Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Авторblqblq (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 16:43



toq ra4ev e takaf mo6enik i cqloto my kotilo e takova to firmata ne e lo6a ma kato fidi6 sobstvenika pak i imeto my kat pro4ete6ti stava qsno za i kva selqniq staa vapros



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: иcтинa]  
Авторммммм (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 14:26



слушай ве блах ли си ебах ли си аве ти си много тъпо мизе;



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: ядocaн]  
АвторKлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 09:46



Верно е че нямат много интерес да лъжат, но и нямат много интерес да не лъжат. Абе плаща им се в началото на периода и то по труден начин ( Идва един път в годината човек да вземе пари лично и ако точно в този момент не си подготвен става тежко, нещо банкова сметка да обявят или нещо такова ... ).

След като им се плати те може да си грешат колкото си искат и в каквато посока им падне. Нямат неустойка за грешка...
Е като нямят неустойка или пряк интерес ... - защо тогава да водят верно топлинно счетоводство. На тях им се плаща да го водят горе-долу верно, но не много верно. Единствения им интерес е, че следващата година няма да се откажеш от тях .... ама това е толкова далечно, а има и толко други фактори които влияят на смяната, че човек се отказва....



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: blqblq]  
Авторshashnat (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 21:51



neznam dali lujat,no mi e 4udno kak moje da plashtam takiva frapanti smetki vseki mesec za parno...imam 3 radiatora i mi otcepvat smetka 230 lv.....drugite plashtat po 150 max 4e ne gi izkliu4vat... a az 230..........i sea o`kavam 280 lv ......e kvi sa tiq iz4isleniq kvi sa tiq raoti ta az she mi zlezne na kiqr da prodam radiaotrite :)



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: shashnat]  
Авторacho (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 11:17



Нелбо са една пирамида на която й се вижда края . Те са като паразит само вземат от парите на хората за да си купуват офиси по добре човек на ток да се топли отколкото да храни тези душмани.



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
АвторДимa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 09:56



Подкрепям възмущението на всички от услугите на Нелбо Инженеринг,за мен те са едни от най големите мошеници и изнудвачи.



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Авторrauz (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 14:35



Tia sa palni IDIOTI. Lyjat i nadpisvat. Tazi godina napravix eksperiment: 1 radiator - raboti vseki den ot 23.30 do 06.00 (NA 4 ) `. A drugiat ne e vklu4van izob6to- nito vednaj prez otoplitelniat sezon 2005-2006 g - i poznajte: TOZI KOITO NE E VKLU4VAN E NAVARTIAL POVE4E OT DRUGIAT, KOJTO E RABOTIL VSEKI DEN!!!!? Smetkite sa po 200-250 lv. ZA 1 RABOTE6T RADIATOR PO 5-6 4ASA NA NO6T!!?? Az jiveia v Slatina. Vednaj na mesec mi idvat niakakvi leli4ki po4ti posred no6t da mi proveriavat uredite, idvat i razni deto iskat da im platia taksa ot 35 lv. za tova 4e idvali da ot4itat?! Poslednoto idvane be6e na vrax Velikden v 22.45 - ve4erta ! ?????



Тема Re: Я раздуйнови [re: Sev]  
АвторKaя (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 15:31



Как да не печелят, в неделя ми взеха 43.00лв. само за това че минават да отчитат топломерите. Виж предната ми тема за същата фирма. Аз не съм използвала парното 2 години отоплявам се на ток, въпреки, че не съм спирала парното. От януари месец ми тече отопление на база и то забележи в БАНЯТА защото се повреди топломера и 10 месеца не дйодоха да го сменят. Нищо няма да им платя докато не оправят сметките, защото в моя случай точно те са тези които надписват.
Всички останали топломери показват 0, само този в банята го отчитат на база, защото е повреден и не могат да си свалят данните, а в същото време почти година не мога да ги накарам да дойдат. Добре, че ми беще много топло от този радиатор от банята



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Авторram (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 15:01



Ами аз съм от Бургас и ние сме на тази фирма за топлинно счетоводство. Като се има пред вид, че сме си махнали радиаторите и сме си спрели топлата вода и сме на последен етаж ни начисляват по 20 лева на месец отопление????
Направо съм бесен.



Тема Re: ТАЕС НЕЛБО ИНЖЕНЕРИНГ ЛЪЖЕ И КРАДЕ!!!нови [re: ram]  
Автормнoro ядacaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 10:55



абсолютни изнудвачи се тези!аз парно не нямам от 2-3 години вече но сега се намериха тези да изнудват за няква такса водомери или незнам какво и в момента и при най-добро желание и да искам не мога да си платя нито топла нито студена вода,съответно ми се пише на база вода ,която със сигурност човек който не живее постоянно там няка как да оползотвори.отначало мислех ,че не ми отчитат водомерите заради едни неплатени сметки за вода от около 150-200 лв,платих ги за да получа лелеяния точен отчет най-накрая,но после се оказа ,че заради въпросната такса "нещо си" пак няма да отчитат докато не я платя, а през това време сметки на база и т.н.И това "наказание" за да си съберат мизерните 37 лв.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.