там- последно маргарин "Калиакра"- пълна кутийка с вода или шоколадови бонбони от многото бройки-отворена кутията и с липсващи поне 10тина броя!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: val]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 20:01



Nqma6e da ima problem, ako si be6e stoqla v ka6ti i nagotvila za deteto!



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: polito]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 14:15



абе polito,много груб език бе моето момиче за едно дете,какви са тези псувни какво е това чудо,мама ви мръсна,майка ти и баща ти не са ли те учили на култура и възпитание и ако ние сме селяни то тогава и ти си селянка ,нали си родена и си растеш тук,ама то какво си видяла,крушата не пада по далече от дървото,а и от къде знаеш че сватбарите си обирали всичко от чиниите и си го взимали вкъщи,ти ходиш ли избщо при дядо си Иван Барака или само говориш да не заспиш.
Я малко се вземи в ръце.Младо момиче а като си отвори устата сипе само простотии





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мapиo]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 14:17



абе polito,много груб език бе моето момиче за едно дете,какви са тези псувни какво е това чудо,мама ви мръсна,майка ти и баща ти не са ли те учили на култура и възпитание и ако ние сме селяни то тогава и ти си селянка ,нали си родена и си растеш тук,ама то какво си видяла,крушата не пада по далече от дървото,а и от къде знаеш че сватбарите си обирали всичко от чиниите и си го взимали вкъщи,ти ходиш ли избщо при дядо си Иван Барака или само говориш да не заспиш.
Я малко се вземи в ръце.Младо момиче а като си отвори устата сипе само простотии





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 777]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 14:19



не се тревожете бе хора,

той дядо и ще я прати на поправителен курс по култура на речта





Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: haha]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 16:07



хора,
я кажете къде бяхте на Нова Година и хареса ли ви



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: 1234]  
Автор elhovoman (непознат )
Публикувано24.02.10 19:24



Nikoi ne episal za zavedeniqta v grada otdavna,kajete sagrajdani,kade kak e,koito kadeto e hodil kakvo e vidql,dovolen li e,kak sa cenite



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: paдo]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано08.04.10 13:13



вижте сега ,четох ви и накрая не се сдържах и реших да ви покажа едно примерно меню от Варна -понеже много се оплаквате а ние само мечтаем да живеем в тихо и спокойно място,а това че всички така като гледам се плюете и завиждате си е въпрос на култура а не от това че живеете в малък град.Това мисля аз както искате така го разбирайте ,никой няма да Ви помогне ако Вие не се промените ,и честно казано незнам какво делите вместо да сте сплотени и единни за да печелите всички но това е друг въпрос ,а сега ето малко средни цени от Варна -/града голема /

Салати

Салата на майстора - за двама- 9,60 лв.
Салата "Дядо Никола"- 4,90 лв.
Салата на шефа- 4,90 лв.
Салата "Цезар"- 5,90 лв.
Салата по градинарски- 4,80 лв.
Зелена салата с рулца от раци-5,30 лв.
Латино салата-4,50 лв
Гръцка салата- 5,50 лв.
Царевица с рулца от раци и майонеза- 4,50 лв.
Овчарска салата- 5,50 лв.
Селска салата-4,90 лв.
Зеле с моркови - 3,50 лв.
Салата печен пипер - 3,90 лв.
Снежанка-3,80 лв.
Предястия
Пиперка бюрек 200гр. 3,90 лв. 2,90 лв.
Пиле в палачинка 150гр. 3,50 лв.
Сирене в пергамент 150гр. 3,90 лв.
Сирене по шопски 250гр. 4,70 лв.
Сирене по хайдушки
/с бекон/ 300гр. 5,90 лв.
Сирене с мед и орехи 120гр. 4,50 лв.
Език в масло или пане
/телешки език/ 150гр. 7,90 лв.
Език с шекембе
/кашкавал, гъби, кисели краставички, чесън/ 200гр. 8,90 лв.
Гъби в масло 150гр. 4,80 лв.
Гъби с бекон и кашкавал 150гр. 6,50 лв.
Гъби със синьо сирене 180гр. 6,50 лв.
Гъби с кашкавал масло и чесън 180гр. 5,90 лв.
Сельодка
/маринована с червен лук/ 100гр. 3,10 лв.
Шпроти
/мариновани с червен лук/ 100гр. 1,80 лв.
Супи
Пилешка супа 300гр. 2,90 лв.
Шкембе чорба 300гр. 4,10 лв.
Таратор 300гр. 2,60 лв.
Ястия от яйца
Омлет натюр
/3 бр. яйца/ 160гр. 3,90 лв.
Омлет със сирене
/3 бр. яйца, сирене/ 200гр. 4,20 лв.
Омлет с кашкавал
/3 бр. яйца, кашкавал/ 200гр. 4,50 лв.

