Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 17.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..  
Авторлaф дa cтaвa Пeтkoв amp; (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 13:35



Двете момичета сестритер...ДНК проби ха,ха, от ЩТАТИТЕ ЧАК...а там е нашата българска ДНК БАНКАТА

Джипа с номерата /ТРИАДА ООД знае..политика клуб....и за ФЕСОВЕТЕ криминални.Какъв размер е вашият ФЕС Г.Министре на МВР? с колко ПИСКЮЛА .цят, бройка на топките..и на коя страна се вее според РОЗАТА на ветровете .... климатична
ввв.RENDItionmovie.com
там от срани реклаямни ...кого или за кой ТРУП давате ЗНАК...като ония 1/срещу милион,СДЕЛКС или НА..пълната промяна от менте социологични на кафето на кафе..ГАЛА...ама лафчето върви и тупчетата на децата згазени ит ПИАНИТЕ шофьори..БЯХТЕ ВИЕ ГОСПОДИН МИНИСТРЕ,затова убихте собсвеният ви служебен шофьор с жената трудна с бебенце в утробата й..МЪЖКО
ПОЗОР НА ИЗНУДВАЧИ НЕКАДЪРНИ С КЪРВАВИ РЪЦЕ ДО ЛАКТИ.
Победа на СТРАХЛИВЦИ ПРАВЕЩИ СЕ НА МЪЖЕ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 13:48



Вера го знае лично!
"Бобъра отиде ТАМ където му е мястото!"Ваши думи..има съд,кой сте вие за да определяте кой до кога има право да живее в ПРАВОВА ДЕМОКРАТИЧНА СТРАНА В КАВИЧКИ БГ!
Има много неща събрани за вас Ръководителя на звено СИГОРНОСТ за погребалните агенции..дори и това сте предвидили..ЗАТВОРЕН КРЪН НА УСЛУГИТЕ ето ви макро рамката.
Да ТАЗИ РАМКА Е РАБОТЕЩА!
п.п.удобно и чисто Баретата е поръчител а кой е ПОРЪЧАЛ НА БАРЕТАТА/и?ВИЕ! Вера има запис с точните думи.
ХАГА НЕ ТУК ЩЕ ГИ ОБВЪРЖЕ ДЕЛАТА И С ВЗРИВОВЕТЕ...с Маргините..нейни думи.."Каквито и да са Маргините...те са МЪЖЕ!" ...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Koбpaтa]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 14:01



имало запис навидеокамерите ..ама не можели да се ИЗЧИСТЯТ..думи на следствието казани на Вера...тя също е от Радибош....и рода на ДЖЕРЕКАРОВ....има братов4етка първа в Софийски градски съд...съдийка....
видеозаписа на онова мом4е от времето на Костов и сега пак БУНТ на жълтите таксита..както моят случай..хоп заплатите им вдигнаха,на учители и научни работници само ги мотаете т.е. НЯМАТЕ ПАРИ за точка наказателната СИГОРНОСТ





Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
АвторBъншнo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 14:34



Май от там бе Ганев,...после онци светски лъф потаен до промените известен..Минчев със скъпите обувки от 1000 доларовите банкноти...оня начин с 100 долара показвш и след това си ги слагаш в джоба


хайде да не изреждам всички жителите там известни.
Та така господин Петков знаете ли какво е майка..и 10 деца да имаш НЕ СА ЕДНАКВИ т.е. не могат да се правят заменки...
Вера сега ТВЪРДО Е РЕШЕНА ДУГО БЕБЕ ДА СИ РОДИ за да осмисли живота който и остава.....проучва тя е на 60 год...но не и личат иатака...до една година трябва да роди дете....при отгледам МЪЖ! Има още едно момче но младият Виктор си има дете момиченце и живее отделно...
Защо...УБИВАТЕ БЪЛГАРСКИ МЪЖЕ ЗВЕНО СИГОРНОСТ В КАВИЧКИ и почернявате маките....ХАГА!
Външното и вътрешното МВР БГ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторeвpoпът (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:18



Нима допускате забрава за ЕВРОПЪТ...евроконтакти,евроком,...евронюз...евродепутати евро кмет...5 милярда ...ЩЕ ГИ ВЪРНЕТЕ На нас обратен транш!

