Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 27.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Доставки KFC  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано22.05.04 05:39



Почти всеки ден си поръчвам от кей еф си и вече съм се убедила, че трябва да си приготвям точна сума, защото рядко някой ще благоволи да ти върне. Не че съм дребнава - напротив, оставям солидни бакшиши, но това в крайна сметка си е мой избор. Да дам обаче 7 лева при сметка 6.49, при което да ми се усмихнат мазно и да ми пожелаят приятна вечер, някак не ми се вижда уместно. Е, имаше и изключение - едно момче ми върна едната стотинка.:) Подобни изключения обаче са, да кажем, 5 на сто. В крайна сметка, доставката струва 1.50. Ако човекът е симпатичен, аз ще преценя дали да му оставя още.

Та, приготвяйте си дребните.



Тема Re: Доставки KFC [re: Диaнa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано23.05.04 23:22



До Шумен, ли ти доставят?
Това в кръга на шегата, струва ми се обаче, че напоследък благодарение на КФЦ задника ти нараства заплашително

Пролетарии всех стран соединяйтесь!

Редактирано от METHOD на 23.05.04 23:24.



Тема Re: Доставки KFC [re: METHOD]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 23:16



то да бяха само те.... точно така, бакшишът е въпрос на личен избор и побеснявам, когато просто нагло си го прибират или си го просят. някои шофьори на такси също са такива.



Тема Re: Доставки KFC [re: KлиeнтЪT]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 01:46



Да, явлението е масово; реших обаче да пиша за КФС, понеже тяхната политика е непременно да се връща рестото до стотинка - иди в техен ресторант и се опитай да оставиш бакшиш! Не би следвало при доставките тази политика да е различна, и съм убедена, че не е (пример - момчето, което ми върна едната стотинка). Сигурна съм, че ако се обадя и се оплача, доставчикът ще бъде уволнен - ясно е обаче, че не бих се "циганила"...



Тема Re: Доставки KFC [re: Диaнa]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 15:41



Да бе, така си е.



Тема Re: Доставки KFC [re: Диaнa]  
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 01:29



Diana, ako iskash naistina neshto da napravish za da se pozavurtjat malko poslushi suveta mi i za 5 min drasni edin red do KFC Evropa (ili tzentralata) . Verigata vjarno che e na franchaiz, no oplakvanija ot klienti vinagi se vzimat predvid. Moje da ti se struva neverojatno , no ti garantiram che pone shte im se obadjat s zabelejka ako ne s drugo. A inache tova si e nechestnija nachin za + kum zaplatata koito sum siguren che se znae i se pooshtrjava ot sobstvenitzite. Az nikoga ne bih ostavil i 5 st, i to ne zaradi 5-te stotinki, kolkoto za printzipa. Vij, ako sum na kef ili pretzenja, ostavjam i po lev.
A kolkoto do samite im produkti...az bih vniamaval s konsumatzijata im. Ne sluchaino v USA i Canada tova e tretorazrjadna veriga, dori sled McDonalds.

Uspeh



Тема Re: Доставки KFC [re: zmei]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 10:54



Може да се пробва Диана да напише в централата. Има шанс да обърнат внимание. Лично аз преди няколко години бях недоволна от Pizza Hut (някаква специална оферта май беше "Милениум" - едва забележима пица в която си бяха обърсали ножа от нещо, което в достатъчно количество би било плънка, и десерт - всичко това на цена към 20 лева за един човек). Та се юрнах да търся кой държи франчайза и пр., писах до централата в САЩ. Препращаха ме няколко пъти, пращаха ми линкове, които не можех да отварям и пр. Дори и бесен балканец като мене се отказа в един момент. Но то не пречи да се опита.

"Бедни, бедни Македонски!... Защо не умря при Гредетин..."



Тема Re: Доставки KFC [re: zmei]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано26.05.04 14:14



Здрасти,

Мерси за идеята.

А иначе вече не ги консумирам - на плодова диета съм. Наясно съм, че КФС е боклук-храна; то огранизмът го усеща...Бих посъветвала и други хора да не ги консумират. Нещо повече, има огромна разлика м/у КФС тук и в Англия, например (там съм била): не че второто е по-здравословно, но поне е по-качествено. Тукашното КФС често се пържи в застояла мазнина, използвана 100 пъти; и сякаш от ден на ден става все по-зле. Знаеш ли, именно за това ще им пиша.

Поздрав!



Тема Re: Доставки KFC [re: Диaнa]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано04.06.04 04:15



Аре бе, за 51 стотинки шум до небето?!?

Наглото е, че не питат дали да ти върнат или направо без да питат да ти дадат рестото, но пък за 51 стотинки?!?

Що ти колко бакшиш им оставаш обикновено на КФС момчетата - 20-30 стотинки?!?

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема Re: Доставки KFC [re: Kykepa]  
АвторMalcho (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 15:51



Абе моме какъв ти е проблема?
Като те дразнят защо ги викаш?
Мен лично ме дразнят и не ям там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.