Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 21.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: KOБPATA]  
АвторИHTEPПOЛ EBPOПA (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:29



Екипа ни откри инфо за вълкЪт МЪРШО БЪЛГАРИН,колко пари ДАВАХТЕ ЗА ГЛАВАТА МУ 5 милиона долара .Той сега е член и на поли полицията и е ИНСТРЪКТОР ИНТЕРПОЛ ЕВРОПА!
ХАГА БЕЛМОНТЕ ХА СЕГА НАКЪДЕ!
кобрата!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: ИHTEPПOЛ EBPOПA]  
АвторMЪPШO (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:39



ВълкЪт има брат археолог!
Там какво сава мани_мани и се питам БОРИС ПЪРВИ -РИМ И ЦАРИГРАД!
Как сме покръстени,май ИСТОРИЯТА СЕ ПОВТАРЯ!
КОЙ Е ПРЕДАТЕЛЯТ!!!
ИЛИ ПРЕДАДЕНИТЕ?????



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: MЪPШO]  
Авторпoли ПOЛИЦИЯ (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 16:41



Е,Генерал Борисов ОТКАЗАХМЕ ЧЛЕНСТВОТО ТИ в нашата "организация" т.е. ние сме ЧАСТНА НЕЗАВИСИМА ПОЛИЦИЯ КЪМ ИНТРПОЛ *ПРИБОЙ*Янева,
така че НЯМАМЕ ПРЕДАТЕЛИ дори без ДОСИЕТА!!!
Кой взе през лятото на 2006 г. от съдебната палата т.е. ИЗНЕСЕ ЧЕРНАТА ПАПКА!???
Съда бе обграден от КОМАНДОСИ!
На един джип отлепих лепенката знаете кои,как отлепвах и залепвах лепенки е, запазих я,въпреки че едно момче -младеж ми забрани....мои си трикове,не забравяйте АКТРИСА СЪМ нали_нали заблудих ви и ви е страх.


АЗ ВИ ПРЕДУПРЕДИХ ЗА ВИСОКАТА ЦЕНА КОЯТО ЩЕ ПЛАТИТЕ ЗА ГАВРАТА НАД НАС БЪЛГАРИТЕ!!!
Българският бизнес ще загуби може би авоари
НО ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИМЕ И ДОВЕРИЕ В СВЕТА ЧРЕЗ НАС т.е. ИНТЕРПОЛ * ПРИБОЙ* и компанията ,край на купени журналисти,независима обективна информационна частна компания и то световна
инж.Венко Спасов е мЪршо ГОСПОДА!
Все за ПРОЕКТА! и за 12 милярда евро толкова КРЪВ БЪЛГАРСКА!

Кобрата!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: пoли ПOЛИЦИЯ]  
АвторKoбpaтa Янeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 16:56



Все опасни свидетели и то потърпевши.
На Венко дядото е учил Макдонал на български кръчмарски мезета и до къде е стигнал американеца с бг. манджите,другият му дядо е мани_мани много опасна личност, цяла Европа го е търсила но е СПАСИЛ БЪЛГАРИЯ И БАЛКАНИТЕ!!??Ето ви още една загатка,баща му е бил с ранг на зам. министар по планирането и какво целите ДЕПУТАТИ С ДОСИЕТАТА ИЗНУДВАНЕТО и убйствата поръчкови.КРАЙ НА ИГРИТЕ!!!
Аз моята компания е СОБСВЕНОСТ НА ДИР.БГ и ИНТЕРПОЛ *ПРИБОЙ* ПРОЕКТА Е НАШ И КАКТО виждате е РЕАЛНО ДЕЙСТВАШ ВЕРчЕ т.е. РАБОТИ!ДРУГОТО СА ПОДРОБНОСТИ.
Сега без пари,без доверие на Брюксел какво ще правите не ни интересува,ще построим не един завод за боклук но хиляди в различни градове, българският бизнес има правото да се докаже чрез САМОДОКАЗВАНЕ И САМООПРЕДЕЛЕНИЕ!
Политиката и партии пак било то ЛИДЕРСКИ НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА!
НАШАТА ПОЛИТИКА Е В ХОД!
ПОЛИТИКА НА ДОКАЗВАНЕ!
Няма да допусна ДЕЗИНФОРМАЦИЯ!!!

същата



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Koбpaтa Янeвa]  
АвторЯнeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 17:01



СОБСВЕНИК СЪМ АЗ НА ДИР.бг имам условия,подписан ДОГОВОР нали ПЕНКОВ &
..РАЙФАЗЕН БАНК & АЛИАНЗ !!!
Така че инж.В.Янева ще даде ход на дело в ХАГА & БРЮКСЕЛ
ако още днес не се прехвърли ДИРА на мое име.
Имам адвокати!!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Янeвa]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано01.11.07 17:07



До краят на дена ЗАПОВЕД до адвокатите на ДИР.БГ с всичките АКТИВИ!!!
инж.В.Янева
имате пълномощията ми.



