Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 11.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Securityнови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано15.06.02 07:22



Zashto Grisha da se zaijdam ??? Az pitam a ti se draznish , az imam mnenie koeto e razlichno ot tvoeto ti se draznish .E az kakvo da napravia sega da te naucha da ne se stiagash ama kato nemoga .
Za ohranata predpolgam shte mi e interesno da naucha poveche shtoto az ne sym syglasen mnogo mnogo s metodite na diskotechnite ohrani . Shte ti kaja edin primer predi baia vreme otivam s syprugata si na edin bar i kakvo stava . Ami neshto ohranata reshi che vida mi neshto ne mnogo blagonadejden i ........ kakvo stana znaesh li ? Iskaha da me izritat na vyn ama ne uspiaha :))))) .Ravnosmetkata beshe 3 masi strosheni , 2 stola a chashi i dr. nikoi ne broi .Mene me bolia 5 dena glavata i 4 meseca rebrata . Postoiah niakolko dena v bolnica i t.n. Che vyprosa sa mi e k'va beshe ideiata na ohranata tam ???



P.S. Da ne mi kajesh che se ligavaia , ne pia alkohol i v nikoi sluchai moeto dyrjane ne moje da se opredeli ligavne , po skoro mrachno. I v nikoi sluchai ne sym hodil po docheni drehi v bara . Za info pitai Nija kak izglejdam az i syprugata mi !!!!

Voin na mracka !!!!!!!

Редактирано от mrachko на 15.06.02 07:23.



Тема Re: za Andyнови [re: Andy.]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 11:10



Ne e Todorov,dori ne e i Gan4ev
Kazvam se Grigor Novakov-moje da nemeri6 pove4e info za men na saita www.imasti.org
Bye i pozdravi



Тема Re: Securityнови [re: mrachko]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 11:46



Ne se draznq,prosto ti predlagam da ostavim ironi4niq ton nastrana.Estestveno 4e e normalno vseki da si ima mnenie-uvajavam tvoeto.
Kakvo da ti kaja-donqkyde si prav;po moe mnenie ohranata v mnogo ot zavedeniqta ne e dostaty4no podgotvena,pri4inata e 4e pove4eto ot rabote6tite v tazi sfera ne sa minali specializirana podgotovka/s tova zastra6avat nai-ve4e sebe si/ i izob6to bituva mnenieto,4e ako si qk i prost-zna4i stava6 za ohrana.Li4no az smqtam 4e ne e dostaty4no samo da ima6 boini umeniq,trqbva da ima6 mnogo drugi ka4estva/stabilna psihika,samokontrol,pravilna precenka,bazovi poznaniq po ohrana na obekti i t.n./,a sy6to i mnogo opit v konfliktni situacii,za6toto ohranata nqma pravo na gre6ki.Za personalnata ohrana/bodyguarding/nqma da govorq-to si e cqla nauka.
Po moi nablyudeniq preobladavat 2-a vida rabote6ti v sferata na ohranata:ednite sa prekaleno agresivni,4akat samo nqkoi ne6to da sbyrka za da go oritat,daje i da ne e nalojitelno;drugite sa tiq s golemite prikazki-'az nai6 k'yv sym lud,ma4kam po 10 du6i navednuj' ili 'ave az predi bqh v specialnite 4asti'-te ba4kat nai-4esto do pyrviq seriozen problem,togava ili bqgat,ili hapvat dyrvoto.Istinata e 4e v 90% ot situaciite moje da se mine bez boi,ako ohranata raboti profesionalno.
Konkretno za tvoq slu4ai-po princip vsqka ohrana na zavedenie osy6testvqva t.nar. 'fase control' ili predvaritelna presqvka na klientite,kato tova nai-4esto ne zavisi ot 'blagonadejdnostta',a ot platejosposobnostta im/na vyn6en vid/.Lo6oto e 4e tozi kriterii e absolyutno subektiven/t.e. pri lipsa na neobhodimata podgotovka moje da se preceni nepravilno ili da se zloupotrebqva/.Syjalqvam za tova koeto ti se e slu4ilo.
Moga da pi6a o6te mnogo za ohranata ama mai se pouvlqkoh i 6te spiram dotuk

