Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 17.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: п.п.]  
Авторщacтливka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:49



думата куче или онова и на византйски в клиповете..ku4e....
научавани набивани умишлено от сестрата на нейните деца, това са думите ма момичето на Гержиков.
Майка и е внедрила чрез чичо сашо онзи СЛАДКИШ...на английски като награда..СИАТЪЛ...
п.п. имам теми
НО ХАПЧЕТА ПРЕДЛАГАШЕ внедрените в ДИРА така ли бе последен Римлянин...ДИРЯ В ПАРКА и ПРОЕКТ НА ДИРА! НЪЦ УДАРИХТЕ НА ХАГА!


1989 г. безплатен ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛ
И то на цената на ГЕНОЦИТ
не само на България а на ЦЯЛ СВЯТ !!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: щacтливka]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 12:01



Господа БГ ДЪРЖАВА КРИМИНАЛНА ние сме в ЕВРОПА нейна федерация НЕ щатска федация!
Можете да си правите "всичко" НО УПЛЕТАХТЕ ВЪВ ВОЙНА ЦЯЛ СВЯТ,
шпионаж и то какъв от промишлен до ТЕРОРИЗЪМ кой създаде този термин, НАСИЛИТО ПОРАЖДА НАСИЛИЕ И БОРБА!
ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ЖИВОТ!

ИНТЕРПОЛ ЕВРОПА

Редактирано от koбpaO8 на 01.11.07 12:04.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
АвторФpaнция 1948 r. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:09



1948 год. Франция


Пармският манастир



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:44



Napomqm wi Gospoda Dyrvawnici w skobi na BG koqto q naprawihte KRIMINALNA t.e. IZWYN ZAKONA kowejki zakonite si bezpodobno GAWREJKI SE S TQH има ЗАКОНИ МУ!! ИЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД ТЯХ като Милошевич ,но НЯМА КОЙ ДА ВИ ОТРОВИ и това не е за вас,отровиха го да по липса на доказателства или ОБРАТНОТО за да заличат ПРИЧИНАТА за войната и Сребърница,Косово & Турция НАТО!
И така нашият списак публикуван тук преди близо 2 години;
1.ЗАБРАНА НА ХАЗАРТА В БЪЛГАРИЯ.
2.Забрана на проституцията със закон,забрана на хомо и садо ориентирани.
3.Забрана със закон на ДОНОРСТЪВОТО и ГЕНЕТИЧНО ИЗМЕНЕНИТЕ ХРАНИ.
има още направете труда си за да ги прочетете поне чиновници без очила,късогледи убийци.

инж.В.Янева държа АЗ да почертая ,че няма да остъпя ното буква както и за ЕКОЛОГИТА коята ще бъде 50 % от територията на България нито сантим по -малко.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: p.p.]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:48



Безплатни доставки....КОМЕРСИАЛ 5 или там...още КРАЙ!
Всичко се плаща с 100% ЛИХВИ ЗНАЙ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 13:01



Клиника ТОШУБА и банката сущо-кои изкупи лятото акциите при тази шумотевица,чии са МВР болница Диагностични и прочие кабинети всякакви от очите,лещи уж американски същите но с ПОЛСКИ стъкла попитайте Германия, ами витамини не знам какъв процент за усилване да ре4ем С,какво ми казаха в Бремен -ами там ги дават за сериозно болни,ами аспирина БАЕР и американо нашият....МЕНТЕ като минералните води..само ЕТИКЕТИ..абе от ХЕИТО там за безвредното чистене на хлебарки с ток/ да бл.114 знаете,ами онези по тел колектив СЪВРЕМЕННИ НАЧИНИ И МЕРЕНЕ на тока имам снимка на моя раздрънкан контакт в интернет...снимки обработени но онзи млад мъж с белега жасен под очите,пресечени отрязани до или без ЧЕЛО ,хей...играта свърши долу картите...!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:02



