Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Re: треперененови [re: 32a5]  
Автор32a5 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 18:03



"майка"какво се случва?Дано нищо да не е толкова лошо-скоро не се писала,явно имаш много грижи.



Тема паритенови [re: 32a5]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 17:36



Кажете поне един начин,по който да се справим с парите.Вчера ходил при едни наши познати с които не сме се виждали от 3 години.Взел 30 лв. като казал ,че му трябват да се лекува и показал някаква рецепта,на която хората естествено и не обърнали внимание.Обадиха се да ни питат защо не сме се обърнали за помощ към тях при положение ,че сме закъсали.Обяснихме им положението.Вечерта го питаме затова и най-спокойно ни обяснява,че не са за наркотици,а за да се почерпят с приятели.Как да не върнем тези пари.Утре трябва да приключваме с DHC.Той резултата е ясен.Предния път отново не издържа на 1-0-1/2.И къде по-нататък.Все още не е обиколил всички познати.Не можем да предупредим всички.А всички ще му заемат защото беше всеобщ любимец.Наистина сме наказани жестоко.Съдба.Продължаваме да се борим.
Баща му трябва да влиза в болница.Психиатъра казва да изчака защото щяло да се отрази зле на сина ни.Щял да изпитва угризения,че е заради него и много бързо да се върне към навика си.Какво мислите вие.Все пак съпруга ми трябва да се лекува.Просто вече не вярвам на тези психиятри.Пишете...



Тема Re: паритенови [re: мaйka]  
Автор32a5 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 21:27



Нека си влиза човека в болница и да го повъзстановят малко,ако чакате да се оправят нещата и тогава да влезе,може да е късно.Не искам да ви отчайвам,но процеса при детето ще е дълъг и трябват много време,сили и нерви.За психиатрите си права,затова препоръчах и центъра-поне не броите всеки път безумни суми,а и те са най на ясно с проблема.Ако бащата влезе в болница и ти е трудно сама-покани близък човек у вас за известно време-сигурно имаш подходящи роднини/брат,сестра,приятелка...при нас в такива моменти идваше сестра ми или дядото/.
Що се касае за парите-скоро проблема също няма да отпадне.Изключително изобретателни са,а като са били и любимци винаги е още по лесно.А това че било за почерпка с приятели е така -само че знаеш с какво се черпят-с това от което искате да го отървете.
При нас даже се стигаше до "дай ми пари да си купя дрехи".Отиваше във втора употреба купуваше си нещо евтино,защото наистина имаше нужда от дрехи и остатъка отиваши за наркотици.Леля му го обича много и той непрекъснато я провокираше с нещо за да му дава пари,макар че тя знаеше всичко за него.
Търпение и постоянство от вас се иска и да не отстъпвате.Ще ви бъде много трудно и не забравяйте в подходящ момент да го насочите към работа,за да не стане много късно после.Това по някъкъв начин при нас много помогна.Хем работи,полага усилия/защото не лесно след друсане вечерта сутрин да станеш в 6ч и да отидеш на работа/,хем получава пари които за няколко дни свършват.За 4-5 месеца така и вече се замисли как окончателно да спира.
Иначе за нас бяха много безсънни дни и нощи,много дългове/и сега ги връщаме още,а от 3г. е чист/.Но повярвайте миняма по благородно усилие от това да помогнете на детето си да се върне в живота.Удволетворението е голямо.
Май прекалих с писането.Стискам палци и таткото да се лекува,оставете мнението на психиатъра,който скоро може би пак ще се наложи да смените/не по ваше желание ,разбира се,а на сина ви/.
Успех МАЙКА



Тема Re: паритенови [re: мaйka]  
Автор malkiat_dim (хайде да свиеме)
Публикувано12.04.06 11:16



Права е другата майка нека мъжа ви влезе в болница човека да се лекува. Тва със синчето няма да свърши скоро поне той да се оправи, а и може синчето да се постресне малко че ще загуби баща си зарад свойта глупост кат само го притеснява и да вземе да се връзуми малко от малко.



