Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 21.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 17:35



Финансова къща Мацолев..


зад МВР на Гурко,обаче Бойко разбрал и така /кмет/ и ревизия и така...делото се влчи вече толкова години..нямаш право на кредит, данъци се трупат..фирмени...община Лозенец..намесена съм вече аз..
и така каймата и фъстъците,Пилето,Мария -дъщеря на бургаските митници шеф т.е. дъщеря..Илиенци...място едни купиха на безценица..препропродадено..затрупан водопровод....виотошка...долни Богров складове...Симеоново...вече съм в мои води -стр.бизнес..ха,ха,..всичко ясно..убитият да влезе
ха со здраве,разходи направих над милон..кпли,..като ме дави оня от защита на детето...полицейските коли...полицията знае...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторgrozde (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:13



E,stana tq takawa kakto wie e TAKSITE za PORTALA INTERNET onq www.utu...abe po 7 dni..e naredih wi t.e. pozvolih vi da gi pysnete na GUVE$ erin mesec...cqlata info abe celiq DIR..bezplatno ogromni pe4albi za mene ,Venko...o6te 3 ili 4 dy[i zaviee6ti ot men NAC!! E i ako tova ne e KORYPCIQ..izdarjam CQLA BG komynikaciq bez maitap


a ve4e mina 2 gorini..kakvi taksi poly4avate..danaci, kabelarki kriminalni...znaete dobre...ama i vie ste edni 4e3sni mani_mani...
i taka cifrovata..filma 6te naema vila za koleda s Dona -malko danacite sa vbi mnojko a...tove e otkas ot fimovata igra igra i pak poker.
o,da koleda 6te karam na more s byrq zimna tam do Galata ..Priboi



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:27



Ами оная софтуерна компания горе до стената на плача...сиско и &..скандидавец канеш ме за обяд..много висок и скулест....първо той проби ком. не държах нищо на диска записано е всички ваши музика игри..всичко онова момче Тони в нашия екип и Венко ги видява....и така документацията за гхага....полицейски кабеларки...портали с незнам си колко радия,тв и прочие ...дизаина...фолиото.. превразирах го ами ..фалшивите пари и стикери ЕТИКЕТИ...ксероксите...кодак...всичко с ПОСФОЛО и доку,емт...паспорт,лиочна карта,шофьорска книжка...ПРАКТИЧЕСКИ ВСИЧКО за всичко с ЛОГО най престижно менте.....да изброявам ли полицейски снайперисти..в засада стреляте в гръб..ама професионални страхливци..исках търсех среши за да се легитимирам..БЯГАХТЕ като мишоци и искахте и се опитахте 4 пъти да ме убете,като не успяхте искахте да ме пенсионирате....в курило или в онази военна болница от коята само с крака напред се излиза...ХАГА СТАХЛИВЦИ ГУЗНИ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 10:43



Лятото 2006 г. кладенчето там до травопоста който Е ПЛАНИНСКО ВИСОК т.е. е частен и един още под ИНЖЕНЕРИНГ ,щатите посолството,болниците над него,жандрамерията ..БЕЗПЛАТЕНМО И СПЕЦИАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ ТОК т.е. БИОТОК!!!
абе химия,био,физико и...всякакви магнити...та там се запозма дъщерята на проф. от Карлуково..боже боже...
следва



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Янeвa]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 10:49



сестра и е в щатите децата не знаят нити дунма, видеокамерата по ком./ и клавиарурата...зняат само бг думата къче и цифрата 4...
АКТИФИЯ!
имам теми да не се повтарям за това чисо САШО ЗНАЕ КАК!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторблokaж (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:14



И така тотален Блокаж. уж съм бизнес бада без пукната стотинка, ония от защитата на децата там и полицията с колите от тяхното уим у-ние знаят БУРЯТА дъжда и езерото в Красна поляна -унишлено затапените шахти...колата на шефа ми,документите му всичко се изхвърли.КОЙ ЩЕ ПЛАТИ РАЗХОДИТЕ причени на ДРЪГ по "моя вина" и така чрез мен железна хватка на шефовете където съм работила. Никакви кредити ..нали райфазен банк -жилищни кредити тъ.е. дирче ЖИЛИЩЕН ЦЕНТЪР!!!
да изброявам ли ЛИЗИНГИТЕ...
Всичко е известно да влезе УБИТИЯТ!
Е,жива съм!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:23



При все че целият й род са професори ПСИХОЛОЗИ и от двете страни -момичето на на Свободка..е психоболно,на силни лекарства от някаква ВАКСИНА!!! Майка и казала и я ЗАКЛЕЛА ако стане нещо с нея да се обади на чичо си Сащо от военна болница , той знаел как да я приспи!!
Дъщеря и майка,клетви за лека смърт обещавана от чичо й САШО.подобни приказки чух и от професора хирург от Пирогов -29 поликлиника.КОЙ Е ЧИЧО САШО???
Аз не знам, на момичето в това време МОБИЛНИЯ....майка и и среща в кръчмата Кошарите - за да се запозная с майката,откъде толкова съвпадения -отказах любезно,под предлог че бързам...и се започна оня ад...по жиците на СТОЛИЦАТА НИ ЕС както в Чикаго...сицилия





Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:26



п.п. Своботка е ВТОРАТА жена, момичето и сестрата й в щатите е от първата на проф.Герджиков,за него става въпрос.
п.п. правописа без ДИКТОВКА





Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:29



Имам обръщения поместени тук дори до ПРЕЗИДЕНТА кой какво ми далжи,обаче дадох срок.Помните нали никой нищо не ми превел и така ХАГА чрез СВЕТА!
п.п. справки от архивите на ДИРА.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей.. [re: Янeвa]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 11:34



Кой се възползва от МОСТОВЕТЕ ИНТЕРНЕТНИ официоз не4кадърен?
ВА БАНК!
Обещах ви ПРОЗРАЧЕН ПРОЦЕС и ГО ИМАТЕ!@yahoo.com & Majkrosof mай тече процес подобен в Германия?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.