Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано09.08.10 06:51



Оставихме Боби при нашите и ми едно криво, криво....Та снощи да мине по-бързо времето извършях из цялата къща. Поне днес си идва Дени..



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано09.08.10 10:13



яма да усетиш кога е дошъл 15ти септември и всичко се е върнало в обичайния си ритъм

а сега се наслаждавай на тишина и спокойствие



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.08.10 10:57



Ей сега ти е паднало да си починеш и да се наспиш. Поне на мен тези неща ми липсват най-много. Плюс - тишина и малко ред у дома.

Моите са вече 20-тина дни във Варна и ми е много добре, а и те са добре - на плаж и на разходки. Боби ми се обади да ме пита дали ще идвам, че да го водя на цирк.




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано09.08.10 10:59



А моят Боби снощи е плакал за мама





Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.08.10 11:01



Янче, честито ти ново холско обзавеждане! Сега видях в старата тема.


Явно Ния оценява придобивката - с такъв кеф се е разположила. На мен по принцип любимото ми място за седене е на пода и затова я разбирам.
Успешен ремонт и на спалнята.




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.08.10 11:02



А под леглото? Струва ми се голямо мястото. За играчките имам предвид - нали са в кутии или кашони?




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.08.10 11:07



Милото....Когато Боби беше на лагер едно момченце от групата така плакало всяка вечер за майка си. И Борис му викал - ти тогава защо се записа на лагер като ти е мъчно за майка ти?
Ще му мине на детенцето, просто прекалено са свикнали с нас. Аз бих ги оставяла по-често с бабите, ама пусто като сме далеч от тях....




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано09.08.10 11:15



Напълно те разбирам, свекито снощи заяви, че срядата евентуално ще отведе дребната малко на село за 2 седмици и мен отсега ми се е свило сърчицето



Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано09.08.10 11:32



Милото...моята кака все още като отиде на лагер или при баби избягва да ме чува, защото и става мъчно...



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано09.08.10 12:09



долното легло влиза под горното. А долното е на колелца




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.