Готвени ястия

Свински дроб по ловджийски
/печен пипер, гъби, бекон, домати, лук/ 300гр. 5,80 лв.
Свински дроб по тиролски
/печен пипер, лук, върху пюре с яйце/ 300гр. 5,50 лв.
Свински дроб с гъби и бекон 300гр. 6,50 лв.
Пилешки дробчета в масло 200гр. 4,50 лв.
Пилешки дробчета по ловджийски
/печен пипер, гъби, бекон, домати, лук/ 300гр. 5,80 лв.
Зеленчукова кавърма
/гъби, грах, царевица, моркови, зелен боб, печен пипер, карфиол, лук, чесън, кашкавал/ 350гр. 4,80 лв. 3,60 лв.
Свинска кавърма
/свинсо месо, печен пипер, гъби, лук/ 300гр. 6,50 лв. 4,90 лв.
Пилешка кавърма
/пилешко месо, печен пипер, гъби, лук/ 300гр. 6,50 лв.
Зеленчукова запекана
/картофи, гъби, грах, царевица, чесън, кашкавал/ 350гр. 4,80 лв.
Броколи със синьо сирене
/броколи, синьо сирене, сметана, яйце, сусам/ 300гр. 5,30 лв.
Запекана с бекон
/картофи, бекон, гъби, кисели краставички, царевица, чесън, кашкавал/ 350гр. 5,80 лв.
Запекана с пушено филе
/картофи, пушено филе, сирене, майонеза, яйце, кашкавал/ 350гр. 5,80 лв.
Свински кебап по воденичарски
/свинско месо, свински дроб, гъби, чесън/ 300гр. 6,80 лв.
Пилешки кебап по воденичарски
/пилешко месо, пилешки дробчета, гъби, чесън/ 300гр. 6,80 лв.
Език в гювече
/телешки език, пушено сирене, гъби, кисели краставички, чесън/ 300гр. 7,50 лв.
Бирени мезета
Калмари на плоча 200гр. 6,80 лв.
Калмари панирани 150гр. 6,30 лв.
Панирани пилешки хапки от филе 150гр. 5,80 лв.
Сусамени пилешки хапки 150гр. 5,80 лв.
Неврозни кюфтенца 150гр. 3,90 лв.
Наденичка на гребен 100гр. 5,50 лв.
Бекон на скара 150гр. 5,50 лв.
Панирани сиренца 150гр. 4,20 лв.
Аламинути
Специалитет на майстора
/пилешко филе, бекон, гъби, царевица, кисели краставички, омлет, домати/ 400гр. 13,90 лв.
Специалитет на заведението
/свинско бон филе, шунка, паниран домат, кашкавал, пържени картофи/ 500гр. 14,90 лв.
Свински джолан печен
/цял, с пресни зеленчуци/ 100гр. 1,80 лв.
Свински карета със синьо сирене
/сметана, лозови постни сарми/ 400гр. 12,90 лв.
Свинска вратна пържола по ловджийски
/бекон, кисели краставички, гъби, лук, домати, пържени картофи/ 450гр. 8,80 лв.
Филе по тракийски
/свинско или пилешко филе, бекон, гъби, кисели краставички, сметана, пържени картофи/ 450гр. 9,90 лв.
Свинско филе със зеленчуци на сач 350гр. 9,90 лв.
Пиле по китайски
/пилешко филе, ориз, гъби, чесън, лук, сметана/ 350гр. 7,80 лв.
Пиле по гръцки
/пилешко филе, маслини, гъби, кисели краставички, картофено пюре/ 350гр. 7,80 лв.
