Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 22.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | (покажи всички)
Тема Re: тестнови [re: Джeйн]  
Автор fireball (горещ)
Публикувано06.05.06 13:16



И аз това имах предвид... за да се оправи даден голям проблем, всяко средство е добро щом помага....
Моят личен опит е само с трева и алкохол... и алкохолът е много гадна работа... но това май е тема за друг клуб...



Тема Re: тестнови [re: fireball]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.05.06 13:38



Затова смятам да драсна в другия клуб тема за ролята на тревата при решаването на проблеми с алкохола, при което ще дам за сведение тукашния линк.

В джобчето ми дрънкат



Тема В какво да внимавамнови [re: Джeйн]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 10:43



Психиятъра каза,че вземайки редовно Ревия няма да има нужда от друго.Единствено не ми отговори на въпроса толкова лесно ли става,при положение ,че това е пети опит за лечение.Само при първия взе веднъж Ревия и се отказа.Сега постепенно се увеличава дозата.Взема и Ривотрил.
Мога ли да забележа някакви признаци ако си е добавил нещо?
Ако вече въпросите ми са прекрачили нормата на глупостта,извинявайте.Просто вече месеци съм в шок...



Тема Re: В какво да внимавамнови [re: мaйka]  
Авторmomi4eto (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 14:10



neshto ne mi se vrazva,na tezi vaprosi moje da otgovorite samo vie,t.e. toi ne pie li lekarstvata pred vas,i zashto iska tezi pari?az do kato se lekuvax parvite pati,vse iznudvax pari ot maika,za da xodia i da si vzimaam,kato i kazvax,4e dalja na dilara,daje tia e idvala s men,.i pak sam uspiavala da si vzimam,jiveia na 7 etaj i s konec sam si go izdarpvala,kogato sam bila zaklu4ena.Sledete go vnimatelno,bez da go iznerviate,zavedete go nadale4 ot kvartala v koito jiveete,pone do kato se ioz4isti da ste spokoina.Uspex



Тема Re: В какво да внимавамнови [re: мaйka]  
Автор tOxic (минаващ)
Публикувано11.05.06 11:44



Спокойно,милаРазбира се,че е нормално най-после да стане нормалното и уравновесено дете,което си познавала предиЯсно ми е колко те е страх да кажеш нещо толкова положително директно и със сигурност,защото в началото направо не е за вярване.При мен,за мен самата си още е така също...Изглежда ми все едно ано нажа буквално,че всичко е ОК, ще вземе да се окаже поредната самозаблуда.
Нормално е да се нормализират и поуспокоят нещата щом е почнал Ревиата.
Осъзнай го най после - ще не ще - просто той нямя как да се надруса.Това е.Съвсем простичко е.Не го хваща и толкова.Може и да е пробвал и вече съвсем да се е отказал от мисли за хероин,просто защото е видял,че няма да стане.
Единственото,което може да взима на Ревиа е някакви стимулиращи вещества - амфетамини,кокаин.Предполагам може и трева да пуши.За тези неща най-добре някой от собствен опит да те каже хващат ли или не,но предполагам,че няма причина да не хващат.За тях вече си зависи от синът ти.Има малка вероятност да се прехвърли на тях,но от това не можете да избягате.Животът си е негов.
Мога само да ви пожелая и на двамата да продължавате напред и всичко да си е нормално,както за последно си го описала.
Продължете обаче и с психологическата помощ.Не е хубаво да разчитате само на хапчето.То го спасява от това да не се друса,но не го лекува от зависимото мислене.Това последното изисква време и внимание.Вревето го имате,щом е почнал Ревиата,отделете му и по-голямо внимание.
Много се радвам на последното ти писмо.Пиши колкото си искаш глупости.Тук все пак има хора,които ще се радват да знаят как сте и да отговарят на глупавите въпроси.Изобщо да не ти пука.
Само така!Боже дано всичко се нареди....Дано това ви е най-накрая успешния опит.
Нали и ти си знаеш,че от първия път не става,но все след някой си път вече няма начин да не стане!!Поздрави и целувки на теб и синът ти.Кажи му,че му стискам палци да има всичко,което иска в живота си и че най-накрая това наистина ще е по-възможно,тъй като е на път да приключи с дефектната част от живота си.много много много се надявам да продължите така!
Ще се радвам,ако скоро кажеш как сте и какво казват лекарите.Дали няма да можете скоро и хепатита вече да лекувате?Как му се отразява Ревиата и психически и физически;ти как си и т.н.
до скоро!



