Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 26.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: iskam da pitam ne6toнови [re: galopante]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 15:55



Informaciq za men moje6 da nameri6 v saita na www.imasti.org.Kazvam se Grigor Novakov i jiveq v Ruse.



Тема Re: iskam da pitam ne6toнови [re: Grisha]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано09.06.02 15:58



ti pak za men ve4e ne moje6 da nameri6 v net-a 6te se zapoznaem li4no... veroqtno... pozdravi




Тема Re: IMASTI vuprosнови [re: Grisha]  
Авторlll (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 20:33



Iskam da pitam ne6to instruktori ili zapoznati ot IMASTI...
Ot izvestno vreme mislia da zapi6a JKD pri vas i se interesuvam ot niakoi ne6ta.
Purvo mislia 4e godinite mi niamat zna4enie(sled 2 dena prava 16), oba4e me mu4i ne6to drugo.Dokolkoto razbiram JKD e dobra sistema no gledam 4e si pravite i razni sustezania.Az oba4e ne iskam da treniram BI za da se bia bilo to i po sustezania, taka 4e moje li trenira6t individ da ne se zanimava s takiva ne6ta?
Su6to mi e interesno kak se trenira(mislia 4e ima sparingi, no te na prinzipa "bluskai dokato ne moje ve4e.." li sa ili sa s obu4ava6ta/doniakude/ zel?).Su6to taka na kakvo se nabliaga v trenirovkite?
E mislia da spiram, no o6te 2 vuprosa(po spezialno za trenirovkite v Sofia, a o6te po-specialno za tezi v 4itali6teto v Slatina).
I vuprosite sa : prez liatoto 6te se trenira li, moje li da se pogleda 1-na trenirovka i ako ne e neudobno(ne vijdam ot kakvo) - kolko se zapla6ta za trenirovkite?
Tova e.
Blagodaria Vi predvaritelno i sujaliavam ako sum dopusnal pravopisni gre6ki.
4ao



Тема Re: Tenis na masaнови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано10.06.02 07:02



Grisha moi chivek 83 godina ne se stavashe maistor za 12 meseca , osven tova tova che me uchiha da padam 1.5 g si e za moe e dobro shto ot togava padam mnogo dobre a i da ne ti govoria za zahvatite shtoto ti si sigurno ne prochete che togava mnogo bachkah i za zahvat .Biah samo na 12 godini i mi beshe mnogoooo ama niamash si napredstava kolko zor !!!!!!.


ai lek den i treniraite povechko !

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: IMASTI vuprosнови [re: lll]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано10.06.02 11:32



pi4, s tebe mai 6te hodim zaedno da se zapisvame - az 6te po4vam ot na4aloto na uli, navitak li si da se sre6tnem predi tova i da zqpame zaednon - az sa6to iskam parvo da vidq kak provejdat trenirovkite.




Тема Re: Tenis na masaнови [re: mrachko]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 01:11



Ne 4e e mnogo vajno,no az treniram ot 11 godini/po4nah na 11,sega sym 25/ i syvsem ne sym maistor.IMASTI instruktor ozna4ava nqkakvo nivo,koeto ti dava po-6irok pogled vyrhu BI i baza za po-nataty6no razvitie,ni6to pove4e-nikoi ne strada ot grandomaniq/osven moje bi teb?/.Znam mnogo dobre kakvi BI se treniraha navremeto-koi otkyde 4ul,koi kvo pro4el,koi kyv film gledal.Kato SRB v kazarmata.
Mersi za pojelanieto za trenirovkite,az i sega si treniram 2-razovo vseki den.
4ao i izvinqvai ako sym naru6il harmoniqta ti.



Тема Re: IMASTI vuprosнови [re: lll]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 01:52



Zdravei.Vseki trenira s razli4na tsel i nikoi nemoje da te zadulji da se sustezavash.Pri nas se nabliaga na tova koeto moje da ti svurshi rabota na ulitsata,sustezaniata sa na vtori plan.Purvo ste te nau4at na stoikata i udarite i zashtitite,tova e bazata bez neia nemoje.Mnogo nabliagame na rabotata s partnior,vsi4ko tribva da se otigrava s partnior.Za sparingite kato po4nat v na4aloto sa po-leki i u4ebni,kato naprednesh moje da vkarash i malko sila,ot teb zavisi(sparingite sa s kontakt,no ne 100%sila ne si na sustezanie i ne se tseli nokaut),vse pak igraesh s partnior i priatel a ne s vrag nali taka.Postepeno shte zapo4nesh da u4ish i pru4ki,a po natatuka i grapling.Razbira se 4e trenirovkite mogat da se gledat.
Za ostanaloto pitai v Sofia,az sum ot Pleven.
Pozdravi :)



Тема Re: Tenis na masaнови [re: Grisha]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано11.06.02 06:49



Ne si narushil harmoniata mi .
Grandomania ne e za mene az ne dyrja daje da spomenavam che sym treniral BI kakvoto i da e to :))) taka che .............., A ne bydi siguren za edno vreme ,osobenno za samboto pone spored men beshe dosta po razvito ot sega ama nali e ruska dalavera sega veche ne e na moda .
Za SRB neznam v kazarmata ne iskah da treniram nishto i se praih na idiot shtoto inache shtiaha da me karat da gonia voinici , be typa rabota !!!!
E shto IMASTI instruktor e nivo - ok !!!! Niama nishto locho

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: Tenis na masaнови [re: Grisha]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано11.06.02 13:55



i po kolko 4asa sa ti trenirovkite ako ne e taina?




Тема Re: IMASTI vuprosнови [re: Pantalei]  
Авторros (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 16:05



Zdravejte, otgovariam na galopante i na III:
niama nikakav problem da gledate trenirovka kakto i da se zapishete ako vi haresa. Otnosno sustezaniata - nikoj ne moje da te zadulji da si sustezatel, vsichko e pravo na tvoj lichen izbor. Osnovnata cel na JKD ne sa sustezaniata i medalite, a pridobivane na realni umenia, koito biha mogli da ti poslujat da se zashtitish uspeshno i da se razvivash fizicheski, psihicheski i duhovno. Naj-vajno e da izpitvash udvoletvorenie ot trenirovkata, v JKD vseki ima pravo da tursi svoeto.
Zalite v Sofia i chasovete moje da vidite v sajta www.imasti.org
Napisah malko povechko za JKD i Grapplinga, no go slojih v drugia forum - "Zdravejte", zashtoto veche se oburkah kade pishem za JKD.
Pozdravi,

ros




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.