Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: incendio]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.08.10 20:56



не знам, ама поне на този етап не бих могла да живея в БГ. Като се абстрахираме от простотията някак си не ми стига въздуха там, чувствам се като в някакво село дето нямам възможности ни за образование, ни за работа ни за нищо.




Тема Re: Новите документинови [re: incendio]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.08.10 21:02



аз най после свърших тази работа. Уж във Видин нямало опашки ама разбира се аз като се появих и опашките се извиха. При подаването пратих зет ми в 6 часа сутринта да ми запази място докато аз дойда в 7, че съм си мързел. Бях втора на опашката. ДО 8.30 докато отвориха се събраха около 30 човека.
После за вземането на документите отидох в 7 сутринтаи пред мен имаше около 12 човека. Та пак стана сравнително бързо.
Май уредията им наистина гола вода. Имаше хора взели си отпуска за да се редят да правят лични карти на децата си. Баси и държавата




Тема Re: Новите документинови [re: incendio]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.08.10 21:04



Е.. кой как се уредил . Що все пак не пробваш моя начин. Не знам как е при вас, при нас нямаше записване в тетрадки и 2 пъти ранно ставане ми свърши добра работа




Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: NikiFin]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано07.08.10 23:01



Честно казано, Ники, по-голяма простотия не бях чела. Не искам хич никой да се занимава с моята персона, камо ли да залагания. Абсурд.
М/удругото нашите /и сестра ми в Германия/ научиха половин година след като мъжът ми бе вече тук.



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: нeмиpницa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 11:22



не го приемай така негативно. Пък и какво му е лошото хората да се занимават с теб






Тема Re: Новите документинови [re: NikiFin]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано08.08.10 12:32



и на трите ти поста към мен, отговора е един и същ Видин НЕ Е София
и на мен не би ми се връщало там... особено след миналогодишното ми посещение...



Тема Re: Петминутна почивка-лаФ!!!нови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано08.08.10 12:33



Десе, да се разбиете от мързел и кеф

много слънчеви и интересни дни... и лек път
къде ще бъдете и за колко време?!



Тема баси скапания ден [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 13:20



сцепи се да вали, аз сама с децата в къщи, полудяват. Искат при баба си ама тя се праи на много заета и им е дала пълен игнор. Не мога никъде да ги заведа щото улицата е забранена за движение че има състезание по колездене. Не можем да идем да го гледаме щото дрехите им за дъжд и гумените ботуши останаха в градината. Никой се не сеща за нас да ни посети и е баси тъпотията


Баси оплакнята, такова си беше, признавам




Тема Re: баси скапания ден [re: NikiFin]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано08.08.10 14:12



ето ти занимавка:

ядящо се Play Dough:

смесваш равни части
- фъстъчено масло
- сухо мляко
- мед
може да се добави малко брашно, за олекотяване на сместа...
разбъркваш всичко, разчистваш кухненската маса, вадиш каквито се сетиш формички и точилки и ги оставяш да творят и да ядат



в гуугъл има и други рецепти, в случай че нямаш някой от тези продукти - аз действам с това - много е добро и дава поне 2 часа пълно спокойствие



Тема Re: баси скапания ден [re: incendio]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 17:06



хехе, егати идеята.
Сухото мляко ми липсва ама интересна рецепта.
Бе аз им предлагах пластелин ама не проявиха интерес.
В крайна сметка мноооого ни писна и се навихме да излезем да гледаме колоездачите в дъжда. Раздаваха кви ли не свирки, пляскащи ръчички, шапки, бонбонки.... Последното беше най интересно. Но бързо им писна да кибичат на дъжда и се прибрахме. Ама народа си седи и си го вали... явно на никой не му се седи в къщи....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.