Пиле по мексикански
/пилешко филе, царевица, фасул, пресен пипер, чили, пържени картофи/ 450гр. 7,80 лв.
Пиле по френски
/пилешко филе, синьо сирене, спанак, сметана, пармезан, пържени картофи/ 400гр. 8,80 лв.
Пилешко филе в сметанов сос
/пилешко филе, гъби, сметанов сос, пържени картофи/ 350гр. 7,80 лв.
Пилешко филе със зеленчуци на сач 350гр. 9,90 лв.
Пилешка пържола с дробчета и гъби
/ориз/ 350гр. 8,30 лв.
Телешко филе натюр
/домати, краставици/ 350гр. 10,30 лв.
Телешки жулиен в сметана
/телешко филе, гъби, пресен, лук, сметана, пържени картофи/ 350гр. 9,80 лв.
Телешко филе мозайка
/телешко филе, гъби, шунка, моркови, кисели краставички, доматен сос, пържени картофи/ 450гр. 10,50 лв.
Катино мезе - за двама:
/с пилешко месо, гъби, лук, лимони/ 700гр. 15,80 лв.
Катино мезе - за двама:
/със свинско филе, гъби, лук, лимони/ 700гр. 17,80 лв.
Катино мезе - за двама:
/с телешко филе, гъби, лук, лимони/ 700гр. 18,80 лв.
Шницел по "Женевски"
/телешко филе, панирани домати, бекон, гъбен сос, пържени картофи/ 450гр. 11,50 лв.
Шницел по "Виенски"
/свинско бон филе, яйце, пържени картофи/ 350гр. 11,50 лв.
Кашкавал пане
/пържени картофи, домати/ 250гр. 5,90 лв.
Зеленчуци на сач 250гр. 5,80 лв.
Ризото
Ризото карбонара
/сметана, пармезан, бекон, шунка, гъби/ 400гр. 4,50 лв.
Ризото морски дар
/доматен сос, царевица, пипер, пармезан, сирене, скариди, миди, рулца от раци/ 400гр. 7,20 лв.
Ризото със зеленчуци
/сметана, доматен сос, пармезан, гъби, пипер, царевица, грах/ 400гр. 5,10 лв.
Гъши глезотии
Гъши сърца на скара 150гр. 5,50 лв.
Гъше бон филе на скара
/зелена салата, зеле, пържени картофи/ 350гр. 9,90 лв.
Гъше бон филе в гювече
/гъби, топено сирене/ 300гр. 9,20 лв.
Скара
Свинска вратна пържола
/с гарнитура пържени картофи/ 300гр. 6,80 лв. 5,10 лв.
Свинско филе натюр
/с гарнитура пържени картофи/ 350гр. 9,90 лв.
Свинско каре
/на скара или туч/ 100гр. 2,50 лв.
Свинско шишче 100гр. 2,90 лв.
Свинска мешана скара
/вратна пържола, шиш, кюфте, кебапче, наденичка, пържени картофи/ 500гр. 10,50 лв.
Бяла вешалица
/свинско филе в було с пържени картофи/ 350гр. 8,90 лв.
Крехки ребърца
/пържени картофи, пикантен сос/ 450гр. 6,50 лв.
Наденички с гъби
/зеле с моркови/ 340гр. 5,90 лв.
Кебапче/кюфте 70гр. 1,20 лв.
Свински дроб 200гр. 3,20 лв.
Пилешка пържола от бутче
/с пържени картофи/ 300гр. 6,80 лв.
Пилешка пържола от филе
/с пържени картофи/ 300гр. 6,80 лв. 5,10 лв.
Пилешко шишче 100гр. 2,90 лв.
Пилешка мешана скара