Тема Re: В какво да внимавамнови [re: мaйka]  
Автор32a5 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 17:20



Дано всичко продължи добре.Много се радвам да прочета,че нещата са потръгнали в добра посока.Търпение и вяра ,че ще се справите до край с проблема.Отделяйте му много внимание и ако можете отидете някъде поне за малко.Питайте с какво иска да си ангажира вниманието.Право е момичето,не забравяйте психическата зависимост-тя трае много дълго.
Успех и дано всичко върви успешно.Усилията са големи,но си струват.



Тема Re: В какво да внимавамнови [re: tOxic]  
Автор MelanXolia (новак)
Публикувано12.05.06 11:51



Abe momiche, ako si sushtoto za koeto si mislq / pozdravi na P. i na T. - tq e ot gotinite majki :)/s tiq shibani lekarstva nishto nqma da se poluchi. I znaesh li zashto? Zashtoto nikoi ne go e pojelal naistina, zashtoto tuk v bg vsqko edno neshto ti napomnq za xeroin, vsqka edna ulica, graadinka, priqtel... vsi4ko. Ot kolko vreme ne sme se vijdali s teb? Godina? Ti si otkrivash svoite malki istini, borish se, ama nakraq pak se spuvash i padash. Znaesh che e taka. az prekarax 6 meseca v gyrciq - CHISTA - vyrnax se tuk i dai otnachalo vsi4ko. A tam na 4-qt den si namerix dilur, napushix se s nego, ama za xeroin kazax: "ne, mersi" i taka dokato avtobusa mi ne sprq na avtogara sofia. ujasno sujalqvam che se vyrnax, ujasno! tam bqx bezkraino shtasliva, nova, syvsem na chisto sprqx, bez xapcheta, bez nishto. Prosto s misulta za edno novo nachalo v glavata mi. I bqx tolkova uverena v sebe si, che vzex i se vyrnax. E, vinagi pravq neshtata impulsivno. Sega se opitvam da izmislq pak kak da se maxna ot bg. Za men tova e nachina da spresh. Da si pstaven v edna nova sreda/ no ne i komuna, tova depresira/ s vuzmojnost za rabota, vseki den da ima ot kakvo da se vpe4atlqvash, vse novi neshta okolo teb. A kogato te ti pisnat, ve4e shte e mialo dosta vreme i shte si zabravil kakvo e da si narkoman. No dosta si pomislete predi da se vyrnete v bg. Zashtoto tuk neshtata sa si vse syshtite.

"Lama, razkaji mi za Shambala!"


Тема Re: В какво да внимавамнови [re: MelanXolia]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 18:04



Не разбрах към кого е посланието.Искате да кажете да махна сина си от Бг?



Тема Re: В какво да внимавамнови [re: мaйka]  
Автор MelanXolia (новак)
Публикувано13.05.06 18:55



Za Toxik beshe.
A za tova dali da maxnete sina si ot bg trqbva da reshite vsi4ki zaedno - toi, vie i lekuvashtiq lekar. No spored men tova e nai-dobroto reshenie. Pone na men mnogo mi pomogna. Az tvyrdo sum protiv lekarstvata, zashtoto sum bila na DHC nqkolko meseca i vseki put kato idex v klinikata po narkomaniq se natykvax na nqkakvi bezumni sluchai / semejstvo ot 11g. na metadon, obesnenieto e :" strax ni e da sprem"/ spored men tova ne e jivot. Spirash ednoto, za da se zakachish kum drugoto. A i zad granica toi shte e postaven v edna nova sreda, koqto nqma da svyrzva po nikakyv nachin s narkotici. Otnachalo shte mu e interesno, sled tova shte si nameri rabota, a veche kato zapochne da se opravq v situaciqta shte e minalo dostatychno vreme, za da se zanimava s gluposti. No vsi4ko ot nego zavisi. Ako nqma jelanie vsqko edno usilie ot vasha strana e bezmisleno. I mnogo e vajno kato se vyrne v bg da ne popada v syshtata kompaniq, v koqto e bil predi.

"Lama, razkaji mi za Shambala!"


Тема Re: В какво да внимавамнови [re: MelanXolia]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 21:22



благодаря за отговора.Искам да знам какво ти е мнението за Ревията.За съжаление никой не откликна на този въпрос.Вече две седмици е на Ревия.Сега е по 1/2 на ден.Трябвало да я взема поне 6 месеца.Ако имаш някакво наблюдение или информация,моля,пиши.




Страници по тази тема: << 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.