Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано07.02.08 18:16



или на Наси сметката

(или някой друг де)



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Acя]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано07.02.08 18:24



Ами Чери по-нататък ако искате можем да си направим едно клубно сдружение и да помагаме на хора нуждаещи се... на този етап няма как да стане за съжаление! Най-лесния и бърз вариант е за дарителска сметка на Юри на името!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор Acя ()
Публикувано07.02.08 18:33



ами като после ще се прави сметка на сдружение, защо сега да откриваме нова а да не пращаме по сметката на баба Радка?
Аз сигурно съм много тъпа, ама се забърках с тия сметки





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Acя]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано07.02.08 18:45



Само за да не се плащат излишни такси! Ако искате пускаме паричките по нея и забравяме

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.02.08 19:05



Именно, да не я облагат жената с данъци и да я обременяваме допълнително с годишни декларации - не съм сигурна, че е така, но да не я караме жената да се занимава с такива неща. Тя всъщност е счетоводител и най-добре си знае.

Наси, а колко време отнема сформирането на такова дружество? Знаеш ли?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Относно ипотекатанови [re: surfline]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано07.02.08 22:30



Доколкото съм на ясно Тодор ще се срещне с юрист, и предполагам че тези въпроси ще ги обсъдят. Юрий пък ще ни държи в течение според мен засега на сметката на бабата, нещата са наред. Не мога да повярвам че парите ще отидат за нещо друго освен за децата и за най-належащото около Тодор \ в смисъл разходи по изследвания, които трябва да се форсират\. Нека дадем възможност на семейството да вземе своите решения и след това ще помагаме пак естествено. Но на хората им е нужно време да осъзнаят случилото се и да пренастроят мисленето си.


Следя макар и да не пиша всеки ден, има ли и нещо ново веднага ще ви пиша.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: surfline]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано07.02.08 22:40



Мисля че точно сега е момента в памет на една истинска мама наистина да забравим нашия и вашия форум. Аз на своя глава потърсих съдействие от мама и тати и им благодаря за усилията, които положиха. Но наистина се оказва че Жанет не е имала там постове. Там обаче хората я обичат не по-малко и правят също така доста неща за децата и и съпруга и.
Ако мога да мина за умиротворител - настоявам в албума да се включи макар и единственото мнение на Жанет и също така момичетата, които наистина направиха много за лечението на съпруга и - а това са Нана и Дива Ирландска Пешеходка най-вече, но и още момичета помогнаха. Една от тях чийто ник сега не помня уреди срещата на Тодор с д-р Бусерски която беше изключително важна.
Момичета неко поне пред скръбта да не се делим!
Яна знаеш си само ти колко те обичам и точно затова настоявам!



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Lenny]  
Автор Acя ()
Публикувано07.02.08 22:57



Лени, за какво делене става дума?!
Никой няма против имената и никовете на другите мами да фигурират.
Не мога да разбера с каква цел да фигурира поста на Хепи в Бг-мама? С нещо специално ли я показва?
Поправете ме ако греша, но идеята на албумчето е да представи и разкрие пред дечицата това, което беше Хепи и с каква вълнение описваше децата си и техните моменти, живота им и т.н. Не всички постове, с какво точно я представя поста и в бг-мама
ето го копирам го:
Здравейте,

Получих покана по e-mail да се включа в този форум, което приятно ме изненада и с удоволствие ще го направя.
Досега съм участвала във форума на dir.bg - някои от вас може да ме разпознаят като happy_mama.

Нека да се представя - на 37 години съм, от София, по професия съм програмист и съм майка на 3 момчета:

Васил (Васко, Васи) - 22.07.1998 г. - сега на 8 г.
Радослав (Ради) - 06.04.2001 г. - сега на 5 г. и половина
Виктор (Вики) - 07.06.2006 г. - сега на 5 мес.

Ще ми бъде приятно да споделяме мисли за отглеждането и възпитанието на децата си. В момента се радвам на последните дни от майчинството си, а от 1 декември отново тръгвам на работа. Но се надявам да намирам време и за този форум.

Поздрави!

Иначе никой не оспорва помощта на Нана, дива ирландска пешаходка и жозефинка, Жасмин също, ако някой пропускам да ме извини

Пак казвам не искам да се деля от никой и споделям идеята, че ако имаше постове в бг -мама щеше да е добре да се напишат всички в албумчето. Искам да наблегна на факта, че и не всички постове от тук фигурират.



Тема Re: Happy_mama - потресена съмнови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.02.08 01:13



.... Момичета, едва вчера отворих тази тема ... Чудех се какво става с този форум, защо е прекръстен - помислих, че е инициатива някаква, но все отлагах да отворя темата ... Просто не можах да повярвам на очите си, какво чета ... Милото семейство и милите дечица ... толкова мъчно ми стана ...

Моите най-искрени съболезнования към семейството за огромната загуба. Предполагам, че ви е още трудно да асимилирате даже случилото се ... не знам просто какво да напиша ... аз също си пишех с нея, докато бях в бг... но тук не следя бг новини и във форумза влизам по-рядко, просто не мога да повярвам...

Поклон пред Жени лека й пръст и царство й небесно. Няма никога да я забравим!



Тема Re: Happy_mama - потресена съмнови [re: 3aиpa]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано08.02.08 12:08



Здравейте момичета!

Вчера споделих с Тоше, за евентуални намерения да се открива дарителска сметка на мое име. Вярно, може и да има облекчения при преводи, но аз самият несъм наясно все още, когато потрябват пари за децата и трябва да изтегля от нея, какви са ограниченията (съдя ли ще питам...). Предимство на такава сметка е мисля и облекчението за този, който ги дава парите (за неговите данъци). Този, който ги получава мисля не го обременявате с данъци и такси.
Тоше каза, че който желае засега да привежда пари за децата, може би е най-лесно да ги привеждате на Радка. Сигурен съм, че не я натоварвате с данъци, това е все едно да й ги дадете на ръка. Има някакъв таван (много хиляди левове, за каквито неговорим) за който искат произход.
А за в бъдеще, благородната ви идея за дарителска сметка в помощ на други дечица в нужда, изчиства се идеята с Валери, правите сдружение или фондация, което е по-добро (или удобно), пускате сметката на юридическото лице и късмет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.