Денси ценър -прах за пране и чубрица, фламинго го изнудват и в играта майката секретарка там в МВР /седмочисленската черна джамия ония от минарето до халите РЕВАТ да се късат на дъпка ВИСОКОГОВОРИТЕЛИТЕ на Турция и джамиите растат 10 холяди построени тук и там в православната България -интеграция,циганите пък си имат дръг иман...,Елтреид -помпените станции на енергията май сега е собсвеник на кафенето посланичката в парламента от щтатите дошла,момчетата ми го казаха -попитайте ги,Проекта за ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИК и разпределениоето т.е. хоризонт и вертикал е МОЙ,както и практическата част нали ДИРЧЕ МОЕ,да не продължавам започнах от мажпоритарен ама ще стана ЕДИНСВЕНО ЗАКОНЕН СОБСВЕНИК Л:ИЧНО НА ДИР.БГ.Кретени и некъдърници -защо преместихте старата централа -о,исках среща и с вас,но охраната ме отпрати каза вече тук не е дир.бг т.е. НЕ СЪЩЕСТВУВА, това бе юни 2007 г. Що така бе радио 90 =1
На стената старата ми снимка...аз плача и тъжа...песента

клонинги навред ПОЛИЦИЯ!
Коорперативен центар юг познавате ме добре нали..битенек карти...
Изобщо да не изброявам железарията с железарите от бл.101 т.е. ДС...няма лошо но ви изнудват и вие ап. 1 е криминален отдел на различните кабеларки оператори безчет и вторите номера на дом. ни тел. ваши са БЕЗПЛАТНО и така ез чет...оня блок там за мраморите и ПРОСТИТУЦИЯТА,китайски ресторан..СИСТЕМИ ЛОКАЦИИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ попитайте охранителите какво им казах сире4 ИНТЕРПОЛ ГИ ПРЕДУПРЕДИ още юни месец НИКАКВА РЕАКЦИЯ само дивиденти и откраднат проект,стана горещо т.е. МЕНТА и за МОСТКОНСУЛ и оная банка тяхна,Мостстрой, ИШЕВ .аня Спасова управлява клона на португалците т.е. ЕДИНСВЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БГ а той е в министерството.пътища също.Балентин Заркояв ме познава попитайте Емил Марков и него го изнудват,имам тел.разговори господа. омая ЛЖ или подобна съща с една дума всички ФИРМИ И СТОКИ С ЛОГОТО "R*,*TM*, да ги изброявам ли са КРИМИНАЛНИ!!!
а на РЕДУТА...знаете нали,разходете се по ХАМБУРГ!
И бели лебеди дори...



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:04



Какво правеше колата БТК т.е. БГ МРЕЖИ интернет на покрива на травопоста с/у мен слизаше по стълба..СТЪЛБИ И СТЪПАЛА!!!

БГ ИНТЕРНЕТ -офис едно
поръчки с националнмият ТЕЛЕФОН!
Казах часна БГ!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaтa]  
АвторKOБPATA (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:17



п.п. у4аствах в един ПРОЕКТ френски за снимките на всички мостове в БГ,и пътищата ..ха,ха,..ивановският скален манастир -тогава обиколих цялата БГ отвъд Стара планина т.е. стария път който свързжа Монтана и подбалканската линия...можете да проверите...и в ШУМЕН,РАЗГРАД,Кържали бях по желание....много странен епитет -никаъде не съм била със затворени очи...всичко на длан, има такъв Проект и за водните басейни,железниците,флората и фауната ..СРЕБЪРНА....
....сетих се за Сребърница запознатите знаят за ПИПИ ДЪЛГОТО Ч!ОРАПЧЕ - източно германската световна състезателка по стрелба и ски..
там живеят КАТОЛИЦИ МЮСЮЛМАНИ И ПРАВОСЛАВНИ, как така стана че КАТОЛИЦИТЕ И МЮСЮЛМАНИТЕ се биеха срещу православните
оная страна двойната за едно отрязано уихо е получавал пари 1000 долара за ВЪЛК!
Абе журналисти какви глупости пишете за масовия откртит гроб -на ПРАВОСЛАВНИ!!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей.. [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторвъkЪт (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:24



а,ония спа центрове за ослабване - 10 кг.отслабнах имам тема КОРИТАРОВ ЛАЙФ

и глупостите завоалирани ПРАВОСЛАВЕН КЛУБ!!
обадих се на СОБСВЕНИЧКАТА която пе4ели от ТОЗИ РЕАЛЕН ОПИТ С МЕН ПОЛИЦИЯ!
прослушайте записа моб. БТК,Мтел,ВИВАтел и прочие.

кобрата египетска




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.