Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: talyyy]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано14.08.07 12:42



ахам...


наистина ми е мерак голям

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано14.08.07 14:42



Ние сме до никъде и май ще се изнасяме от нас. Ремонта не търпи отлагане, а с малкия и корема ми е невъзможно да го свършим бързо. Така, че за да е всичко ОК ще отидем за малко при нашите.
Иначе, докато бях самичка изтърпях смяна на дограма, изолация, къртене на стена, зидане на стена, поставяне на врата...мисля, че преизпълних плана за самотна майка.

Определено ми дойде повече и мисля, че е време мъжа да се включи

Но определено ремонтите по време на бременност са масово явление И миналия път правихме ремонт..вярно, освежителен, но пак си е ремонт. Изциклихме паркета, лакирахме го, латексирахме стените, боядисахме прозорците и вратите...всичко светеше

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано15.08.07 09:59



Здравейте!

Разписвам се и аз. Терминът ми е 24.11. Ще раждам живот и здраве в Св. Ана (Окръжна болница София). Засега се чувствам добре, само много ме мъчат киселините.

Поздрави на всички!



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Astarte]  
Автор Misis Diana (непознат )
Публикувано15.08.07 10:39



ХА, това скиселините ми е много познато само че моите вече преминаха, при мен бяха близо 2 месеца

но минават не се тревожи на мен ми казаха че бебока щял да има много коса ами то какво да се очаква на баща му му е толко гъста косата, че и най-силният дъжд не може да я намокри, стои под душа 10 мин. докато пропие вода през нея а пък моята е до кръста и не мога да се оправя с нея наистина изатова е винаги вързана абе ужас какво да ти кажа ще си имате много коса



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Misis Diana]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано15.08.07 20:38



От една настояща ноемврийска мама -леко добременяване,повече почивка,добро настроение и още малко търпение-3 месеца са още,ей сега ще минат като нищо!






Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор FLUKY ()
Публикувано16.08.07 02:56



Ние сме октомврийчета! Определени сме за Димитровден 26.10 но малка е вероятността да нацелим датата.
Ще раждам в Монтреал и доста се притеснявам. Друго си е на своя територия но все пак аз си го избрах така


Лошото е, че тук нямаш право да избираш как да родиш. Секцио се прави само в краен случай.
Успех и на останалите момичета!

The Devil wears Prada, so do I!

Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: FLUKY]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано16.08.07 14:10



Момичета...
все повече ми се затвърждава убеждението че напук на всичките приказки за лошото ни и неорганизирано здравеопазване май сме си направо супер тука в България....
Колкота майчета се обаждат от чужбинско все излиза че там лекарите си решават и хич не те питат, че никой не ни предлага тия всякакви изследвания, в някои страни дори нямаш право да те следи лекар асамо акушерка, коте тука е едва ли не немислимо...
Или там акушерките знаят и могат пове
че от тукашните доктори , пък докторите имат такъв авторитет че никой не смее да им изисканищо .. или тука всъщност сме си много добре...
Аз поне съм все по доволна. за едно 200лева които са си една пмииммална заплата почти ми поемат всичко следи ме лекар с 20 години не просто медицинска а болнична практика, пуска ми каквито изследвания сметне за необходимо....
нека кажем едно заслужено браво на докторите на които разчитаме за нашите "ембриончета" май са доста на ниво ммм



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: FLUKY]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано16.08.07 14:11



Моя син е роден на тази дата но 2000г
терминът му беше на 29.

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!



Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор Tina (Valentin)
Публикувано26.08.07 23:56



Здравейте, момичета!
Аз бях пускала такава темичка преди няколко месеца...
Моето бебче се очаква на 14 Ноември!!!

Едва ли ще се видим с някоя от вас, обаче, защото аз съм доста далечко - отвъд Океана...
Надявам се да си гушна рожбичката по-рано, изобщо не ми се чака още 2 месеца и половина...
Как върви вашата бременност??? Как се чувствате? Риткат ли много бебчетата???
Поздрави!

[urlhttp://thumb9.webshots.net/t/63/3/80/35/2009380350045475749SuwViy_th.jpg[/url]

Тема Re: Бъдещи майки ноември 2007?!?нови [re: Tina]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано27.08.07 10:52



ооох ритка не ами...(
и като си е харесало дясната половина от корема ми и това си е- корема ми е все на една страна


обаче още си повръщам направо откачам вече. не стига и това ами започнаха да ми се схнават разни мускули сутрин като се събудя, и е много болезнено

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.