/филе, шишче, кюфте, кебапче, кълцаница, пържени картофи/ 500гр. 10,50 лв.
Пилешка кълцаница
/кълцано филе в було с пържени картофи/ 340гр. 5,90 лв.
Пилешко кебапче/кюфте 70гр. 1,20 лв.
Риба
Скумрия печена
/цяла с варени картофи/ 400гр. 5,20 лв.
Пъстърва печена или пържена
/цяла с варени картофи/ 400гр. 8,90 лв.
Сафрид пържен
/с варени картофи/ 300гр. 7,50 лв.
Лаврак на плоча
/с варени картофи/ 100гр. 4,50 лв.
Ципура на плоча
/с варени картофи/ 100гр. 4,50 лв.
Гарнитури
Пържени картофи 150гр. 1,90 лв.
Пържени картофи със сирене 180гр. 2,40 лв.
Картофи по селски 150гр. 2,90 лв.
Картофи соте 150гр. 2,50 лв.
Варени картофи 150гр. 1,70 лв.
Картофено пюре 150гр. 1,40 лв.
Задушени зеленчуци 150гр. 2,70 лв.
Царевица 150гр. 1,50 лв.
Ориз 150гр. 1,20 лв.
Ориз със гъби 150гр. 1,90 лв.
Пресни зеленчуци 150гр. 1,90 лв.
Лютеница 100гр. 1,30 лв.
Сложна гарнитура
/ориз, пресни зеленчуци, варени картофи/ 200гр. 2,70 лв.
Сухи мезета
Телешка пастарма 50гр. 3,90 лв.
Филе "Елена" 50гр. 3,90 лв.
Суджук 50гр. 2,60 лв.
Луканка 50гр. 2,60 лв. 1,95 лв.
Сирене 50гр. 1,20 лв.
Кашкавал 50гр. 1,70 лв. 1,20 лв.
Колбасарско плато
/луканка, суджук, филе "Елена", телешка пастарма, шунка, сирене, какавал/ 250гр. 13,90 лв.
Десерти
Сладоледена торта
/Феникс/ 125гр. 4,20 лв.
Сладолед
/1 топка/ 50гр. 1,20 лв.
Плодова салата 250гр. 4,90 лв.
Мелба 250гр. 4,90 лв.
Палачинки
/с горски плод / с шоколад и орехи / с мед и орехи/ 140гр. 1,90 лв. 1,40 лв.
Безалкохални напитки
Кока кала, фанта, спрайт 250мл. 1,50 лв.
Сода 250мл. 0,90 лв.
Капи 250мл. 2,00 лв.
Минерална вода 500мл. 1,50 лв.
Минерална вода 1.500мл. 2,70 лв.
Фреш 200мл. 3,60 лв.
Бира наливна
Туборг 250мл. 1,60 лв.
Туборг 500мл. 2,00 лв.
Каменица 330мл. 1,60 лв.
Каменица 500мл. 1,90 лв.
Столично тъмно 330мл. 1,90 лв.
Столично тъмно 500мл. 2,50 лв.
Бира бутилка
Туборг, Бекс, Холстен 500мл. 2,00 лв.
Шуменско, Загорка, Каменица 500мл. 1,90 лв.
Старопрамен 500мл. 2,30 лв.
Стела Артоа 500мл. 2,70 лв.
Туборг, Шуменско, Бекс, Загорка голд 330мл. 2,40 лв.
Карлсберг, Клаусщалер 330мл. 3,40 лв.
Хайнекен 330мл. 3,20 лв.
Винена листа
Бели вина
Мискет Търговище 750бут. 10,90 лв.
Ризлинг Търговище 750бут. 10,90 лв.
Мускат отонел Преслав 750бут. 10,90 лв.
Мускат Търговище 750бут. 10,90 лв.
Мускат Свети Илия Едуардо Миролио 750бут. 11,90 лв.
Мускат галерия Тодорофф 750бут. 23,90 лв.
Совиньон блан Търговище 750бут. 10,90 лв.
Траминер Динея Домейн Бойар 750бут. 12,90 лв. 9,90 лв.
