Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано09.08.10 12:11



това е винаги само първата вечер, което му успокоява





Тема Re: баси скапания деннови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано09.08.10 12:15



"Баси" деня имаш, неможа ли да измислиш нещо интересно за правене



Hot stuff

Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано09.08.10 12:16



още не ми е минала, а и Дени иска да тръгва още в сряда при баба си. Абе сдухала съм се, защото прекрасно разбирам, че животът ми и този на децата ми тръгват в нови посоки





Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано09.08.10 12:42



Това за новите посоки много добре го разбирам - има-няма 3 седмици и Яна тръгва на градина...... От сега си знам, че тя ще го понесе много по-добре от мен

!



Тема каравани за и противнови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.08.10 13:01



дайте да обсъдим плюсовете и минусите на караваните, тип ремарке, а не аутокампер.
Много ми е кеф да си взема една ама не успавям да навия спонсора да инвестира. Бихте ли си взели подобно нещо, защо да и защо не




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано09.08.10 13:04



и аз се записвам в клуба на разделящите се... Лора отива при свеки на 15ти за неопределено време... всъщност, докато баща й приключи с ремонта

неизвестно кога...
за първи път ще се разделим за повече от 2 дни



Тема Re: каравани за и противнови [re: NikiFin]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано09.08.10 13:08



аз съм влюбена в





Тема Re: каравани за и противнови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано09.08.10 13:25



Зълва ми и приятеля й обиколиха Европа с Кемпер. Из белите страни си има уредени паркинги с вода и ток за каравани, така че си е удобство да пътуваш с такова нещо - ако те влече. Аз лично не бих се юрнала да пътешествам по този начин, предпочитам удобствата на хотелите :). А ми се струва, че Кемпера е по-удобен за големи компании като вашата, Ники, отколкото караваната, но пък нямам никакъв опит :)



Тема Re: каравани за и противнови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.08.10 13:37



както кемпер така и каравана с епродават в различни размери. Предпочитам каравана, защото мога да я откача и с колата да си джиткам насам натам. А с кемпер да ходя до супера или до пазара и да му търся паркинг ми идва в повечко






Тема Re: каравани за и противнови [re: incendio]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.08.10 13:38



супер е, но това е кемпер. И струва 4 пъти колкото съответната му по размери и лукс каравана

.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.