п.п. в договора за това има клауза..наказателните точки 100 & за крадци за ваша сметка.моят екип и за единият и за другият проект за Завода НЪЦ СТОТИНКА ..знаят го в Брюксел Кунева Грънчарова топже и ...по ВВТ 'Балкан"..Лоялност,чесност и откритос -иначе зад борда друг..ВИЕ ТОЖБЕ ДИРЧЕ


е спасих ви авторитета ..като станах мажоритарен реален собсвеник на ДИРА под друго авторитетно име...как бяхте написали клубари
"Няма тук безгрешен..../цитирам по памет,справка дира архивите



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: eвpoпът]  
АвторвълkЪт (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:31



Калиакра..класика


и пещера и маргарин
хайде Русе в Румъния



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: вълkЪт]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:39



Сложи КРАЙ на мъките с К/х...ама хема/ероиди..КУХНЕНСКИЯТ нож..по тебел и тъп


Абе стга тези РЕКЛАМИ,мисля имах уговорка БЕЗ РЕКЛАМИ,собсвеник на ДИРА АЗ СЪМ!
и така ето ви рецептата за тях:
водно пипериче се вари отвара СИЛНА /расте по брега на Струма/
дупето си киснеш в колко можеш вряла вода и изгаря всичко но боли сякаш СЕКС /нестандартен правиш....подобно ПЕРКИТЕ на МИК 28 и Апачи...
страшна сеч ни чака
гъзове /газови петролни...еврогаз



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaтa]  
АвторПpибoй (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:44



Галата до тебе къщичката предвидена за мен..подобно име близо до море и планина с място заслано с трева

и моб. тел в ръка...по жиците на любовта
нищо не е забравено,нищо не е простено...все още
същото Бургаз орг...студенски град почивка безплатно нощуване до Мюнхен..Одеса кораби до Лондон



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Пpибoй]  
Авторkв.Гoцe Дeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:57



Паргов е маша на Боян Радев..камуфлажни дрехи в мазето на Калипсо.Парите от наркотиците на Боико..Дупнишкото село с Я...Вера има документи...Манастрски поляни,бензиностанции ТЕМПО&..темпото в южния парк..в конюните Априлци...лозенец и 4 РСМВР двете лъв4ета ..кафето онзи се опита отровата в него с/у картината за Оскар...разлях кафето..
имам свидетел..Римини...Мостстрой..Емил Аршинков..БСП..100 000 лева чртез заповед на ПЪРВА ИН.БАНКА...за избори предишни...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: kв.Гoцe Дeлчeв]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 17:00



МОТОФОЕ и Майкрософ...ДАРИТЕЛИТЕ БЯХА!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 17:35



Финансова къща Мацолев..


зад МВР на Гурко,обаче Бойко разбрал и така /кмет/ и ревизия и така...делото се влчи вече толкова години..нямаш право на кредит, данъци се трупат..фирмени...община Лозенец..намесена съм вече аз..
и така каймата и фъстъците,Пилето,Мария -дъщеря на бургаските митници шеф т.е. дъщеря..Илиенци...място едни купиха на безценица..препропродадено..затрупан водопровод....виотошка...долни Богров складове...Симеоново...вече съм в мои води -стр.бизнес..ха,ха,..всичко ясно..убитият да влезе
ха со здраве,разходи направих над милон..кпли,..като ме дави оня от защита на детето...полицейските коли...полицията знае...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторgrozde (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:13



