Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.01.08 15:49



Момичета и момчета,
В тази тема публикувам сметката на баба Радка, към която ако имате желание може да насочите финансовата си подкрепа за Васко, Ради и Вики. Нана77 е говорила с нея и има съгласието и.


BG 63 UNCR 75271069676115
BIC: UNCRBGSF
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


За желаещите да изпратят Жанет
На 31.01.2008 от 11:30 с отворен ковчег в стаята на покойника на гробищен парк Бакърена фабрика ще можем да си вземем последно сбогом.
От 12 часа на затворен ковчег в залата за Граждански ритуали.


Линкове

- темата, в която научихме трагичната новина.

- темата от бг-мамма
, направен от съпругът и - Тодор.




Мила, Жанет, винаги ще бъдеш в сърцата ни, както и те ще останат отворени вечно за семейството ти!

За теб, Хепи!

Редактирано от surfline на 31.01.08 17:18.



Тема Момичета, страхотни сте!нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано30.01.08 19:17



Току-що прегледах сметката си и вече имаме 235.50 BGN български левчета за Хепи. Благодаря ви от сърце за това. Използвам да благодаря на всички, които се отзоваха в старата тема и тези, които ми писаха на бележки - нямам възможност да отговоря на всички, пък и дира е много тромав тия дни. Винаги съм си мислила, че ние-майките сме велика сила и сега го доказваме. Сигурна съм, че Хепи щеше да е също толкова отзивчива в друга подобна ситуация. Ако наистина духът се отделя от тялото след смъртта и нейния е още тук, то тя вече ни е прегърнала поне по един път.

Сърфче, много добра работа си свършила в поста си - всичко най-важно е запазено и ще се съхрани. Браво на теб!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Момичета, страхотни сте!нови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано30.01.08 19:27



И аз искам да благодаря на всички майчета. Въпреки трудният момент, сърцето ми е сгрято от жестовете, които направихте и продължавате да правите.
Благодаря.





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: surfline]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано30.01.08 19:34



Някой да е научил нещо повече да дечицата? Днес само за тях си мисля...




Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: surfline]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано30.01.08 21:51



Момичета виждам че имате сметка където да се изпраща помощ за семейството.Смятам че положението е доста деликатно как ще се изтълкува.Все пак такова нещо се прави ако семейството е социално слабо а аз никъде не прочетох че е такова.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: tyfi]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано30.01.08 22:08



Предразсъдъци....

Една буца ми е заседнала, ама не е от гадният вирус, дето ни тръшна цялото семейство и не сме си показали носа навън от съботата. Една огромна буца...не може да се преглътне. Че и вчера гледах "Предусещане" със Сандра Бълок и не мога да спра все да мисля за Хепи мама.
Тодор е загубил съзнание за 10 сек и не помни катастрофата. Предстои му операция. дано всичко е наред, Боже мили......Все си мисля, че от този стрес в днешно време колко млади и зелени си отиваме всички....Колкото и да не искаме да си признаем.
Почивай в мир, мила майчице Хепи.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: tyfi]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.01.08 22:39



Туфи, както написах и по-горе - нана77 е получила номера на сметката и съгласието от бабата на децата. Като се вземе в предвид случилото се, предстоящото лечение на съпругът на Хепи, което в най-добрият случай ще бъде продължително и тежко, предвид това, че едното дете е в училище, а второто ще бъде тази есен ученик, а третото си е направо бебе със съответните му нужди и желания, прецених, че с публикуването на сметката и евентуалните дарения по нея бихме могли просто да дадем изказ на най-малкото, което ни е по силите - т.е. да подпомогнем децата.

За теб, Хепи!

Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано30.01.08 23:31



Така е за жалост никой от нас незнае колко време има на тази земя. Трябва да се научиме да живеем пълноценно, да се радваме на малкото, да цениме това което имаме.... да сме щастливи, благодарни и най-вече да раздаваме любовта си на околните. Една усмивка, едни топли думи "обичам те" могат да стоплят едно сърце било то на любим или приятел. А за децата ... ох не съм спряла да прегръщам Ния от понеделника ...
Мила майчице, бди над дечицата си те още имат нужда от теб





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: tyfi]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано31.01.08 10:05



Няма проблем от никакво естество да помогнеш на приятел, който е зле. Дори и той специално да няма нужда от тази помощ. Какво й е деликатното на една помощ





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: tyfi]  
Автор Acя ()
Публикувано31.01.08 11:25



Защо само социално слабите да имат нужда от помощ? И това, че никъде не го пише това едва ли значи, че нямат затруднения, нали?
Съгласна съм напълно със сърфа и NadG, освен това според мен нищо не пречи, ако сега нямат нужда от помощта тя нека си стои в сметката и като има нужда да се изтегли каквато сума е необходима.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.