Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано04.08.10 12:00



Дали ще ми повярваш, че сутринта в опит да измъкна още 10 мин. сън бях замислила същото, през което си минала... не се трае вече тоя вой.





Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано04.08.10 12:04



искрено ти съчувствам и стискам палци да успееш!



Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано04.08.10 12:08



От опит мога да кажа, че и когато нахапят някого, не ги прибират за повече от няколко дни и после ги връщат на същото място. Така че да не ми се правят на много любезни от Екоравновесие.



Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.08.10 12:14



Мислила ли си да извикаш някоя телевизия, или този сигнал с подписите да го пратиш и до медиите? По БТВ има някакво предаване "Бай Ганьо европеец" - хората пращат сигнали за дупки, боклуци по градинки и пред блокове, може да се заинтересуват. До къде сме я докарали - ако искаме нещо да се свърши, трябва задължително да се направи панаир по телевизията

.
И не мога да разбера криворазбраните правила на природозащитниците! Хуманно ли е да скитат кучетата, пълни с бълхи, гладни и свирепи? Така ли се грижим за тях? Оставяме някакви психопати да ги осакатяват, бесни родители да ги тровят с антифриз . Така ли им помагаме, като насърчаваме хората да вземат решението на проблема в свои ръце? Не виждам нищо екологично тук и вината пак е на организациите. И какво значи това - нищо не може да се направи?!?! Значи природозащитниците могат да съдират задници, но майките не могат - има нещо грешно тук (или повредата пак е в моя телевизор !!!)
Вчера пак слушах как куче нахапало дете във Варна !



Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.08.10 12:16



Знаеш ли почти съм сигурна, че това е "кауза пердута" ....



Hot stuff

Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.08.10 12:18



Оооо това с телевизията ще е следващата ми крачка АКО не предприемат нещо, затова и звъннах първо в инспектората, ако въпреки подписката от еко-то не направят нищо ще подам жалба срещу тях в инстпектората, ако и там нищо не направят тогава я Господари на ефира я в новините ще ме видите

срам, не срам ще се весна пред камера

Hot stuff

Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор snich (top4o)
Публикувано04.08.10 12:27



Успех! Обожавам животните,но съм твърдо ПРОТИВ да се разминавам с бездомни такива и постоянно да треперя да не ми нападнат детето пак.Или да думкам безпомощна по една тенджера,с надежда да привлека вниманието на песовете нападнали някакъв нещастен дядо пред терасата ми.А предвид,че при нас проблемът с песовете не е толкова сериозен като при вас ...... не знам ..... дано намерите решение!Аз съм една от тези,които са готови да нахранят с "лечебни" наденички бездомните кучета и да премахне проблема радикално.



Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано04.08.10 12:36



пожелавам ти успех. Знаете, че преди време Дени и др. деца бяха нахапани и след всички разправии, издващи от Екорав. и т.н. кучетата пак са си из градинките.



А после сме били страната с най-много заболели от кучешка тения



Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.08.10 13:42



О със сигурност ако не реагира никой ще вземеме нещата в свои ръце. Ния всеки път излизайки или прибирайки се от нас иска дая гушкам защото я е страх от кучетата, и се носим на ръце

Това е кошмар

Hot stuff

Тема Re: В борба с екоравновесие-тонови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано04.08.10 13:48



Ти поне момиче пазиш от кучетата, а аз момче, барабар с татко му...
При нас имаше три, сега са поне пет. Бяха се разгонили нещо, озверели в предните жеги и нахапаха едно момиченце и една жена от другия блок. Бащата се беше зарекъл да ги трови, ама още си стоят.
Страшното е, че като те видят с дете и се насочват към детето, муцуните си бутат към петите му, към краката, все едно търсят къде да го ухапят. Направо ми се иска с един кол да се разхождам и да ги бия де що ги видя. А в същото време "състрадателни" съседи ги хранят, което вече ме вбесява. Сто пъти говорихме, ако искат, да си ги приберат у тях, за да ги гледат. Това не е гледане, а напротив, ама пак си ги хранят.
Едно време моята бавачка викаше да им местим храната, която оставят пред техните врати, ама е кофти да ги вкарваш нарочно и във входа си. Иначе, който иска да се грижи за животнит, да си ги гледа по правилата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.