E,stana tq takawa kakto wie e TAKSITE za PORTALA INTERNET onq www.utu...abe po 7 dni..e naredih wi t.e. pozvolih vi da gi pysnete na GUVE$ erin mesec...cqlata info abe celiq DIR..bezplatno ogromni pe4albi za mene ,Venko...o6te 3 ili 4 dy[i zaviee6ti ot men NAC!! E i ako tova ne e KORYPCIQ..izdarjam CQLA BG komynikaciq bez maitap


a ve4e mina 2 gorini..kakvi taksi poly4avate..danaci, kabelarki kriminalni...znaete dobre...ama i vie ste edni 4e3sni mani_mani...
i taka cifrovata..filma 6te naema vila za koleda s Dona -malko danacite sa vbi mnojko a...tove e otkas ot fimovata igra igra i pak poker.
o,da koleda 6te karam na more s byrq zimna tam do Galata ..Priboi



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:27



Ами оная софтуерна компания горе до стената на плача...сиско и &..скандидавец канеш ме за обяд..много висок и скулест....първо той проби ком. не държах нищо на диска записано е всички ваши музика игри..всичко онова момче Тони в нашия екип и Венко ги видява....и така документацията за гхага....полицейски кабеларки...портали с незнам си колко радия,тв и прочие ...дизаина...фолиото.. превразирах го ами ..фалшивите пари и стикери ЕТИКЕТИ...ксероксите...кодак...всичко с ПОСФОЛО и доку,емт...паспорт,лиочна карта,шофьорска книжка...ПРАКТИЧЕСКИ ВСИЧКО за всичко с ЛОГО най престижно менте.....да изброявам ли полицейски снайперисти..в засада стреляте в гръб..ама професионални страхливци..исках търсех среши за да се легитимирам..БЯГАХТЕ като мишоци и искахте и се опитахте 4 пъти да ме убете,като не успяхте искахте да ме пенсионирате....в курило или в онази военна болница от коята само с крака напред се излиза...ХАГА СТАХЛИВЦИ ГУЗНИ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 10:43



Лятото 2006 г. кладенчето там до травопоста който Е ПЛАНИНСКО ВИСОК т.е. е частен и един още под ИНЖЕНЕРИНГ ,щатите посолството,болниците над него,жандрамерията ..БЕЗПЛАТЕНМО И СПЕЦИАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ ТОК т.е. БИОТОК!!!
абе химия,био,физико и...всякакви магнити...та там се запозма дъщерята на проф. от Карлуково..боже боже...
следва



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Янeвa]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 10:49



сестра и е в щатите децата не знаят нити дунма, видеокамерата по ком./ и клавиарурата...зняат само бг думата къче и цифрата 4...
АКТИФИЯ!
имам теми да не се повтарям за това чисо САШО ЗНАЕ КАК!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторблokaж (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:14



И така тотален Блокаж. уж съм бизнес бада без пукната стотинка, ония от защитата на децата там и полицията с колите от тяхното уим у-ние знаят БУРЯТА дъжда и езерото в Красна поляна -унишлено затапените шахти...колата на шефа ми,документите му всичко се изхвърли.КОЙ ЩЕ ПЛАТИ РАЗХОДИТЕ причени на ДРЪГ по "моя вина" и така чрез мен железна хватка на шефовете където съм работила. Никакви кредити ..нали райфазен банк -жилищни кредити тъ.е. дирче ЖИЛИЩЕН ЦЕНТЪР!!!
да изброявам ли ЛИЗИНГИТЕ...
Всичко е известно да влезе УБИТИЯТ!
Е,жива съм!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:23



