Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробности.нови [re: tyfi]  
Автор SveDoGab (на Габи и Тея)
Публикувано31.01.08 12:22



Най-вероятно досега не са били социално слаби, но само си представи - до вчера са взимали 2 заплати, а сега изведнъж - нито една... /поне за следващите 1-2 месеца, докато таткото се стабилизира/. Всъщност не съм сигурна Хепи мама ходеше ли на работа, но и да не е, положението е същото. А и ние не даваме паричките само защото евентуално семейството е соц.слабо, а просто от сърце... не знам по какъв друг начин аз лично мога да помогна...


Габриела 2002
Доротея 2005

Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: SveDoGab]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.01.08 13:54



Здравейте момичета и момчета!
Току що се връщам от погребението на Хепи мама! Не мога да изкажа болката и опиша цялата тази трагедия! Плаках за всяка една от вас!
Молете се за Тодор поне той да се оправи, така болката ще е по-малка. Той е добър човек и заслужава да се оправи и да се радва на децата си!

И още нещо, решихме с Чери да направим дарителска сметка на името на сдружението. Споделете вашето мнение....

....Обръщам се с апел към всички членове на този клуб, нека се сплотим, нека да помогнем на това семейство! Никоя от нас няма да натрапи в лицето на роднините паричките, които сме събрали. Всичко става по банков път. Повярвайте ми на погребението чух много неща - тези хора имат нужда от пари, нека да им помогнем в труден момент!
За децата това, което чух е че може би утре ще ги изписват!

Бъди щастлива там, където си скъпа ЖАНЕТ! Бди над децата си, те имат нужда от теб! Помагай и на нас да бъдем добри родители, каквато беше ти!
Поклон пред светлата ти памет!


Александра - 24.01.2006 г.

Редактирано от Nasinda на 31.01.08 13:54.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано31.01.08 14:03



Съгласна.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано31.01.08 14:06



Пращам и аз.





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор Acя ()
Публикувано31.01.08 14:07



И аз съм съгласна. Смятам, че при всички положения трябва да им помогнем.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.01.08 14:10



Поклон пред паметта на Жанет!

Наси, идеята за дарителска сметка на името на сдружението е прекрасна. Надявам се и другите членове от него да нямат нещо против...

За теб, Хепи!

Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано31.01.08 14:26



Отиде си една прекрасна мама

. Дано Тодор да оздравее и да запази спомена за мама жив в сърцата на момчетата!


Наси, Чери вие сте силни жени!!! Благодаря ви, че бяхте там и заради нас!

--------------------
Дарителските сметки не са ли с по-специален статут на теглене на пари от тях?
И още нещо, към момента продължаваме да пращаме пари по сметката на Чери или направо на бабата?



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Tedulina]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.01.08 14:34



Нашата идея с Чери е да се отвори тази сметка и когато се съберат парички да се превеждат по сметката на бабата! Ще имаме постоянно информация, а когато Тодор се оправи и си стъпят на краката да даряваме тези средства на други хора нуждаещи се от помощ.
Всеки, който има възможност, да отделя сумичка по тази сметка, така ще помогнем много на нуждаещи се хора, а те за съжаление са много!
Нека бъдем добри хора, нека Хепи мама се гордее с нас!

Александра - 24.01.2006 г.


Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано31.01.08 14:41



Съгласна съм!

Борис - 03.06.2004


Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Nasinda]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано31.01.08 15:10



Лека й пръст на Хепи мама, а на близките й - сили и кураж да продължат напред без нея.

Толкова съм потресена от случилото се, че просто не съм на себе си.

Стоя твърдо зад всяка инициатива, свързана с подкрепата на семейството й- морално и финансово.


Калоян - 06.05.2001



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.