Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Издебнах гинови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.08.10 19:46



Както си готвех следобяда, погледнах през прозореца и ...





Hot stuff

Тема Re: Издебнах гинови [re: jana]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано04.08.10 22:07



Яне, с какво натръшка песовете?!

Дай рецептата, че и мен ме чакат 15-ина тук!





Тема Re: Издебнах гинови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано04.08.10 22:21




безумие...
не мога да разбера, защо поне в детските градини не направя пясъчници, които да се покриват, когато не се използват...



Тема Re: Издебнах гинови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.08.10 23:11



Е, не!

как да не се разбеснее човек! И аз от видна кучкарка взех да се превръщам в параноичка. Аман вече! Дано постигнеш нещо, колкото и да не вярвам... по повод Господарите на ефира - една приятелка ги беше викнала по друг повод, излъчиха предаването, но нищо. Глас в пустиня.
В парка забелязвам няма много песове, но около детската има и просто страшно ми е омръзнало да обикалям през 9 улици в десета, за да мога да си взема детето! Направо изтрещявам, особено като бързам. Или пък миналто лято като тичах парка - как ме лаеха, и то не бездомни, ами от най-расовите домашни. И ония, собствениците едни нахалнииии....объркваха ми цялото бягане.



Тема Re: за да не скучаетенови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.08.10 23:18



А опция самолет няма ли?



Тема Re: за да не скучаетенови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 00:05



да де, и това е вариант. Ама ни е страх с толко багаж и деца да тръгнем. Багаж ли да носим, тях ли... Но занапред се надявам да стават по разбрани, а и по малко багаж да изискват. Само дето ако кажа на мъжа ми, че предпочитам със самолет да пътуваме ще се откаже да купува голяма кола, а така съм се навила за кола, цял ден ровя по нета и избирам модели....

. Не че ми трябва де, аз така или иначе няма да смея да я карам, ама ... кеф си ми е некак си....




Тема Re: за да не скучаетенови [re: NikiFin]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано05.08.10 02:39



Niki, що не смееш да караш? Сега ме е яд, че тук сме с една кола. Вземете си някоя SUV/ван - адски удобно е.
На сестра ти децата колко са големи? Аз се радвам, че моите няма да учат в БГ. А и наистина може на някои да не им понася емигрантството.

На мен лично засега ми се отразява добре.

Янче, успех в борбата с кучетата. Едно момиченце от яслената група на Стефчо го нахапаха февруари месец по лицето и горкото за цял живот белязано. Кошмарно е!

Редактирано от нeмиpницa на 05.08.10 02:40.



Тема Re: за да не скучаетенови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 06:57



няма ли да споделиш къде сте



Ние също мислим, че няма да се чувстваме добре навън, но сме хора, които пък може би ще се приспособим лесно.
Виж за децата ще им дадем шанс да опитат, пък каквото си изберат

Моя прителка замина за Брюксел с децата (мъжът и работи там), но само една седмица и се върна. А е човек дето е обикалял дост из Европа, но не иска да живее там

Редактирано от galia71 на 05.08.10 06:59.



Тема Re: за да не скучаетенови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.08.10 08:40



Подходящо ли е да заведа Ани на новия Шрек? някой водил ли си е детето? Гледам програмата - за мола на Стамболийски пише следното:
Cinema City
5 август (четвъртък), 11:30, 12:15, 13:30, 14:15, 15:30, 16:15, 17:30, 18:10, 20:00, 22:00 и

MTEL IMAX
5 август (четвъртък), 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
6 август (петък), 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

На прожекциите в Сити има ли очила? Гледам цените са доста различни!
Моля, помагайте! Анюта е Флюбена в Шрек, но не е ходила досега на кино...





Тема Re: за да не скучаетенови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.08.10 08:52



Ох, май се отказах заради децибелите най-малко...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.