При все че целият й род са професори ПСИХОЛОЗИ и от двете страни -момичето на на Свободка..е психоболно,на силни лекарства от някаква ВАКСИНА!!! Майка и казала и я ЗАКЛЕЛА ако стане нещо с нея да се обади на чичо си Сащо от военна болница , той знаел как да я приспи!!
Дъщеря и майка,клетви за лека смърт обещавана от чичо й САШО.подобни приказки чух и от професора хирург от Пирогов -29 поликлиника.КОЙ Е ЧИЧО САШО???
Аз не знам, на момичето в това време МОБИЛНИЯ....майка и и среща в кръчмата Кошарите - за да се запозная с майката,откъде толкова съвпадения -отказах любезно,под предлог че бързам...и се започна оня ад...по жиците на СТОЛИЦАТА НИ ЕС както в Чикаго...сицилия





Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:26



п.п. Своботка е ВТОРАТА жена, момичето и сестрата й в щатите е от първата на проф.Герджиков,за него става въпрос.
п.п. правописа без ДИКТОВКА





Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:29



Имам обръщения поместени тук дори до ПРЕЗИДЕНТА кой какво ми далжи,обаче дадох срок.Помните нали никой нищо не ми превел и така ХАГА чрез СВЕТА!
п.п. справки от архивите на ДИРА.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Янeвa]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 11:34



Кой се възползва от МОСТОВЕТЕ ИНТЕРНЕТНИ официоз не4кадърен?
ВА БАНК!
Обещах ви ПРОЗРАЧЕН ПРОЦЕС и ГО ИМАТЕ!@yahoo.com & Majkrosof mай тече процес подобен в Германия?



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторщacтливka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:49



думата куче или онова и на византйски в клиповете..ku4e....
научавани набивани умишлено от сестрата на нейните деца, това са думите ма момичето на Гержиков.
Майка и е внедрила чрез чичо сашо онзи СЛАДКИШ...на английски като награда..СИАТЪЛ...
п.п. имам теми
НО ХАПЧЕТА ПРЕДЛАГАШЕ внедрените в ДИРА така ли бе последен Римлянин...ДИРЯ В ПАРКА и ПРОЕКТ НА ДИРА! НЪЦ УДАРИХТЕ НА ХАГА!


1989 г. безплатен ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛ
И то на цената на ГЕНОЦИТ
не само на България а на ЦЯЛ СВЯТ !!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: щacтливka]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 12:01



Господа БГ ДЪРЖАВА КРИМИНАЛНА ние сме в ЕВРОПА нейна федерация НЕ щатска федация!
Можете да си правите "всичко" НО УПЛЕТАХТЕ ВЪВ ВОЙНА ЦЯЛ СВЯТ,
шпионаж и то какъв от промишлен до ТЕРОРИЗЪМ кой създаде този термин, НАСИЛИТО ПОРАЖДА НАСИЛИЕ И БОРБА!
ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ЖИВОТ!

ИНТЕРПОЛ ЕВРОПА

Редактирано от koбpaO8 на 01.11.07 12:04.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
АвторФpaнция 1948 r. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:09



1948 год. Франция


Пармският манастир



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:44



Napomqm wi Gospoda Dyrvawnici w skobi na BG koqto q naprawihte KRIMINALNA t.e. IZWYN ZAKONA kowejki zakonite si bezpodobno GAWREJKI SE S TQH има ЗАКОНИ МУ!! ИЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД ТЯХ като Милошевич ,но НЯМА КОЙ ДА ВИ ОТРОВИ и това не е за вас,отровиха го да по липса на доказателства или ОБРАТНОТО за да заличат ПРИЧИНАТА за войната и Сребърница,Косово & Турция НАТО!
И така нашият списак публикуван тук преди близо 2 години;
1.ЗАБРАНА НА ХАЗАРТА В БЪЛГАРИЯ.
2.Забрана на проституцията със закон,забрана на хомо и садо ориентирани.
3.Забрана със закон на ДОНОРСТЪВОТО и ГЕНЕТИЧНО ИЗМЕНЕНИТЕ ХРАНИ.
има още направете труда си за да ги прочетете поне чиновници без очила,късогледи убийци.

