Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: tswete]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.08.10 14:26



Да правилно като искаш да си гледаш куче си го вземи в къщи и тук има доброволци и ги хранят и аз все скандали вдигам, но освен моето кръвно да вдигам нищо друго не става. Отидох до детската градина и там директорката е подавала неведнъж жалби срещу кучетата, но безрезултатно

в каква държава живеем просто незнам, викнала женицата и телевизия и тогава се появили някакви природозащитници които буквално са я плюли в лицето защото искала спокойствие в детската без улични песове да опикават пюсъчниците ... какви хора са това незнам.

Hot stuff

Тема за да не скучаетенови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 14:29



се потрудих да опиша с малко думи, снимков и видео материал почивката ни в милата родина за която вече стана дума в др тема






Тема Re: за да не скучаетенови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано04.08.10 14:44



това с пътуването наистина си е кошмар. Но всичко останало си е едно невероятно приключение, особено за децата. А всъщност сестра ти защо решиха да се върнат в България?



Тема Re: Последен ден в яслатанови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:15



каква ясла не схванах, не е ли голям. Че и от ясла на училище!!!!






Тема Re: за да не скучаетенови [re: galia71]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:20



така и не разбрах да ти кажа. Мисля, че просто на някои хора не им понася емигрантския живот. В БГ си имат кариера, чувстват се на място, а тук са никои и не им се почва отначало топръв.
За др година се чудя дали да не вземем една каравана. Не че с нея по бърже ще се придвижим, напротив. Ама поне няма да се лутаме по хотели и да влачим багажи и кревати. Ама на мъжа ми хич не му се кара с 100 км в час по магистралата на колонка с всичките тирове. Но ще го мислим още де, аз си знам че ако ревна че вземе една, въпросът е че още се колебая. За сега обаче поне го навих да вземе по голяма кола, че с моята на задната седалка пресована между 2 детски столчета и затрупана с багаж хич не е гот.




Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:26



съгласна съм с теб, това на нищо не прилича. Аз във Видин не смея да изляза сутрин рано на разходка сама защото по улиците има повече кучета отколкото хора. Будех се рано и толкова исках да тичам в парка преди да е напекла жегата и не смеех. Изчаквах поне чистачките да излязат по улиците, вземах един флакон с газ паралитик, който не знам дали изобщо действа на кучета и така тичах. Ужасно е, не знам как бих си пуснала детето само да ходи на училище при толкова много кучета, които се движат на глутници и дърт човек ще изядат камо ли дете.
Ако имам пушка бих ги изпозастреляла. Жал ми е и за осакатеното и за всички животни, но не може да ги оставяме да ни хапят и да ни смущават нощния сън. Като дете живеехме на 1 етаж и около блока имаше глутница, заради която редовно не спях. Не може заради някакви кучета да си съсипваме живота. А тия природозащитници са толкова прости и по мои наблюдения са човекомразци




Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:31



а котки имате ли? Пред блока ни във Видин редовно слушах нощем гласове като на ревящи бебета, ама не вярвам да са били бебета, по скоро котки, ама какво правеха мога само да гадая, секс ли, оргии ли, раждат ли... много странни страховити звуци и това може да продължава 15 минути




Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:33



и аз така мисля. Затова навремето се отказах да се боря с БГ простотията и се спасих по най лесния начин. Не че не искам да помогна за оправянето на държавата, но просто съм реалист и виждам че няма шанс малкото свестни хора да се преборят с тълпата простаци




Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: tswete]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:34



интересно ми е какво значи Екоравновесие, на всеки човек по едно куче да се пада или кво....




Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.08.10 15:36



весни се, поне ще знаеш че си направила каквото можеш. Ама не се настройвай да промениш нещо за да не се разочароваш







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.