Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 01.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Jeet kune doнови  
АвторSensei Lo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 23:07



Jeet kune do e nai-boleznenata za protivnika vi sistema.Tozi sport e smesiza ot dobrite kachestva na mnogo boini izkustva.Chrez tazi sistema dovejdate protivnika si do podchinenie.Ako se interasuvate ostavete e-mail ili telefon v tazi direktoria!



Chao!



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Авторvessy (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:24



Az iskam pove4e informacija - vessybgtw@yahoo.com
Pozdravi!



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
АвторDao Shou (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:29



Hm... Mnogo seriozno zvuchi tova, koeto si napisal. Zashto ne postnesh malko poveche informacia za stila tuk, che vsichki da ia vidim? Chel sym razni knijki za Jeet Kune Do i na men, chestno kazano, mi prilicha prosto na oriazana versia na Kung Fu. Popravi me, ako gresha



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано18.02.02 15:35



навремето имах една среща с един Джиит кун - дист. Срещата продължи десет секунди. Ако и ти довеждаш противника до подчинение като него - не мерси ,не се интересувам!



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Dao Shou]  
Автор old_moon ()
Публикувано20.02.02 09:58



Dao Shou, ne znam v dobria ili loshia smisyl go kazvash tova za oriazanoto kung fu, no kato shte govorim za "versii" ;) .. vsiaka edna programa, koiato si instaliram, vkliuchitelno i windowsa proklet, go oriazvam mnogo zdravo i vsichko tova za da vyrvi po-dobre...
batko Lee mai tochno tova e napravil - "uninstallnal" e nenujnite "mu" elementi.
Naprimer "tanca" predi udyr, mai ne mu e bil prisyrce.
heh
Vsichko e do vytreshno useshtane na chvoeka, zanimavasht se s BI.

p.s.: Poneje povecheto hora me razbirat pogreshno i si misliat, che osnovnata mi cel e zaiajdaneto, veche pochti ne propuskam da se samo zastrahovam vyv vseki moi post. Niamam nishto protiv nikakvo boino izkustvo i ne sym nikoi, za da davam akyl na niakoi kak i kakvo da trenira. :) Prosto si uprajniavam pravoto da pisha v tozi forum, kakvoto mi e na dushata

no pain - no gain



Тема Re: Jeet kune doнови [re: old_moon]  
Автор ktsolov (:-)
Публикувано20.02.02 10:46



he :)) tova za uninstalvaneto i haresa :))
no inache sym na mnenie, che edno boino izkustva triabva da se prepodava v pylnia si variant, a vseki trenirasht da si uninstalva spored sobstvenite predpochitania... zashtoto tova, koeto az uninstalna, moje da se okaje mnogo neobhodimo za niakoi drug, na kogoto prepodavam boinoto izkustvo... :))

Поздрави, Красимир Цолов




Тема Za old_moonнови [re: old_moon]  
Автор Dao Shou (непознат )
Публикувано20.02.02 11:14



Sega, znachi da izniasnia niakoi neshta. 1. Pyrvo, ne priemam mnenieto ti za zaiajdane. 2. Ne sym naiasno kakvo tochno predstavliava tozi stil (ne sym ubeden, che ot knijki s 50 stranici moje chovek da razbere), i imenno poradi tazi prichina, pomolih za malko poveche informacia po temata.
Inache, moeto mnenie e syshtoto kato na ktsolov. Lee moje naistina da e otstranil goliama chast ot kung fu tehnikite i da e ostavil samo udobnite, no te sa udobni za NEGO. Ne za vseki! Zatova i az smiatam, che edno BI triabva da se prepodava v pylnia mu variant i da ostavish vseki koito go trenira sam da preceni (sled kato dobie opit i praktika est.), koe dvijenie mu e udobno i koe niama smisyl da pravi.
Ne mislish li taka?



Тема Re: Jeet kune doнови [re: ktsolov]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано20.02.02 12:45



абсолютно вярно!



Тема Re: Za old_moonнови [re: Dao Shou]  
Автор Troika (руска)
Публикувано21.02.02 10:21



Общо взето и аз съм на това мнение. Брус Ли е бил човек с много голям талант, дарба, обаче не може всеки да усвоява по неговият начин и затова неговата система си е негова и какво ниво е постигнал някой от учениците му, такова, че да сме чували за него? Но всъщност, ако видя високо ниво в някой от тях, това е критерия за добър стил. Много е просто. Просъществува ли 100г, вече ще е успех. Абе засега ще се задоволя с нещо по-старо .
Между другото, някога съм тренирал този стил 2 г, и подготовката беше много добра, от 6 човека които отидохме на републиканско по кикбокс, имахме 4 медала. Получава се добър усет при спаринга, понеже това е основното. Това е система, всяка система дава резултат при постоянното и прилагане. Въпроса е до къде се достига чрез нея.



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Авторtoshiba (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 23:52



AZ sashto se interesuvam i ako moje da mi izpratite adresite v Sofia na klubovete po Jeet kune do,ili pone na tezi koito znaete,ste sam mnogo blagodaren!
toshejazz@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.