Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: surfline]  
Автор 21grams ()
Публикувано31.01.08 23:04



Почивай в мир, Хепи мама!

Аз съм от майките, пишещи в бг мама (там съм Жасмин), но се регистрирах тук, за да помогна с каквото мога за откриване на мненията на Хепи мама из старите теми на форума, както и да изразя съпричастността към инициативата за помощ и подкрепа на осиротелите дечица. Адмирации, момичета, за доброто дело, добро да ви се връща.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: 21grams]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано31.01.08 23:55



Искрено се надявам да сме полезни на семейството на Хепи мама,доколкото това е възможно.Сигурна съм,че тя ще остане за винаги в сърцата ни.
Отдавна се каня да напиша нещо в МАЙската ни тема....,но сега съвсем нямам сили за това.

Почивай в мир мила Хепи,пази дечицата и съпруга си,дай сили на родителите си и.....ни наглеждай от време на време.

Зеленото ни отива,но не колкото на теб!



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано01.02.08 04:30



Здравейте! Казвам се Юрий (36г.) и съм брат на Жени 12.07.1969 - 27.01.2008 (позната при вас, като Happy_mama). Тоше е мой зет. А на Васи, Ради и Вики съм вуйчо.
Немога да Ви опиша, колко съм Ви благодарен за всичко, което сте написали, организирали и организирате за моята сестричка, децата й (нашите деца), Тоше и всички роднини и близки! От 28.01.2008 (вечерта) следя всеки написан ред в този форум, както и в bg-mamma. Повярвах отново, че все още има мили и добри хора! Всяка вечер от тогава, заспивам с вашите мисли за Жени (когато бях малък, съм й казвал Еничка, затова и моят прякор е "enichka"), плача и се смея, пак плача и някрая.........
Разбрах за вас и форума, в който пишете, от моето слънчице Вера (моята дългогодишна приятелка). Тя не е регистриран участник, отдавна ми чете какво е написала моята сестричка и тя се сети за вас в деня на страшната новина.
Днес 01.02.2008 01:40ч намирам сили да се регистрирам и след вече всичко прочетено дотук да Ви кажа едно огромно благодаря!!! Длъжен бях, да го направя, Вие сте истински хора, достойни за уважение майки, както моята Жени.
Прочел съм всеки ред написан от вас, защото е свързан с Жени. Моля предайте и на майчетата от bg-mamma, уважението ми към всичко написано дотук, вашата организираност и добри думи, за венците поднесени на гробът на Жени вече вчера 31.01.2008
Немога да заспя сега от мъка и сълзи, след преживяното от тези проклети за мене дни 27 и 31.01.2008, но изпитвах нужда да Ви пиша.
На нашите родители (мама Вили и татко Любчо), също им казах за форумите. Не сме вярвали, че толкова много хора (познати и непознати за Жени), могат да бъдат съпричастни към нашата мъка. Тоше също е чел двата форума и той самият горкият успя за една нощ да направи това: http://www.janetzaharieva.com Мисля на 29 срещу 30.01.2008. Мира неможе да си намери, неможе да лежи от болки и се е сетил.
Много, много неща всякаш искам да Ви разкажа за тях двамата с Жени, но
