Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор Marmelina (KinderSurprise)
Публикувано27.08.07 11:07



Привет и от мен!
Терминът ми е в края на ноември.
Живот и здраве, мисля да раждам пак в "Св. Анна" - София.
Поздрави и лека бременност на всички!






Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Marmelina]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано27.08.07 11:18



моя е на 23 официално но както сни върви с 10-12 дни напред аз си го чакам някъди около 14.11.

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор nel15 (непознат )
Публикувано11.09.07 08:35



17 ноември ми е термина вече ме побиват тръпки и почвам да се психясвам.Безпроблемно раждане на всички мами



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор nixie (новак)
Публикувано11.09.07 09:03



Хихии, много позната история..и ние сме така- все отдясно на корема. Аз пък напоследък получавам подготвителни контракции, пия магнерот и за съжаление вече не си позволявам да правя дълги преходи из града. Дори се притесних по едно време, че няма да успея да измътя бебчо до термина.



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Marmelina]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано11.09.07 21:57



Привет и от мене. Моят термин е на 24. ноември и аз също пак ще раждам в Окръжна (Св. Анна). Първият път родих 1 седмица след термина, да видим сега дали пак ще има забавяне.
Моята бебка ужасно се активира...Особено вечер като си легна. Усещането е наистина невероятно приятно.



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: nel15]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано11.09.07 22:56



Леко и безпроблемно и от мен



Да ви се оплача вече съм станала енциклопедия на "страничните ефекти" на бременността
последните седмица-две прибавих в колекцията схващане на мускулите на краката (много болииии) и изтръпване на ръцете
а от 2-3 дни и киселини имам... не че гаденето ми е минало де... сутрин гадене- вечер киселини
така ми се ражда че вече две не виждам само да не беше толкова рано за бебчо... това щеше да ми е цел номер едно в живота вече.. ама много е рано та засега си трая
а мъжа ми ме бъзика че понеже бебето чувало колко съм строга с баткото си наваксвало безнаказано, докато още можело

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано12.09.07 11:57



И при мен от няколко дена се появиха от тези киселини, които не са от храната....Снощи ставах три пъти да пия сода и няма оправия. Накрая съм заспала.

А на мен още не ми се ражда

Ако можеше още малко да си побременея...ама, няма...остава месец и половина и ще го вадят мъника.


бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема За киселините...нови [re: dafna]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано12.09.07 12:11



Момичета,на мен също ми излизаха киселини ,в последния месец особено спях седнала

... Помагаше ми Талцид и Кока Кола....ако искате опитайте,има облекчение.



Тема Re: За киселините...нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано12.09.07 12:18



Помня, че се спрягаше лекарство с Т...ще отида сега до аптеката да го купя. Мерси



бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: За киселините...нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор nikol82 (преносваща!)
Публикувано12.09.07 14:29



Аз почти през цялата бременност съм с киселини. И понеже лекарства гледам да не пия... ям сладолед. Пробвайте. Може и на вас да ви подейства. Е... не е кой знае какво "чудо" но за около два часа поне отшумяват. Най добре да е чисто сметанов или ванилов- плодови аромати да няма.
Другото ми спасение беше динята. Обаче с нея се оправям за около час и после май става по- зле. Честно казано, след цяло лято дини- сега вече не искам да помириша.
Айде- не ви остана много. Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.