Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 25.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Da vi kaja...нови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано20.06.02 06:26



Znam che e bazik ama nali znaesh na golo dupe ............. k'vo vikat za bazikia
:))))))
syshtoto i za greshkite !!!!!!

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 21:48



здравей аз съм Васко от софиа живея в кв.люлин 5 започнах да тренирам карате (незнам защо точно карате)но нещо много сухо ми се струва и както казал някога БРУС ЛИЙ "Човек,проповядващ класика е нищо друго,освен един вузел от рутинни идеи и традиции.Когато деиства,той превежда живите прояви на живота на един език на един отдавна отминал свят".метода на БРУС ЛИЙ ми се струва един много суваршен метод който наистина при дадена ситуация мойе много добре да ти послужи за самозащита!!!много искам да изучажам JEET KUNE DO!!!искам да стана като БРУС ЛИЙ бърз упорит и винаги постигащ целите си!!! въпроса ми е каде в софиа мога да тренирам наистина истински с хубава физическа и техническа подготовка? и искам да разбера повече за метода на БРУС Jeet Kune Do!



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 21:51



pak sum az vasko ot lulin 5 :) maila mi e vasko_nikolov@abv.bg i ICQ 320-897-818 очаквм наистина с нетурпение някакв отговор! :)



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Dao Shou]  
Авторbobata (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 10:48



Interesuva me kade ima zanqtia po Jeet Kune Do? Molq otgovorete na bobata@yahoo.com
10x



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Автор gPbnHu_Cu (непознат )
Публикувано18.06.06 18:09



provejdat li se vuv Varna takiva trenirovki ? ako da ... kude se namira kluba ?antoni_@abv.bg



Тема Re: Jeet kune doнови [re: vasko]  
АвторЛюлин 4 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:27



отиваш в Люлин 4 , 96-то училище, четвъртък към 19.00



Тема Bruce Lee's Jeet Kune Doнови [re: Sensei Lo]  
АвторBruce Lee (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 00:39



HI.KAZVAM SE JOAN.
I ISKAM NA VSQKA CENA DA NAMERQ NQKOY V BULGARIA ILI OSHTE PO PRAVO V SOFIA KOITO DA PREPODAVA KACHESTVENO JEET KUNE DO.
MOLQ PI6ETE.
POZDRAVI





Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
АвторrO6kO (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 00:49



zdr , pls prati mi poveche informaciq i kude moga da go treniram kude ima zali i t.n. nqkoi site alabala ot sf sum hipodruma



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
АвторrO6kO (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 00:52



zdr , pls prati mi poveche informaciq i kude moga da go treniram kude ima zali i t.n. nqkoi site alabala ot sf sum hipodruma
zabravih da si ostavq email-a .. shtraker@abv.bg



Тема Re: Jeet kune doнови [re: Sensei Lo]  
Авторбokc :) (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 11:44



Бокс Клуб `` Триадица `` провежда тренировки по бокс за момчета и момичета всеки делничен ден . За повече информация на тел . : 0887759969




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.