Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: За киселините...нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано12.09.07 20:15



аз имах безобразни киселини - Лора се роди с доста дълга коса... само ябълки ми помагаха - от пектина... мися, че в БГ продават и чист пектин, но не знам на прах ли е или на таблетки...

сладоледа също помага, но благадарение на него отидох да раждам 105 кг.





Тема Re: За киселините...нови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано13.09.07 12:47



мерси много на всички - почвам да пробвам илачите наред


това което ми хрумна и праевх досега и горе -долу ми помага е да се наливам с вода нонстоп на глътки. не минават, но намаляват

Дафне ти явно си за началотона ноември и ще ме изпревариш- на мене цели 2 месеца ми остават.. а ако слушам докторите- дори повече
казваш че ще го вадят.. дата за секцио ли ти е определена вече,ммм късметлийка

да ви споделя в последно време от 00:30 по ТV здраве гледам един сериал за едно родилно отделение- дават по 5-6 различни раждания на серия. Отначало направо си мче беше шубе да гледам- то кръв то пъшкане.. но някак ме успокоява- виждаш различни случаи, виждаш лекарите кога какво предприемат и си съставяш някакаво мнение кое как трябва да бъде и какво да очакваш...
така от друга страна спя до 10-11 сутринта и почти проспивам най-гадните часове на сутрешното гадене даже.

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: За киселините...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано13.09.07 13:25



Да, засега датата е 2-ри ноември и дано малкото устиска до тогава



А тези серии и аз ги хващам, ама не ги гледам уж...така се разсънвам, че няма заспиване
Снощи пак го загледах и имаше едно малко негърче...ама, колкото котенце и толкова черничко. Толкова ме впечатли, че едвам заспах в 4.30ч. А пък и моят бебок само ме риташе и аз се опитвах да преценя колко точно е голям...съдейки по шутовете...и дали е колкото негърчето.
Ох, започва да ме обзема тихата лудост

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: За киселините...нови [re: dafna]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано13.09.07 13:31



и мене


а не е като да не знам че като родя ще е още по трудно, но точно сега с всички тези екстри, батко първокласник, ремонт с снъпътващия го хаос вкъщи...
не знам защо ми се иска утре да ми е термина вече..
явно съм се езчанчила и доли идеята от трън та на глог ми изглежда примамлива вече

стискам ти палчи всичко да мине леко и безаварийно на 2-ри.
на мене термина ми е на 23 но аз нещо съм си харесала 14 пък ще видим...

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: За киселините...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано13.09.07 13:52



Да ти кажа, честно, и на мен не ми се ражда още...поне декември да можеше...ама няма...
И моето юначе е "първокласник" в яслата, не живеем у нас, че избушихме къщата...зверски ремонт, мебели, поръчки...Някаква лудница си заформихме. И усещам как малкото ще цъфне точно по средата на тази лудница и ремонта ще се довършва зимата.


Но така е...татито го нямаше дълго време и силите не стигнаха за да довършвам сама. Издържах само изолацията, дограмата, изкъртването и иззиждането на една стена
Сега поне не се занимавам с майстори, че ми късат нервите! Имам чуството, че си е диагноза и не от всеки става класически майстор

ПП. А ти защо точно тази дата си фиксирала?

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: За киселините...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано13.09.07 16:54



хехехе... на мен термина ми беше на 15ти... аз си бях харесала 8ми...

Лора се роди на 26ти
какво да ти кажа за плановете... тоя горе се скъсва от смях като слуша за тях...



Тема Re: За киселините...нови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано14.09.07 13:41



ами ... за датата.... сигурация е че малкия е "направен" на моя рожден ден, т.е. на 22.02. и 266дни смятано оттогава е 14.11.
иначе си е божа работа ама то не пречи ние да си смятаме за да не ни е скучно нали....
иначе като знам че еправен на моя ражден ден а официалния термин е на рождения ден на таткото сме си като куриоз на местна почва


Определено предпочитам да не им съвпадат рождените дни.
баткото е един ден преди дядо си и пак не е супер щото често се празнуват заедно и никой си няма само свой ден. сега ако второто пак е с някого....
нещо не ме кефи идеята...

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: За киселините...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано16.09.07 10:30



Това за съвпаденията ми е много познато. Ние цялото семейство без дъщеря ни сме родени ноември и декември. Сега терминът ми е на моя имен ден 24. 11, а на 27.11. имам рожден ден. Направо горкият татко колко подаръци ще трябва да купува.

Дано бебока не нацели някой от моите празници. Да не говорим, че баща ми е на 4.11, свекърва ми на 13.11 ( и за техните рождени дни има реална опастност - все пак ще съм в деветия месец)



Тема Re: За киселините...нови [re: Astarte]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано16.09.07 13:06



хехехехе
ами вашия татко може направо да си тегли потребителкски кредит за подъръците всеки ноември и да си го изплаща през годината.. като сте все ноемврийчета...



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: За киселините...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано18.09.07 10:01



направо, а също и аз защото отй е роден на Бъдни вечер и освен всички коледни подаръци и на него за рождения ден... Добре че Люба е август!!! Днес съм на преглед и ще се отчета....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.