Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.08.10 15:44



Да, в друга връзка ама се замислих...какво ли би било ако бях учила История не в СУ, а в Скопския например...


Приятно учене и весело!



Тема Re: Повод за изфукваненови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 17:19



честити придобивки. Представям си как ще му треперете на дивана да не го омажете че май трудно се мие

. И дано не планувате бебе че ми е жал и за килима и за диванчето




Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 17:21



тя е и по-малка. Аз за първа година си го позволявам. А и да ти кажа по-често го наглеждам от говорещите майки





Тема Re: Повод за изфукваненови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 17:26



много са ви хубави, в моите цветове





Тема Re: Уникални.....нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано05.08.10 17:44



.....са хлапетата в днешно време....Уверете се сами ето





Тема Re: Повод за изфукваненови [re: NikiFin]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано05.08.10 17:49



Що пък трудно да се мие, Ники? Сваляш калъфките и переш на 30 градуса. Съхнат бързо. Аз съм с малко дете, ама не се е налагало да се изцапа дивана. Само на РД е малко след като тайфун, ама пералнята затова е измислена.
Честити придобивки на семейството на Яна. Как се радва Ния, хехе. Килимчето от Домко ли го взехте? И моите цветове са кафяво, ванилия и за разкош портокалово оранжево. В София в тези цветове си правихме апартамента.
Мъжо се хвана за главата, като ходихме на огледи за къща тук. Имаше една разкошна, все едно с жената сме сестри - еднакъв вкус за всеки елемент. Ама скъпичко ми се видя и я отказахме.

Но като видях в едната детска стая, боядисана в кремово /с декоративен тапетен фриз по средата/ в кафяво с Teddy Bear само дето не ревнах.....изкривена работа!



Тема Re: Уникални.....нови [re: Nasinda]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано05.08.10 17:52



Какво означава думата “модерен”?
Модерен е, когато видиш нещо хубаво и скъпо, а нямаш пари. (12 г.)





Тема Re: Повод за изфукваненови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано05.08.10 19:01



Честити ви придобивки! Супер цветове и диванът изглежда доста удобен. Весели мигове с приятна компания ви пожелавам. Ама да не ви измести скоро Ния, като гледам колко ги е харесала. Току виж довела и компанията

.
А тъмно кафяво и мръсно бяло са фаворитите за къща и на моя мъж. Ако наистина се пере лесно, аз съм навита.



Тема Re: Повод за изфукваненови [re: jana]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано05.08.10 19:22



Много са готини, Яни, честито! Приятни мигове на дивана, а на Ния - на килима

Почистването е лесно - не се коси - вече има препарати за всичко!





Тема Стягам багажите....нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.08.10 22:37



Вдругиден отлитам на юг към родните места

, не знам дали утре ще успея да се разпиша тук , заета в опаковане на това и онова.
Очертава се чак към края на септември да се появя отново на дирския хоризонт.

Гледайте да преизпълните форумския план в мое отсъствие, да се слушате и най-вече да не скучаете без мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.