Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор Acя ()
Публикувано02.02.08 00:39



снимките трябва да са качени на страница в интернет, за да можеш да ги качиш тук

Благодаря ти, че ни правиш съпричастни със сучващото ви се с децата. Стискам палци за понеделник.

Редактирано от Acя на 02.02.08 00:43.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано02.02.08 01:41



Чета, палача, чета, излизам от клуба...не знам какво да напиша. Всички в къщи спят, аз не мога. И така дни наред. Тази трагедия ме разтърси, срина и всичкото се засилва... Искам да изкажа съболезнования, нещо силно, но...всичко е толкова неуписумо, тежко и не мога да намеря думите, които да опишат всичко. Благодаря ти, че си тук, че пишеш...не спирай...Милите...

вече майка на двама сина


Тема Спомени за Женинови [re: surfline]  
Автор gugu (пристрастен)
Публикувано02.02.08 06:36



С дни не мога да събера мислите си да споделя спомените си за един запомнящ се човек като Жени. Спомням си я усмихната, щастлива. Излъчваше една ведрина, радост дори и в напрегнати моменти когато хич не ти е до усмивки.
Една от първите ни срещи беше през ранно лято. Беше облечена със светли дрехи и шапка с периферия. Беше бременна с първородния си син Васко. Леко запъхтяна, но лъхаше на щастие.
Спомням си как малкия Васко и беше посинил раменете и ръцете от хапане. Хапеше само нея.
Спомням си миризмата на нов офис и ние двете в една стая борехме заедно една срещу друга проекти, слушахме музика. И двете обичахме да споделяме опита си (моя далеч по-малък онези дни), да се тласкаме напред. Тя беше с толкова спокоен дух - не викаше, не се оплакваше, без подлост и злонамереност.
Спомням си как обсъждахме из офиса дали пълнее или бременее. Оказа се второто и се роди Радо.
Обожаваше да говори за децата си. Много се впечатлявах, въпреки че бях далеч от темата, а после като я наближих ми беше много приятно да си чатим.
Като разбрах, че е бременна отново и издирих ника във форума за да следя как се развиват без да досаждам накрая. Много ми беше мило да чета закачливите и теми. Невероятна майка!!!
От нея знам, че е "трудно пуйче и момче да се отледат" и "момчетата се раждат момчета, а момичетата - жени".

На 29ти получих емайл от приятел с новината. Първата мисъл ми беше, че е недоразумение и веднага отворих форума да се убедя, че е писала същия ден и съм права. Незнам след кой постинг започна главата да ми увира, но ... Голяма трагедия! Какви ли не мисли ми минаха през главата оттогава, но за съжаление не могат нещата да се поправят



Почивай в мир, Жени!

Искрени съболезнования на Тоше, роднини и приятели! Знам,че загубата ви е огромна. Споменът за Жени ми е колко беше превързана и всеотдайна към семейството си.

Тоше, молим се да се оправиш и да издържиш на това изпитание в името на децата. Няма нищо срамно да приемаш безкористна помощ както и да поискаш такава при нужда. Дръж ни в течение при възможност!

Мами, свалям ви шапка за Н-ти път за бързата организация, за съпричиността към страданията.

Редактирано от gugu на 02.02.08 06:37.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано02.02.08 07:50



Юрий, благодаря ти за информацията, която споделяш с нас...
Можеш да пробваш да качиш снимки на този адрес http://www.webshots.com/ ...и след това да ги атачнеш...
Най-тъпото от всичко е, че такива гадни моменти сплотяват истинските хора и защо това не се случва без лоши поводи...Чувствам ви всички толкова близки, че имам чувството, че се познаваме от години...
Продължавай да пишеш, моля те....



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: surfline]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано02.02.08 12:55



Мир на праха й и милите дечица, дано хората от семейството и близки да се погрижат за тях.
Разтресох се, днес научавам, че това е Хепи...
Ще помогна и аз с каквото мога.





Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: Oпиyм]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано02.02.08 13:15



Хубаво е,че ни раzкаzваШ как децата се справят с трудната ситуация.Явно на тях повече неЩа им са ясни ,отколкото въzрастните предполагат...Дори мен ме успокоява мисълта ,че са сравнително спокойни,а интересът им към Библията им носи вярата,че не всичко е zагубено.
Останете все така сплотени и в трудни,и в хубави моменти.ГуШкайте ги много,радвайте им се...
За понеделника стискам палци стократно да има САМО хубави новини.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано02.02.08 13:25



Юрий, благодарим ти за това че намираш сили и време да ни държиш в течение със случващото се.
Не е лесно да гледаш очите на дете загубило майка си, но това е най-голямата отговорност на този свят - вече ти писах, че за жалост знам какво е.
Хубавото е че децата ще ви държат, по -скоро ще ви накарат да се държите и да търсите начини да се справяте с живота оттук нататък.
Добре е че малките герои се справят с раните си поне физическите. За другите ако се налага ще намерим начин да се погрижим, макар че при такива любящи баби и дядо и вуйчо и чичо може би ще се справите и без чужда помощ.
Ще чакаме от теб вести и за това как вървят нещата при Тодор - дай боже всичко да мине и замине и той да си стъпи на краката.
Продължавай да пишеш, това ще ти дава сили а на нас възможност да се включваме с помощ, когато и където е необходима.
Хубаво е че приятелката ти е до теб в този момент, тя също може много да помогне на децата с присъствието си.
Прегърни малките си герои, целуни ги от нас.



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: pre.sto]  
Автор dessbess (член)
Публикувано02.02.08 16:25



Юрий, чувала съм да казват, че Господ струпва толкова мъка на главите на хората, колкото могат да понесат...Ако това е вярно, явно вие сте много, много силни хора!!!!!!!!!!! Въпреки че, след трагедии като тази се чудя възможно ли е това, и ако да, защо позволява това да се случва но семейство като вашето....наистина не разбирам...това, което искам да ти кажа е, че съм убедена че вие ще се изправите на крака и заедно и задружно ще успеете да съхраните и децата...а и вас самите...доколкото е възможно!!!Силно вярвям в това!
Още веднъж, благодаря ти, че споделяш толкова лични неща с нас, продължавай да го правиш, моля те...Дано всеки път когато се включваш при нас да е с хубави новини и за децата, и за Тодор! Горещо се моля за това и стискам, стискам палци!!!!!



Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: dessbess]  
Автор rostigg (mama)
Публикувано02.02.08 18:11



Вече една седмица живея с трагедията , не мога да спра да мисля за това и все отварям форума да напиша нещо мило , с което да изразя и моята съпричастност ............ и все не намирам думи .........
Не мога да си намеря място и да спра да се чудя , защо това се е случило точно на това прекрасно семейство ......... не че не може да се случи на всеки от нас , но това просто е в повече .............

Изказвам искрените си съболезнования на цялото семейство ! Благодаря на Юрий , че ни уважи и ни разказа , стискам палци за Тодор !
Надявам се децата да се справят - те са малки и дано това им помогне да го преодолеят ........... въпреки че не съм убедена , че това е нещо , което някога ще може да бъде преодоляно ..............

Респект към всички , които направиха цялата организация по преименуването на форума , венеца , постовете на Хепи , помощта на семейството !

Но все пак живота продължава , колкото о трудно да е това понякога !!!

Почивай в мир Хепи , а ние винаги ще си спомняме за теб с любов и сълзи на очи !




Тема Re: Happy_mama - помощ за семейството и, подробноснови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано02.02.08 18:29



Юрий, сърдечни благодарности, че ни държиш в течение със събитията.
Поста ти накара на лицето ми да се редуват усмивки и сълзи. Браво на малките герои...Прегърни ги силно!
Ако желаеш за снимки можеш да ползваш албумчето на клуба в

, създала съм папка "Малки герои" - тя е и ще остане за Васи, Ради и Вики, ако решиш да я използваш. Софтуеъра е на български, но ако имаш допълнителна нужда от помощ в навигацията пиши.
потребителско име> maikidir
парола> konkurs
Възхищавам се на Тодор - един невероятно достоен мъж! Късмет и успех в борбата с болестта!

За теб, Хепи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.