засега само ще Ви кажа, че сте усетили всичко правилно. Моята по-голяма сестричка е прекрасен човек и може да е приятел с всеки. Обичаше Тоше толкова много, че неможеше даже да му се разсърди. А за децата......., не просто даваше всичко, а и нямаше сили да им се скара, когато правят бели. А преди да създаде свое семейство, положи всики усилия да се образова. Към мен винаги е била внимателна, грижовна, честна, справедлива и мнооого ме обичаше. Тя беше истинска сестра. Толкова бяхме близки и свързани един към друг, че вечер когато бяхме малки, не заспивахме без да сме си побърили час два и мама и татко не са ни направили една камара забележки. Цялата тази съвкупност Жени е благодарение на нашите родители. Жени непрекъсна връзката си с тях и мен, след като се омъжи за Тоше. Мама Вили (Вили на могили и казваме често), ходи всеки ден в тях за да гледа децата, докато сестра ми и Тошко са на работа. С татко са пенсионери и благодарение на Жени и Тошко не се чувстват, като такива. Мама и татко, постоянно гледат да са с децата. Мама и баба Радка се сменят в гледането на децата. Всички живеехме щастливо досега. От тук насетне незнам............
Мама незнам колко сили ще има, татко също. Дано всичко е наред с тях, защото е ...... страшно. Жени винаги ни помагаше, тя е нашата гордост. Аз винаги съм бил палавият и непослушният. Тя беше моята външна памет, така я наричах, такъв е и Тоше за мен. Винаги когато й се обаждах да я попитам за нещо, винаги имаше точен и ясен отговор. Женичка беше един невероятен програмист (математик), а на мен ми погна вече 12г. да се занимавам с компютри. Тоше е програмист, хардуерен специалист и какво ли още не. За много от хората в ИТ бранша е капацитет. Отдавна взе решение да си направи тази малка фирма Аплет: http://www.applet.bg Незнам от къде сте разбрали, че е имала и по добри години фирмата, но е правилно. Заедно обаче Тоше и Жени бяха нещо силно, та и останалите. Сега незнам какво следва даже. Все още незнам къде се намирам. Несъм бил на работа цяла седмица. Знам, че нямам право на отпускане. На границата бях, когато се занимавах с подробностите около погребението. Не съм вярвал, че на тази възраст ще избирам........ ковчег за сестричката ми и че ще държа личната й карта за последно и че вместо нея вчера получих смъртен акт. Добре, че братът на Тоше беше до мен. Казва се Вергил (Верги, чичо на Васи, Ради и Вики), той и баба Радка отнесоха много върху себе си. Били са в колата, непсредствено зад тази на семейство Захариеви и са видяли зверската катастрофа. Как издържат и те??? Верги е основен шофьор в момента на родата, защото аз не смея да се кача на кола. Благодаря им за всичко, което направиха.
Вече е 04:00ч и трябва да заспивам. Искам още да Ви кажа, че никога не е излишна помощ, когато става въпрос за деца. Казвам Ви го, за да спрете да се лутате. Вие и в момента ми помагате. Свързах се засега с nana77 и още едно момиче от другият форум. Те ми имат моят телефон, стига да желаете, свържете се по някакъв начин с тях, все ще се чуем. Албумчето е прекрасна идея и аз го искам. Запазете името на този форум (Бъдещи и настоящи майки-happy mama) и дано прерасне в нещо много повече. А с цвета на вашите никове, направо ме разбихте. Най-добрият ми приятел е адвокат и се занимава с фирми, фондации и т.н., може да ви е от полза.
Лягам си, защото вече днес, ще изписваме децата от Пирогов и ще бъде един още много труден ден. Поне по данни от Радка, всички ще бъдат изписани след 11:00ч, освен ако за Вики не преценят на сутрешната визитация друго. Там ще са баба Радка, Верги и Тоше, ще ги закарат в къщи, а там ще ги чакаме баба Вили, дядо Любчо и аз. Как ще стана........