Траминер Търговище 750бут. 14,90 лв.
Траминер Хан Крум Преслав 750бут. 14,90 лв.
Шардоне Поморие 750бут. 10,90 лв.
Шардоне Търтовище 750бут. 10,90 лв.
Шардоне Свети Илия Едуардо Миролио 750бут. 11,90 лв.
Шардоне Динея Домейн Бойар 750бут. 12,90 лв. 9,90 лв.
Шардоне Санта Сара 750бут. 29,90 лв.
Грюнер Велтлинер Телиш 750бут. 15,90 лв.
Бяло наливно вино
Мускат Търговище 250мл. 2,50 лв.
Мускат Търговище 500мл. 4,50 лв.
Мускат Търговище 1000мл. 8,20 лв.
Вносни бели вина
Совиньон блан Ел Емперадор Чили 750бут. 15,90 лв.
Совиньон блан Чиленсис Чили 750бут. 17,90 лв.
Совиньон блан Гато Негро Чили 750бут. 17,90 лв.
Совиньон блан Бабич Нова Зенландия 750бут. 28,90 лв.
Шардоне Ардженто Аржентина 750бут. 17,90 лв.
Пино гриджо Ардженто Аржентина 750бут. 17,90 лв.
Купажни бели вина
Ничия земя Дамяница
/шардоне&рикат/ 750бут. 12,90 лв.
ТТ Тера Тангра
/шардоне&совиньон блан&семийон/ 750бут. 15,90 лв. 11,90 лв.
Тера Тангра
/совиньон блан&семийон/ 750бут. 23,90 лв.
Ризлиг & Варненски мискет изба Варна 750бут. 23,90 лв.
Но менс ленд голд Дамяница
/совиньон блан&шардоне/ 750бут. 24,90 лв.
Розе
Розе Търговище 750бут. 10,90 лв.
Розе Мелник Дамяница 750бут. 10,90 лв.
Розе Ничия земя Дамяница
/широка мелнишка лоза/ 750бут. 12,90 лв.
Розе галерия Тодорофф 750бут. 23,90 лв.
Розе Варна изба Варна 750бут. 23,90 лв.
Розе вносни
Розе Малбек Аржентина 750бут. 17,90 лв.
Розе Пти Вердо Австралия 750бут. 14,90 лв.
Червени вина
Гъмза резерва Сухиндол 750бут. 10,90 лв.
Каберне совиньон резерва Търговище 750бут. 11,90 лв.
Каберне совиньон Динея Домейн Бойар 750бут. 12,90 лв.
Каберне совиньон Телиш 750бут. 12,90 лв. 8,90 лв.
ТТ Каберне совиньон Тера Тангра 750бут. 15,90 лв. 11,90 лв.
Каберне совиньон галерия Тодорофф 750бут. 26,90 лв. 19,90 лв.
Мерло Бойар Домейн Бойар 750бут. 10,90 лв.
Мерло резерва Търговище 750бут. 11,90 лв.
Мерло Динея Домейн Бойар 750бут. 12,90 лв.
Мерло Телиш 750бут. 12,90 лв. 8,90 лв.
ТТ мерло Тера Тангра 750бут. 15,90 лв. 11,90 лв.
Мерло галерия Тодорофф 750бут. 26,90 лв. 19,90 лв.
Мавруд резерва Асеновград 750бут. 11,90 лв.
Мавруд резерва Пълдин 750бут. 10,90 лв.
Мавруд специална резерва Пълдин 750бут. 18,90 лв.
Мавруд Свети Илия Едуардо Миролио 750бут. 15,90 лв.
Мавруд галерия Тодорофф 750бут. 26,90 лв. 19,90 лв.
Пино ноар Свети Илия Едуардо Миролио 750бут. 14,90 лв.
Мелнишко от Хърсово Дамяница 750бут. 14,90 лв.
4-ма приятели Тодорофф
/мавруд&каберне совиньон&мерло&сира/ 750мл. 16,90 лв. 12,90 лв.