инж.В.Янева държа АЗ да почертая ,че няма да остъпя ното буква както и за ЕКОЛОГИТА коята ще бъде 50 % от територията на България нито сантим по -малко.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: p.p.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:48



Безплатни доставки....КОМЕРСИАЛ 5 или там...още КРАЙ!
Всичко се плаща с 100% ЛИХВИ ЗНАЙ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 13:01



Клиника ТОШУБА и банката сущо-кои изкупи лятото акциите при тази шумотевица,чии са МВР болница Диагностични и прочие кабинети всякакви от очите,лещи уж американски същите но с ПОЛСКИ стъкла попитайте Германия, ами витамини не знам какъв процент за усилване да ре4ем С,какво ми казаха в Бремен -ами там ги дават за сериозно болни,ами аспирина БАЕР и американо нашият....МЕНТЕ като минералните води..само ЕТИКЕТИ..абе от ХЕИТО там за безвредното чистене на хлебарки с ток/ да бл.114 знаете,ами онези по тел колектив СЪВРЕМЕННИ НАЧИНИ И МЕРЕНЕ на тока имам снимка на моя раздрънкан контакт в интернет...снимки обработени но онзи млад мъж с белега жасен под очите,пресечени отрязани до или без ЧЕЛО ,хей...играта свърши долу картите...!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:02



Денси ценър -прах за пране и чубрица, фламинго го изнудват и в играта майката секретарка там в МВР /седмочисленската черна джамия ония от минарето до халите РЕВАТ да се късат на дъпка ВИСОКОГОВОРИТЕЛИТЕ на Турция и джамиите растат 10 холяди построени тук и там в православната България -интеграция,циганите пък си имат дръг иман...,Елтреид -помпените станции на енергията май сега е собсвеник на кафенето посланичката в парламента от щтатите дошла,момчетата ми го казаха -попитайте ги,Проекта за ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИК и разпределениоето т.е. хоризонт и вертикал е МОЙ,както и практическата част нали ДИРЧЕ МОЕ,да не продължавам започнах от мажпоритарен ама ще стана ЕДИНСВЕНО ЗАКОНЕН СОБСВЕНИК Л:ИЧНО НА ДИР.БГ.Кретени и некъдърници -защо преместихте старата централа -о,исках среща и с вас,но охраната ме отпрати каза вече тук не е дир.бг т.е. НЕ СЪЩЕСТВУВА, това бе юни 2007 г. Що така бе радио 90 =1
На стената старата ми снимка...аз плача и тъжа...песента

клонинги навред ПОЛИЦИЯ!
Коорперативен центар юг познавате ме добре нали..битенек карти...
Изобщо да не изброявам железарията с железарите от бл.101 т.е. ДС...няма лошо но ви изнудват и вие ап. 1 е криминален отдел на различните кабеларки оператори безчет и вторите номера на дом. ни тел. ваши са БЕЗПЛАТНО и така ез чет...оня блок там за мраморите и ПРОСТИТУЦИЯТА,китайски ресторан..СИСТЕМИ ЛОКАЦИИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ попитайте охранителите какво им казах сире4 ИНТЕРПОЛ ГИ ПРЕДУПРЕДИ още юни месец НИКАКВА РЕАКЦИЯ само дивиденти и откраднат проект,стана горещо т.е. МЕНТА и за МОСТКОНСУЛ и оная банка тяхна,Мостстрой, ИШЕВ .аня Спасова управлява клона на португалците т.е. ЕДИНСВЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БГ а той е в министерството.пътища също.Балентин Заркояв ме познава попитайте Емил Марков и него го изнудват,имам тел.разговори господа. омая ЛЖ или подобна съща с една дума всички ФИРМИ И СТОКИ С ЛОГОТО "R*,*TM*, да ги изброявам ли са КРИМИНАЛНИ!!!
а на РЕДУТА...знаете нали,разходете се по ХАМБУРГ!
И бели лебеди дори...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:04



Какво правеше колата БТК т.е. БГ МРЕЖИ интернет на покрива на травопоста с/у мен слизаше по стълба..СТЪЛБИ И СТЪПАЛА!!!