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано01.11.07 17:12



Без КОРУПЦИЯ!
Имам ви доверие.
Действайте светкавично мои адвокати на/от дира & сега се самодокажете че имате ДИПЛОМА!

инж.Янева
Ето една сделка как се прави по ИНТЕРНЕТ ДОКАЗАНА!



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 07:30



Работя в Римини,
Риминчан състудент в СВИЛЕНГРАД! ОТ МОСКВА, стр. бизнес, Лили - собсвеничката на мясото в Люлин -ревизор на митниците -свиленградските любовници..с лодки на кафе у ГРЪЦКО,
Нова - Мая Пачникова, Алексадар -жена на Николай моят шеф


Варна -защитен град хирурзи,Велико Търново нали,Русе ме познава,Плевен О ЗДРАВЕЙ!Ива Николова -Москва бившо гадже на Николай и ГОЛЯМАТА УСТА,
Зора ве4е е LG
инж.Кирил ...мой колега в Римини от Якоруда е роден - там има думата ПРЕЗИДЕНТА ПЪРВАНОВ неговият приятел -прошлушайте моб. разговори с Киро, Зорка е отъ там,Киро е от известен род -само джамии и турци ВЕНДЕТАТА СА В ДЕЙСТВЕ както и при мен ПРОВЕРЕТЕ ТАМ В ЯКОРУДА!
Киро е зет в Свиленград на бивш свиленградски шеф - после ЗАМ КМЕТ.ГЕРМАНИЯ...попитайте го имам теми.
Петрич -АРО
КЮЛЕВА
Мелник,Гоце Делчев -Иванов татков приятел побратим -ИВАН МИЛАНОВ ..Милево ханче,петни строежи, пътпроект,автомагистрала хемус -пътни,мостстрой.АГЕНЦИЯТА ПЪТНАТА,...там ме познават познавате ме и тук..и инж.ИШЕВ...якоруда.... инж.Ваня Спасова -Костин брод и ПОРУГАЛЦИТЕ ха,.ха,ония хора и не подозитрат автомагистрала ТРАКИЯ каква яма е....
в л=лин Лили собсвеник на мястото на строежа -ревизор на митниците - ПРИВЕТ СВИЛЕНГРАДСКИ ЛЮБОВНИЦИ на кафе като Гала с лодка посреднощ в гръцко...и Магичен свят разнира се СИЛИСТАР -Овчаров & ЛУЧАНО зад билата и община Люлин баретите
имам теми



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей..нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 07:35



Канал едно националната телевизия там работи инж.Владимир Милчев състудент и съавтор на ПРОЕКТА


В националното радио МОНТАЖИ ...сина и е ИСТОРИК!!
късо постригана коса проюарена идва в кафето на Боби,приятелка на МИЛКА СВОГЕ!
Своге -шефа на полицията баща му ми е кръстник
Милка ...има жена акушерка Полковник Кирил.....



Тема Re: Пазаржик ..ама школа за ПОЛИЦАИ брей.. [re: лaф дa cтaвa Пeтkoв ]  
АвторKobrata (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 08:13



Сливен!
Там на Чумерна съм живяла,каракачаните


Имам приятели в Сливен
мой колега женен за рускиня Оля Москва -туска фиология,майка и сестра от втората свеовна война -участничка,сестра й Таня инж. във ВОЕННИТЕ,Питер - ВОЕННИТЕ ГРАДФЧЕТА на Гяла брат,племеник,баща е /са работили там..най-малкото МАСЛАТА КОЙ ОТКРАДНА И ПРЕДАДЕ РУСИЯ ПОДЛО????
Рига,Юрмала о омзи град Вийбург
в Рига имам руснак познат работещ като психолог в затвора, е имам приятели в Питер художници,изкуствоведи там в Пушкино работят,Калининград и ФЬОРДИТЕ?????

И автомагистрала Хемус имам колега турчин женен за сестрата на руският художник ...там е от едно градче в делоормана..Разградско и онова пострадало от наводнение имам приятели от ЕТО в Страцижца..ах,Емел Етел...
и онзи мои колега братовчеди сладкарницата ТУРСКА БАКЛАВА известната верига...забравих сладоледа...италианско турски ГРЪЦКИ от гарата в БРЕМЕН!!!
не говоря за ШОКОЛАДА ..малчика и оная фирма на хладилника
там съм работила МЕТ и масло -можете да проверите в трудовата ми книжка има и ДЕТСКАТА ГРАДИНА!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.