Червено вино наливно
Мерло Търговище 250мл. 2,50 лв.
Мерло Търговище 500мл. 4,50 лв.
Мерло Търговище 1000мл. 8,20 лв.
Червени вина купажни
Ничия земя Дамяница
/каберне совиньон&мерло/ 750бут. 12,90 лв.
ТТ Тера Тангра
/мерло&рубин&сира/ 750бут. 15,90 лв.
Органик Тера Тангра
/мерло&мавруд&каберне совиньон/ 750бут. 17,90 лв.
Но менс ленд голд Дамяница
/мерло&каберне совиньон/ 750бут. 24,90 лв.
Виа диагоналис Телиш
/мерло&мавруд&каберне совиньон&рубин/ 750бут. 22,90 лв.
ТТ Медос Тера Тангра
/мерло&каберне совиньон&мавруд/ 750бут. 11,90 лв. 8,90 лв.
Червени вина вносни
Каберне совиньон Ардженто Аржентина 750бут. 17,90 лв.
Каберне совиньн Чиленсис Чили 750бут. 17,90 лв.
Каберне совиньон Гато Негро Чили 750бут. 17,90 лв.
Мерло Ел Емперодор Чили 750бут. 15,90 лв.
Пино ноар Бабич Нова Зенландия 750бут. 30,00 лв.
Малбек Ардженто Аржентина 750бут. 17,90 лв.
Ракия
Пещерска гроздова 50мл. 1,50 лв.
Пещерска отлежала 50мл. 1,80 лв.
Пещерска мускатова 50мл. 4,30 лв.
Стралджанска мускатова 50мл. 2,90 лв.
Кайлъшка ракия 50мл. 1,80 лв.
Сунгурларска мускатова 50мл. 2,00 лв.
Сунгурларска специална 50мл. 2,80 лв.
Бургаска мускатова 50мл. 2,00 лв.
Поморийска мускатова 50мл. 2,00 лв.
Бургас 63 50мл. 2,90 лв.
Бургас 63 специална резерва 50мл. 4,30 лв.
Сливенска перла 50мл. 2,90 лв.
Троянска сливова 50мл. 1,80 лв.
Троянска сливова отлежала 50мл. 2,20 лв.
Кайсиева ракия 50мл. 1,80 лв.
Кайсиева ракия отлежала 50мл. 2,40 лв.
Гроздова ракия на Търговище 50мл. 1,70 лв. 1,10 лв.
Мускатова ракия на Търговище 50мл. 2,20 лв. 1,50 лв.
Алкохолни напитки
Водка
/Флирт, Търговище, Савой клуб, Аляска/ 50мл. 1,60 лв.
Водка
/Собиески, Финландия, Абсолют/ 50мл. 3,30 лв.
Водка Руски стандарт 50мл. 4,10 лв.
Джин Бифитър 50мл. 3,30 лв.
Джин Шесто чувство 50мл. 1,80 лв.
Ром Атлантик 50мл. 1,80 лв.
Мастика Пещера 50мл. 1,80 лв.
Узо
/Пломари, Тсантали/ 50мл. 3,00 лв.
Плиска 50мл. 1,90 лв.
Метакса 50мл. 3,30 лв.
Уиски Бляк рам 50мл. 1,90 лв.
Уиски
/Джеймсън, Джони Уокър, Тюламор дю, Джи би/ 50мл. 4,30 лв.
Джак Даниелс 50мл. 5,90 лв.
Кардю 50мл. 7,90 лв.
Вермут 50мл. 1,60 лв.
Мартини 50мл. 2,90 лв.
Кампари 50мл. 3,90 лв.
Бейлис 50мл. 4,30 лв.

ТОВА СА СРЕДНИ ЦЕНИ -ДА ВИ Е СЛАДКО В ГОЛЕМИЯ ГРАД



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: elhovoman]  
Автор georgisd (непознат)
Публикувано02.06.10 22:59



Ударили са го на битов алкохолизъм май ... ммм да!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.