Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Йес, за декември е 330 лвнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Шaшaв ()
Публикувано24.01.07 19:21



Упс... Грешка...

Редактирано от Шaшaв на 24.01.07 19:26.



Тема Re: Йес, за декември е 330 лвнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Шaшaв ()
Публикувано24.01.07 19:24



Мда, прокурорите няма да останат без работа този месец.



Най-добре изчакай изравнителната сметка, пък тогава им образувай работа на въпросните





Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: Oдиceй]  
АвторMapko Toтeв (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 12:08



Добре сте си Вие, аз имам сметка 566лв за Декември. Януари ще кльопам радиатори и топломери.



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: ядocaн]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 14:40



Ебах ти и скапаната държава. Не само тези мошеници от НЕЛБО, ами всички. К'вото искат това си пишат по сметките. Така ли е бе хора? Ако е така ми да не си плаЩАМЕ ПАРНОТО?



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: ниk]  
Авторoщe eдин yжилeн (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 12:26



При спрени радиатори и при положение, че от дом съвета на входа, в който притежавам жилище ми изготвиха протокол с подписи, че не живея в жилището и не го ползувам за каквито и да е нужди, "НЕЛБО" ми прави сметка за 920 лв. Начисляват ми топла вода на база 1 човек, при положение, че от "Софийска вода" дойде техник и отчете по водомери 72 кубика надплатена вода. Освен това са ми начислили и "сградна" с оправданието, че дори и без паркно се топля от съоръженията им, да, ама аз не съм стъпвал в жилището.
Писна ми значи и го прдадох, ама след като платих на вампирите за услуги, които по никакъв начин не съм ползувал.



Тема Re:нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.08.07 01:02



Извинявам се за въпроса, но дойдоха някакви изравнителни сметки и накрая пише 32.99лв.

Това имам да го доплащам или да ми го връщат?

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано20.08.07 08:03



Ако всички се откажете от парното и "Топлофикация",и НЕЛБО ще отидат по дяволите.Ама сте тъпи и им пълните гушките,на тях и на престъпната държава(20%ДДС),дето се е превърнала в протектор на рекетьори!

Откакато мъжете захвърлиха мечовете,света изпедерастя!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Авторшapaн (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 11:06



И аз искам да попитам същото. Получих изравнителна сметка след като е плащано по показанията на топломера(топломера е уред за търговско плащане). А най-интересното, е че плащанията са направени при цена 0.07175 лв./kW, изравнението е направено при цена 0.06285 лв./kW (нали забелязвате намалението на цената) и въпреки всичко трябвало да се дава. Предлагам да докажем съществуването на пазарната икономика като се откажем колективно от Топлофикациите и фирмите за топлинно счетоводство



Тема Re:нови [re: Гaдeн_пyxчo]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано18.09.07 13:56



Нали сме изрядни данъкоплатци и честни граждани ... на фона на мангалите, които дори тока не си плащат.

Мразя държавата България. Тя уби баща ми. Мир на праха ти, тате


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 23:26



Грешен клуб!

Продължи мисълта си тук:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.