Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Петминутна почивка-лаФ!!!нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.08.10 14:19



Айде на чисто, че старата много дълга стана



Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано06.08.10 14:24



айде първа

Музикален петъчен поздрав. Много ми харесва тази песничка







Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.08.10 14:51



Песента е супер, мерси
Нем да от Домко са имат страхотни попълнения, заплюла съм си едни завивки на бенетон ама чакам намаление, че са се уляли малко в цените.
Никифин бебе не ме притеснява, не ме вълнува и дали се пере това е къща с деца, не музей


Мерси и на останалите, наистина съм много доволна, но с нетърпение чакам да оправиме и нашата спалня във весели тонове да видим какво ще се получи накрая

Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано06.08.10 15:34



в тон с темата на Яна, преди малко обзаведохме дребния вредител с килимче, възглавници за пода, а следобяд предстои да бъде закупен и евентуално монтиран аплика...
после и аз ще се фукам, ама още е рано


остава да си харесам шалте за нейното легло, но нещо нищо не може да ми хване окото... май ще се ориентирам към поръчка от чужди сайтове...



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: incendio]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано06.08.10 16:00



аз се надявам с детска да се хваля в края на август.



Проектът, който има малко забележки по техн. изпълнение на чертежа, но го правих по детските площадки :

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от galia71 на 06.08.10 16:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от galia71 на 06.08.10 16:04.



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.08.10 16:26



Страхотно изглежда гал, ненавиждам ремонтите, но обожавам после новичкотооооо



Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано06.08.10 16:30



имам притеснения, че няма да могат да се приберат всички играчки и дрехи.





Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!! [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано06.08.10 16:36



Хехе, Янче, виж как знам кое от къде е. Когато обзавеждахме овършахме всичко де що има на пазара. От тукашната ИКЕА първият път излязох с празни ръце, не се впечатлих. На който кажа, не може да повярва.

Много харесвам нещата в Домко, сега направиха и онлайн магазин. Със здраве да си ги ползвате и пожелания за бърз ремонт. Само да не стане като при нас - да си направите домът, за който сте си мечтали и айде хоп да смените държавата.
Ники, моля те чети внимателно. Писах, че Белгия не е моята страна за емиграция. Не, не съм там и слава богу. Къде съм ще споделя едва когато видя, че Стефан се адаптира в училище без проблем. Има време, а и не е толкова важно къде е тук и там, нали така?!
Не е за оправдание наличието на руските братя, малко повече история.



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!! [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано06.08.10 16:38



за Икея ти вярвам, защото миналата година минахме през тази в Гърция до Солун и не видях нито моите мебели, нито моята декорация





Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!! [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.08.10 16:41



Ох да аз от сайта им се запалих, иначе за сменянето надържава незнам, много съм разочарована от нашата, но немога навън да живея. Обиколили сме много и аз и мъжо, ама някакси ни тегли нещо насам



Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.