БГ ИНТЕРНЕТ -офис едно
поръчки с националнмият ТЕЛЕФОН!
Казах часна БГ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaтa]  
АвторKOБPATA (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:17



п.п. у4аствах в един ПРОЕКТ френски за снимките на всички мостове в БГ,и пътищата ..ха,ха,..ивановският скален манастир -тогава обиколих цялата БГ отвъд Стара планина т.е. стария път който свързжа Монтана и подбалканската линия...можете да проверите...и в ШУМЕН,РАЗГРАД,Кържали бях по желание....много странен епитет -никаъде не съм била със затворени очи...всичко на длан, има такъв Проект и за водните басейни,железниците,флората и фауната ..СРЕБЪРНА....
....сетих се за Сребърница запознатите знаят за ПИПИ ДЪЛГОТО Ч!ОРАПЧЕ - източно германската световна състезателка по стрелба и ски..
там живеят КАТОЛИЦИ МЮСЮЛМАНИ И ПРАВОСЛАВНИ, как така стана че КАТОЛИЦИТЕ И МЮСЮЛМАНИТЕ се биеха срещу православните
оная страна двойната за едно отрязано уихо е получавал пари 1000 долара за ВЪЛК!
Абе журналисти какви глупости пишете за масовия откртит гроб -на ПРАВОСЛАВНИ!!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторвъkЪт (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:24



а,ония спа центрове за ослабване - 10 кг.отслабнах имам тема КОРИТАРОВ ЛАЙФ

и глупостите завоалирани ПРАВОСЛАВЕН КЛУБ!!
обадих се на СОБСВЕНИЧКАТА която пе4ели от ТОЗИ РЕАЛЕН ОПИТ С МЕН ПОЛИЦИЯ!
прослушайте записа моб. БТК,Мтел,ВИВАтел и прочие.

кобрата египетска



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: KOБPATA]  
АвторИHTEPПOЛ EBPOПA (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:29



Екипа ни откри инфо за вълкЪт МЪРШО БЪЛГАРИН,колко пари ДАВАХТЕ ЗА ГЛАВАТА МУ 5 милиона долара .Той сега е член и на поли полицията и е ИНСТРЪКТОР ИНТЕРПОЛ ЕВРОПА!
ХАГА БЕЛМОНТЕ ХА СЕГА НАКЪДЕ!
кобрата!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: ИHTEPПOЛ EBPOПA]  
АвторMЪPШO (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:39



ВълкЪт има брат археолог!
Там какво сава мани_мани и се питам БОРИС ПЪРВИ -РИМ И ЦАРИГРАД!
Как сме покръстени,май ИСТОРИЯТА СЕ ПОВТАРЯ!
КОЙ Е ПРЕДАТЕЛЯТ!!!
ИЛИ ПРЕДАДЕНИТЕ?????



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: MЪPШO]  
Авторпoли ПOЛИЦИЯ (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 16:41



Е,Генерал Борисов ОТКАЗАХМЕ ЧЛЕНСТВОТО ТИ в нашата "организация" т.е. ние сме ЧАСТНА НЕЗАВИСИМА ПОЛИЦИЯ КЪМ ИНТРПОЛ *ПРИБОЙ*Янева,
така че НЯМАМЕ ПРЕДАТЕЛИ дори без ДОСИЕТА!!!
Кой взе през лятото на 2006 г. от съдебната палата т.е. ИЗНЕСЕ ЧЕРНАТА ПАПКА!???
Съда бе обграден от КОМАНДОСИ!
На един джип отлепих лепенката знаете кои,как отлепвах и залепвах лепенки е, запазих я,въпреки че едно момче -младеж ми забрани....мои си трикове,не забравяйте АКТРИСА СЪМ нали_нали заблудих ви и ви е страх.