Jelaq uspehi na vsi4ki



Тема Re: Imastiнови [re: tax]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 12:13



Prav si.Samo iskam da poqsnq,4e konkretno za mom4etata ot IMASTI-pove4eto ot tqh/i vsi4ki instruktori/sa se systezavali i pe4elili razli4ni systezaniq-moga da ti kaja konkretno za Rosen i Pavkata/systezaniq po san-da i WT/,a sy6to i za drugite.Az li4no sym u4astval na profi-Thai box/4 pobedi,1 zaguba/,a na amatyorski pravilnici/kick box/ ve4e ne gi pomnq vsi4kite.
Problema e 4e kogato svikne6 da igrae6 kompleksno/ritane,boxirane,klin4,borba,ground-fighting/posle trudno se adaptira6 pak kym po-ograni4en pravilnik.6te ti kaja edin interesen slu4ai-opitah da igraq na edno karate-do systezanie/bezkontakten pravilnik/-padnah o6te 1-ta sre6ta;protivnika mi ne me dokosna nito vednyj,samo rita6e na edna pedq ot glavata mi i vika6e 'stra6no';dadoha mu vadzari 3-i pyti /a na men-nakazatelna to4ka zadeto sym go sboril s vlizane v krakata/i go obqviha za pobeditel.Bez da me dokosne nito vednyj!!!Na full- contakt e syvsem razli4no-ako ne udrq6 zdravata,moje si vika6 kolkoto iska6 i pak 6te hapne6 dryvceto.
Vsi4ko tova go kazvam samo za poqsnenie-principno sym syglasen s teb.
Eto za6to ideqta ni e da organizirame systezanie s po-svoboden pravilnik/dano da se sbydne i dano da ima u4astnici :))/
4ao i pozdravi



Тема Re: Securityнови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано15.06.02 16:16



Sega za tona - ne misla che tona mi e ironichen .
Za ohranata neznam az mnogo ne razbiram kakto kazah veche no za svedenie stava duma za 5 zvezden hotel s bar , koeto shte reche che ohranata im triabva da e bila na nivo :))))) ili ne . A neznam zashto triabva da me syjalaivash , mislia che triabva tiah da syjalivash :))) zashtoto az vse pak ne ti kazah vsichko :))) osven men i syprugata mi s mene imashe i dr. moi dobri poznati :)))) mdaaa i az biah nai lekia ./makar togava da biah samo 80 kg. / .E propusnah i drugo - godinata beshe 94 g. - mutri ,banditi i t.n.
Be karai da ne ti puka za istoriikata povoda beshe ohranata :) , no mislia che tuka iz foruma triabva da ima niakoi po zapoznat ot mene s tazi tema .
Ai Korleone ti si na red da si govorite s Grisha za ohrana az se ottegliam dokato doidete v moite vodi - bira i dr. podobni :)))
lek den Grisha

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: Za birataнови [re: mrachko]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 17:56



To az moga i za bira da si govorq/i ne samo da govorq.../



Тема Re: Shte se nauchish ti ama .......нови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано15.06.02 18:38



vreme triabva
Koi e nai-dobria uchitel ? Vremeto .

Kato si praime niakoi den kupon ot mene birata !!!!


Eh de toz kysmet i az niakoi den da se pisha "svetlincho" mdaaaa

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: Jeet kune doнови [re: gold hands]  
Автор old_moon ()
Публикувано16.06.02 01:37



llosho Sedlarov, losho...

no pain - no gain


Тема Re: Imastiнови [re: Grisha]  
Автор tax (непознат)
Публикувано17.06.02 00:38



Някой да ме разбере накрая ;-))
Свирни за състезанието,

P.S Безконтактни правилници няма смисъл да коментираме.
И те имат приложение ама не ми си пише , че ще почнат едни дълги обяснения.



Тема Re: Imastiнови [re: Grisha]  
Автор tax (непознат)
Публикувано17.06.02 00:43



не съм съгласн само с това за отделните правилници-трудно се влиза в час, но е
въпрос на специализирана тренировка преди турнира ,колко -зависи от човека




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.