Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано24.09.07 12:46



хаха..аз минавам 25

Къде сте тръгнали, бреее

М/у другото 5кг ми се виждат малко...даже на отслабване ми мяза. Имаше някъде, ама ме мързи да изровя, таблица за теглото. Нормалното е около 12кг с всичко- води, бебе, мастни тъкани, задържане на течности и т.н. Бяха изброени нещата.

Ама на мен явно ми е писано всеки път да заприличвам на топка. Ниска, кльощави крака и ръце, но пък корем и цици...дал Бог А уж не ям особено много...мисля си, че е на хормонална основа.

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано24.09.07 12:50



Този момент с предпазливостта го има и при мен. Откакто родих доста съм се кротнала и много неща, които бих направила преди, сега не бих. Просто се промених коренно.
Като знам, че някой зависи изцяло от мен и аз съм най-доброто за него ( с всичките ми недостатъци), гледната ми точка се обърна на 180 градуса.
Много от нещата, з акоито се бях заканила, че някой ден ще направя май ще си останат в мечтите ми


Та аз едно пътуване вече не смея да предприема, както преди.

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: dafna]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано24.09.07 12:52



и аз съм така- на корем и цици главно...ама докторката все ми се кара - с по 1-2кг на месец, не повече...трябвало да наддавам. а аз повръщах като за световно карах само на плодове ипрепечени филийки и пак бях качила 2,5 кг...
бях чела някъде че бременните им се забявяла перисталтиката иде факто много по-ефективно усвоявали това което ядат, така че и малко да ядем - явно хормоните колкото кажат- толкова... аз затова и много много не се връзвам. колкото толкова. данявам се като го кърмя после този бесен боксьор в корема ми да поотслабна.
на мой познат жената е била наддала 40 кг и ги е свалила за година и половина та ние ли... такива гаджета няма да ги свалим... айде де...



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: dafna]  
Автор Tina (Valentin)
Публикувано07.10.07 22:59



Ами и аз да си кажа с малко закъснение - 17 кг съм си трупнала на "изстрадалата си снага" - горките ми крака са станали двойни, че са им доста килцата (аз стартирах от 71 кг), този път може и да ударя 100

Почти се търкалям - клатушкам се като пингвин
Как са ви коремите - моят е толкова ниско долу, че изглежда сякаш ще раждам следващата седмица, а ми остават още 5
Вече почти не мога да спя - гърбът ужасно ме боли и ръцете ми изтръпват постоянно, стажам по 2-3 пъти да пишкам през нощта - сутрин се чуствам по-изморена отколкото като си лягам бечер



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Tina]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано08.10.07 10:50



И моят корем е ниско


Засега поспивам нощно време. Е, ставам за по 2-3 часа, но пак е нищо. Единствено ми тежи, когато сменям позите за спане. Преди не ме болеше така, но сега бебока явно натиска нещо неподходящо.

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор chapchaps (член)
Публикувано08.10.07 18:14



За киселините почти нищо не помагаше, докато спрях да ям поне 2 -3 часа преди да легна. Спрях всичко киселинно - от доматите имах най-много! Ако ставахе много силни се предавах и дъвчех Стопацид - помага мигновено.
А иначе всички жени страдат от болки, изтръпване, подуване, схващане по време на бременността. Специализиран масаж помага при проблеми като болки в гърба и кръста, безсъние, главоболие и други оплаквания.
Аз лично съм се ориентирала към правене на специализирани масажи за бременни, но живея в Бургас, така, че няма да мога да помогна на много от вас.
Ако имате пояс от морето, може да го слагате на земята, да слагате корема вътре и да полежите така 5 минутки, облекчава. Но не стойте дълго, защото така се натоварва кръста.
Друг лек за болки в гърба и кръста е да легнете на една страна, възглавница под главата, корема и под горния крак, който е свит и издаден напред - той се подпира на възглавницата. Надявам се ясно ви стана, че хаотично го обясних. За крампите в прасците, на момемнта почти нищо не можете да направите, освен да опънете крака, да хванете пръстите на крака с ръка и да разтегнете към себе си - обратно на спиц.
И накрая тези, които вече имат дечица знаят, че всичко свършва на магарето, после вече вие сте на заден план и дори не сещате за неразположенията си, не им остава време и минават някак, без дори да разберете кога.





Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано30.10.07 08:49



Момичета, имам честта да ви съобщя, че вчера в 22,15 ч. Дафна роди своето второ момченце!


Дребосъка се казва Павел и е с мерки 3500/54 см., здраво и красиво бебе!
И той и Дафна са супер.
Повече инфо от първоизточника, като я изпишат

ДЕЯ 30.12.2004
ДИМИТЪР 17.06.2003

Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: iva78]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано30.10.07 09:13



Иве, много се радвам да те видя пак в клуба и то с толкова хубави новини



Да е живо и здраво бебче Павел! Много късмет в живота му пожелавам!
На мама Дафна - бързо възстановяване и я чакаме да разкаже за голямото събитие
Целувки, мило майче... вече на двама юнака



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: iva78]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано30.10.07 10:28



Страхотна новина! Добре дошъл на Павел!
Честито на цялото семейство.
На Дафна бързо възстановяване и незабравими моменти с малкото човече.






Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: iva78]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано30.10.07 11:03



Да е жив и здрав малкият Павел и цялото семейство!!! Много да радва всички, да има касмет и успешен път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.