АЗ ВИ ПРЕДУПРЕДИХ ЗА ВИСОКАТА ЦЕНА КОЯТО ЩЕ ПЛАТИТЕ ЗА ГАВРАТА НАД НАС БЪЛГАРИТЕ!!!
Българският бизнес ще загуби може би авоари
НО ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИМЕ И ДОВЕРИЕ В СВЕТА ЧРЕЗ НАС т.е. ИНТЕРПОЛ * ПРИБОЙ* и компанията ,край на купени журналисти,независима обективна информационна частна компания и то световна
инж.Венко Спасов е мЪршо ГОСПОДА!
Все за ПРОЕКТА! и за 12 милярда евро толкова КРЪВ БЪЛГАРСКА!

Кобрата!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: пoли ПOЛИЦИЯ]  
АвторKoбpaтa Янeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 16:56



Все опасни свидетели и то потърпевши.
На Венко дядото е учил Макдонал на български кръчмарски мезета и до къде е стигнал американеца с бг. манджите,другият му дядо е мани_мани много опасна личност, цяла Европа го е търсила но е СПАСИЛ БЪЛГАРИЯ И БАЛКАНИТЕ!!??Ето ви още една загатка,баща му е бил с ранг на зам. министар по планирането и какво целите ДЕПУТАТИ С ДОСИЕТАТА ИЗНУДВАНЕТО и убйствата поръчкови.КРАЙ НА ИГРИТЕ!!!
Аз моята компания е СОБСВЕНОСТ НА ДИР.БГ и ИНТЕРПОЛ *ПРИБОЙ* ПРОЕКТА Е НАШ И КАКТО виждате е РЕАЛНО ДЕЙСТВАШ ВЕРчЕ т.е. РАБОТИ!ДРУГОТО СА ПОДРОБНОСТИ.
Сега без пари,без доверие на Брюксел какво ще правите не ни интересува,ще построим не един завод за боклук но хиляди в различни градове, българският бизнес има правото да се докаже чрез САМОДОКАЗВАНЕ И САМООПРЕДЕЛЕНИЕ!
Политиката и партии пак било то ЛИДЕРСКИ НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА!
НАШАТА ПОЛИТИКА Е В ХОД!
ПОЛИТИКА НА ДОКАЗВАНЕ!
Няма да допусна ДЕЗИНФОРМАЦИЯ!!!

същата



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Koбpaтa Янeвa]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 17:01



СОБСВЕНИК СЪМ АЗ НА ДИР.бг имам условия,подписан ДОГОВОР нали ПЕНКОВ &
..РАЙФАЗЕН БАНК & АЛИАНЗ !!!
Така че инж.В.Янева ще даде ход на дело в ХАГА & БРЮКСЕЛ
ако още днес не се прехвърли ДИРА на мое име.
Имам адвокати!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Янeвa]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано01.11.07 17:07



До краят на дена ЗАПОВЕД до адвокатите на ДИР.БГ с всичките АКТИВИ!!!
инж.В.Янева
имате пълномощията ми.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 17:12



Без КОРУПЦИЯ!
Имам ви доверие.
Действайте светкавично мои адвокати на/от дира & сега се самодокажете че имате ДИПЛОМА!

инж.Янева
Ето една сделка как се прави по ИНТЕРНЕТ ДОКАЗАНА!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 07:30



Работя в Римини,
Риминчан състудент в СВИЛЕНГРАД! ОТ МОСКВА, стр. бизнес, Лили - собсвеничката на мясото в Люлин -ревизор на митниците -свиленградските любовници..с лодки на кафе у ГРЪЦКО,
Нова - Мая Пачникова, Алексадар -жена на Николай моят шеф


