Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: за да не скучаетенови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 11:11



Как да дресираш дракон Ния го греда 3 пъти на кино и накрая накара баща си да й го запише. Невероятен филм, аз също с кеф го гледах ..... с 2 ръце и 2 крака за него



Hot stuff

Тема Re: за да не скучаетенови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 11:13



Със ситроена кат окола ще имате ядове, слаби са, поне за софийските улици де, при вас ако няма дупки ще е идеален. Аз клоня много към джиповете, онзи ден точих лиги по Пежо 4007, харесва ми много ама и те не са здрави, а за нашите ями по улиците ще си отвисиме по сервизите. Любима марка кола ми е Волво-то и аудитата

Hot stuff

Тема Re: Издебнах гинови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано05.08.10 11:18



Сега си мисля и нещо друго, като показват репортажите за кучетата, аз поне не съм виждала нито един природозащитник да се изкаже. Коя им е организацията, кои са те? Какво им е мнението по въпроса? Да се изкажат и те и директно да отговорят на въпроса - как да се реши проблема? Да се направят приюти ли, да се ефтнаназират ли, каквото там... То не може само да се протестира, без да се дават варианти. Та казаха ли от Общината кои са тези прословути природозащитници, че ако може и на тях да им се обадиш, да ги питаш какво предлагат? Като са толкова загрижени, да си вземат кучетата да си ги гледат у тях

. Ако се стигне до телевизия няма да е лошо да се изтъпанят и пред всички да кажат, че според тях кучетата имат повече права от децата - да видим тогава ще стане ли скандал или не



Тема Re: за да не скучаетенови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 11:18



И Дени много харесва Пежо 4007, а аз Ауди Q7, бяло ако може





Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 11:22



Абе друго си е да си сред хора, различни от твоето ежедневие и становище ...

Hot stuff

Тема Re: Издебнах гинови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 11:24



Аз лично намерих две такива организации в чичко гугъла и ги помолих за съвет и начин на действие съвсем любезно и сега чакам отговора им, еднат абеше нещо от рода Дай лапа или нещо такова ми звучеше, а другото е за защит ана бездомните кучета ...

Hot stuff

Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано05.08.10 11:25



и ще попива знания. Определено имам нужда от нещо за учене

. Но вечер съм толкова скапана, че си оставам само с нуждата Тази сутрин си мислех, че докато го няма Борис един месец трябва с нещо да се захвана, по-образователно Да видим де какво ще излезе



Тема Re: Издебнах гинови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 11:26



това е начин ама за как да убедим общината да си свърши работата. Явно по човешки не става.






Тема Re: връщам се в 9 класнови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.08.10 11:28



Да ти кажа и аз имах такъв период, миналат и по-миналата година записах вечерни курсове по английски към АВО-то з аняколко нива да вдигна малко "мизата" ха ха и д ати кажа доста се изгърбих защото по принцип аз взимам детето от градина и прочие, а курсовете бяха 2 ден ав седмицата от 19-21ч и си беше зор голям, но се чуствах много добре с младежи, неангажирани да комуникирам з анеща различни от моето ежедневие. Замислила съм се да изкарам някаква магистратура различна от моята специалност ей така да се запозная с нови хора, да се случи нещо ново



Hot stuff

Тема Re: Издебнах гинови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 11:30



Като живеех сама в Видин един студен зимен ден чух скимтене пред вратата. Живея на 2 етаж. Отворих и видях малко премръзнало кученце. Никога не съм искала да имам куче в къщи по ред причини, ама ми стана много жал за това. Взех го, нахраних, окъпах го, постлах му та се наспа. И като се събуди беше живнало, явно се почувства у дома, започна да си играе, опика и осра килима и това реши колебанията ми дали да го задържа. Беше ми трудно да го пусна пак на улицата, но се насилих. След около година го видях пак и беше без едно краче. Чувствам се виновна за това, но просто не искам куче в къщи....







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.