Тема Re: паритенови [re: malkiat_dim]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано14.04.06 14:47



Реших да върна темата на 1 страница. Надявам се някой да не се сърди.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: паритенови [re: Изyмeн]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 17:04



ne vsi4ki psixiatri sa dobri,az poseshtavam takav i tvardia,4e nikoga ne bi dal na maika mi takav savet.Po princip dori te nikoga ne savetvat,a provokirat nie sami da vzemem pravilnoto reshenie,zashtoto v kraina smetka,ne mogat da nosiat otgovornost kakvo shte se slu4i.sinat vi prosto iavno ne jelae da se lekuva,moje bi toi e to4no za komuna,zashtoto na kakavato i programa da go zavedete,toi shte si se drusa-tova e,ne e ozrial pesixi4eski do tova reshenie.A za parite,az sashto obikolix vsi4ki poznati na nashte ,a te sa mnogo ,i s mnogo pari.Beshe addddd.Vzimax i to valuta,abe ujas.ama az prosto iskax da spra i sama kazax na nashte za vsi4ko i taka.S psixolog i mnogo volia-ve4e sam dobre.Uspex



Тема Reviaнови [re: momi4eto]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 08:54



Започнахме с Revia.Беше зле.Ще пиша подробно след ден-два.



Тема Re: Reviaнови [re: мaйka]  
АвторtOxic (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 13:55



ne znam da se radvam li ili ne na tova,koeto si napisala. kak taka e bil zle,a zapo4vate?
kakto i da e - i da my e lo6o pak ima na4in da se produlji s reviata,za6toto tova si e prosta abstinencia,koiato 6te ot6ymi dori po-burzo,otkolkoto na chisto.moje dori da se okaje po-dobro za nego da vidi dokude se e dokaral,no ne e zaduljitelno...ne znam...
pi6i vuzmojno nai-skoro molia te!dano da se spravi.po-dobre e taka,mai...nadiavam se.
a onova,koeto psixiatura e kazal za muja ti i vlizaneto my v bolnica e s niakakvo mnogo idiotsko osnovanie.ne mislia,4e lekar triabva da si pozvoliava podobni suveti.molia te,ako pak imate problemi s psixiatrite,otidete pone na 1 konsyltacia v stoli4nia center.bezplatno shte e.
4ystvo za vina toi sigyrno ima za 100 ne6ta,taka 4e s nevlizaneto na ba6ta my v bolnica niama da my go oblek4ite.ne go glezete.
yspex.dano proraboti poredniat vi opit.i da ste silni.



Тема Re: Reviaнови [re: tOxic]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 14:59



prav e,poslushai go,napravi konsultacia.A za suxata puika,na men tia mi pomogna da namrazia drogata,kogato se vla4ix v nas,i molix maika si da mi otreje krakata i racete-i to 10 dena.Pla4eshe jenata zaedno s men,no az naistina iskax da se opravia,i uspiax.E da i sega ima momenti,v koito iskam ,ama .vseki namira na4in da se spravi.Bashta mu shte mu e nujen posle,za tova neka vleze da se opravi,i na vsa shte vi e nujen.Trioabva da badete silni-uspex



Тема Re: Reviaнови [re: momi4eto]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано19.04.06 15:29



Тая сутрин пих кафе с един приятел. От 3 дни спира хероина. Та не беше най-приятната гледка, ама му казвам - сега ако сега падне някоя петица няма ли да я шмръкнеш? А той - не. И му вярвам. Всъщност спира само временно, не се залъгва, че ще е задълго. Спира защото иска. И ще продължи защото иска. Явно не му е приятно, ама като гледам хич не е умрял. А човекът си е така от 5 години поне. Та казва - още 3-4 дена най-много и ще съм си напълно наред. Иска ли човек - невъзможни неща няма.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.




Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.