ВСИЧКО ТОВА, КОЕТО НАПИСАХ Е ЗА ВАС МИЛИ МАЙКИ!!!
ПОМНЕТЕ Happy_mama, МОЯТА ЖЕНИЧКА И ДАНО И НА ВАС Е ПОМОГНАЛА!!!

ПОЧИВАЙ В МИР МОЯ СЕСТРИЧКЕ!!!



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано01.02.08 08:44



За съжаление колкото и да се надявах това да не е истина този кошмар наистина се е случил.Буцата в гърлото ми от понеделник не се е разнесла пък и скоро няма е.Много ми е мъчно, но искам да дам малко сили на милото семейство на Хепи мама за да превъзмогне ужасната болка в името на трите красиви дечица.
Ще помагам с каквото мога.
И аз има какво да напиша в майската темичка, но не смея.Все още не мога.
Юрий и Тодор дано пишат там за да казват как са децата.
Искам да Ви кажа, че Хепи мама заслужаваше всяка една хубава дума написана от нас!







Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано01.02.08 09:16



Правиме всичко това и ще продължаваме да го правим защото Хепи беше част от нас, част от този клуб. Макар и виртуално сме едно голямо семейство и като такова се подкрепяме. Ще се радвам да продължите ти или Тодор да пишете тук, децата ви пораснаха пред очите ни, надявам се да продължите да ни разказвате за тях, как растат, какви бели правят ... всичко, защото те също са деца на този клуб. А Хепи ...... тя винаги ще е с нас, тя е в сърцата ни ...
Почивай в мир, майчице





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.02.08 09:56



От един час мисля какво да напиша.
enichka, винаги ще може да разчитате на нас - Жанет ще си остане винаги нашата Хепи мама.
Всичко останало е .........- за скръбта и мъката няма подходящи думи. Съжалявам, аз поне не мога да намеря.
Благодаря, че писа. Това, което правим е най-малкото, което е по силите ни.
Хепи, ни липсва!

За теб, Хепи!

Редактирано от surfline на 01.02.08 09:56.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор Acя ()
Публикувано01.02.08 10:01



От вчера влизам, чета в темата и не мога да намеря думи да изразя какво чувствам....Не мога да повярвам, че Хепи не е с нас. Думата НИКОГА кънти в главата ми и....заливат ме настроение много мъка, после намирам утеха в редовете, даже понякога се смея на случките и забавниет мисли на Васи, Ради и Вики.
И на мен много ми се иска да ни навестявате от време на време и да ни разказвате за малките юначета, те са си наши дечица...
Искам да помогна с каквото мога и освен финансовата помощ имам конкретна идея...много ми се иска в някой по-нататъчен момент да заведем малките някъде, където искаше да ги заведе Хепи

...



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Acя]  
Автор dessbess (член)
Публикувано01.02.08 10:16



Enichka, благодаря ти!!!
Ние винаги ще бъдем с вас, и днес ще стискам много палци първо децата да ги изпишат в нормално физическо състояние,...а и след това ако е възможно някак си денят да бъде за всички вас поне мъничко по-..........................незнам какво да кажа, уви!





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано01.02.08 10:29



Първо искам да изкажа на теб и на семейвството ти, най - искренните ми съболезнования !!!

Болката никога няма да отмине, само ще се притъпи от времето, но в момента трябва да сте силни, защото децата имат нужда от това. Знам че е лесно да се каже и много трудно да се реализира, но ситуацията го изисква, за съжаление ...

Второто което исках да кажа е да се присъединя към думите ти, че това което направиха майките от тоя клуб е нещо наистина велико. Вероятно мнозина се чудят какво правя аз Караколю Дрила в тоя клуб. Ами освен, че научавам разни полезни неща за децата си, аз не спирам да се изненедвам (приятно) от това което се случва в него. Организацията и протестите с които постигнахте увеличения за майчинството - ВЕЛИКО! Човечността , състрадателността и подкрепата към семейството на Хепи - ОЩЕ ПО - ВЕЛИКО!!! Продължавайте все така.

Почивай в мир Хепи Мама





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано01.02.08 10:39



Благодаря ти, че ни писа и установи контакт с нас. Най-голямото ни желание е да помогнем, кой с каквото може. Сега най-важното е дечицата да се добре и да се успокоят. С Хепи все се кахме да запознаем децата си - моят голям син е колкото Ради, и да се срещаме по-често в градинките в Лозенец, но уви... и двете бяхме работещи майки и макар и на две съседни улици, си контактувахме повече чрез форума.

От все сърце се надявам децата да се възстановят и макар и бавно, да превъзмогнат тежката загуба. Не знам какво е и не искам и да си помислям какво е да живееш без майка. Но няма начин, животът продължава, а и тримата ще си бъдат утеха един на друг.

Подкрепям с две ръце предложението на Ася - да си направим по-нататък една съвместна среща с дечицата на Хепи и да полудуваме из Ситито.



Надявам се въпреки тежката загуба на мама децата да растат във ведра и спокойна обстановка, където не виждат само сълзи.
Дано това изказване не бъде разбрано превратно.


Калоян - 06.05.2001



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.