Варна -защитен град хирурзи,Велико Търново нали,Русе ме познава,Плевен О ЗДРАВЕЙ!Ива Николова -Москва бившо гадже на Николай и ГОЛЯМАТА УСТА,
Зора ве4е е LG
инж.Кирил ...мой колега в Римини от Якоруда е роден - там има думата ПРЕЗИДЕНТА ПЪРВАНОВ неговият приятел -прошлушайте моб. разговори с Киро, Зорка е отъ там,Киро е от известен род -само джамии и турци ВЕНДЕТАТА СА В ДЕЙСТВЕ както и при мен ПРОВЕРЕТЕ ТАМ В ЯКОРУДА!
Киро е зет в Свиленград на бивш свиленградски шеф - после ЗАМ КМЕТ.ГЕРМАНИЯ...попитайте го имам теми.
Петрич -АРО
КЮЛЕВА
Мелник,Гоце Делчев -Иванов татков приятел побратим -ИВАН МИЛАНОВ ..Милево ханче,петни строежи, пътпроект,автомагистрала хемус -пътни,мостстрой.АГЕНЦИЯТА ПЪТНАТА,...там ме познават познавате ме и тук..и инж.ИШЕВ...якоруда.... инж.Ваня Спасова -Костин брод и ПОРУГАЛЦИТЕ ха,.ха,ония хора и не подозитрат автомагистрала ТРАКИЯ каква яма е....
в л=лин Лили собсвеник на мястото на строежа -ревизор на митниците - ПРИВЕТ СВИЛЕНГРАДСКИ ЛЮБОВНИЦИ на кафе като Гала с лодка посреднощ в гръцко...и Магичен свят разнира се СИЛИСТАР -Овчаров & ЛУЧАНО зад билата и община Люлин баретите
имам теми



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 07:35



Канал едно националната телевизия там работи инж.Владимир Милчев състудент и съавтор на ПРОЕКТА


В националното радио МОНТАЖИ ...сина и е ИСТОРИК!!
късо постригана коса проюарена идва в кафето на Боби,приятелка на МИЛКА СВОГЕ!
Своге -шефа на полицията баща му ми е кръстник
Милка ...има жена акушерка Полковник Кирил.....



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторKobrata (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 08:13



Сливен!
Там на Чумерна съм живяла,каракачаните


Имам приятели в Сливен
мой колега женен за рускиня Оля Москва -туска фиология,майка и сестра от втората свеовна война -участничка,сестра й Таня инж. във ВОЕННИТЕ,Питер - ВОЕННИТЕ ГРАДФЧЕТА на Гяла брат,племеник,баща е /са работили там..най-малкото МАСЛАТА КОЙ ОТКРАДНА И ПРЕДАДЕ РУСИЯ ПОДЛО????
Рига,Юрмала о омзи град Вийбург
в Рига имам руснак познат работещ като психолог в затвора, е имам приятели в Питер художници,изкуствоведи там в Пушкино работят,Калининград и ФЬОРДИТЕ?????

И автомагистрала Хемус имам колега турчин женен за сестрата на руският художник ...там е от едно градче в делоормана..Разградско и онова пострадало от наводнение имам приятели от ЕТО в Страцижца..ах,Емел Етел...
и онзи мои колега братовчеди сладкарницата ТУРСКА БАКЛАВА известната верига...забравих сладоледа...италианско турски ГРЪЦКИ от гарата в БРЕМЕН!!!
не говоря за ШОКОЛАДА ..малчика и оная фирма на хладилника
там съм работила МЕТ и масло -можете да проверите в трудовата ми книжка има и ДЕТСКАТА ГРАДИНА!!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
АвторБpeй (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:03



На тебе кво ти е бе идиот с идиот?



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: вълkЪт]  
АвторHEKOHBEHЦИAЛEH (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:57



Абе,що за ИНДИВИДИ СТЕ БЕ ...Еволюирали милициониски внучета или чехълчета?



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторHEKOHBEHЦИAЛEH (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:59



Що за общуване е вашето бе ми6лета?



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторHEKOHBEHЦИAЛEH (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 16:01



Психомрежа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.