Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: за да не скучаетенови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано05.08.10 09:46



Деси, водихме Личката за пръв път на кино преди 2-3 месеца! Не искаше да си слага очилата, но пък филма му хареса много! Беше малко като стреснат, а ние гледахме повече към него отколкото към екрана!Като свърши филмът започна да плаче и искаше да му го пускат пак! Звукът е доста силен, притеснявах се да не се изплаши!
Сега имаме уговорка да ходим скоро да гледаме Шрек!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: за да не скучаетенови [re: нeмиpницa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 10:28



Аз си карам моята малка кола ама големи и мощни коли не смея щото си нямам вера. Еле пък ако е автоматик.
Иначе стоя пред избора на една от следните.
Folkswagen Sharan



Ford Gallaxy



Citroen Grand C4 Picasso



Всички са с по 7 места и са огромни точно от каквото имаме нужда.
На сестра ми децата на са на 5 и 6 год иначе.
Не знаех, че си емигрирала. Къде живеете?




Тема връщам се в 9 класнови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 10:34



без да искам се записах да повтарям 9ти клас, представете си.
Отидох в едно училище за дърти да се запиша да уча датски, понеже искам да си го усъвършенствам. И как ме извъртяха и ме записаха в 9 клас. Сега ще уча отново химия, физика и биология. УЖАС.






Тема Re: Издебнах гинови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 10:36



ти ли им видя сметката.
Представям си как ще писнат еколозите. Що не съм там да гледам саир и да бучкам масло в огъня






Тема Re: за да не скучаетенови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 10:43



От трите не съм се возила само във форда. Ситроенът е мнооооого готин. Сядаш и се стопяващ от кеф. А в един такъв Folkswagen навремето качихме голямата количка на Борис както си беше само го извадих от нея

и пак имаше място в багажника

А за мощните коли не се притеснявай. Аз също се притеснявах като си сменихме колата и 4-5 месеца не я карах. Но като започнах осъзнах, че се кара по-лесно, а това че е мощна те кара да бъдеш по-внимателен с газта.



Тема Re: Издебнах гинови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 10:44



Вчера кат оходих за съдействие в детската градина говорих с директорката и тя каза, че непрекъснато ги обезпаразитявали пясъчниците, но въпреки всичко ....

В нашата детска си имат едно платнище отгоре на пясъчника, но тук наистина не съм виждала да ги затварят
Мишееее това ще е следващата ми стъпка

Hot stuff

Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 10:44







Тема Re: Издебнах гинови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 10:46



Дес точно .... чуства се в момента като някаква безработна бабичка, тръгнала да се разправя за щяло и нещяло, но това направо немога да го понеса

Обожавам кучета, но наистина се превърнах в параноичка. Няма да ти обеснявам ако случайно съм спряла вечерно време колата по-далече от входа на какви прибежки сутрин с детето на ръце (неще да ходи като има кучета) тичаме в свински тръс към колата

Hot stuff

Тема Re: Издебнах гинови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 10:47



Това ще е последната ми крачка ако не ми обърнат внимание държавните институции. Нека дойдат да ги питам пумиярите ли са по-важни или децата им



Hot stuff

Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 10:48



Тъкмо ще имаш занимание, а и ще ти е от полза след време като тръгнеш да помагаш на младежа



Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.