Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 13.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Джет Кредитнови [re: звeздa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:46



Хахаха - тая пък и тя неореантираната!
Кланя се на другата секта!



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Koфeин]  
Авторцъpвyлaнko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:58



Ей, боклук такъв





Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:18



сигурен ли си,че фалират?това,че искат да ги купят значи ли,че се продават?или просто значи че са най-добрите на пазара и имат апетити към тях?



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:22



Това, че се продават не означава, че са апетитни, а просто са губещи и няма кой да ги купи, те потъват... бавно, но сигурно. Активите им са губещи моето момиче

Ще се разбере....... рано или късно ;)



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kiko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:25



май си много запознат,а?Слухове всякакви....,а балами да им се връзват още-повече



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:50



Слуховете понякога се оказват истински, а баламите са тези, които все още пазаруват с Джет /голям процент от ромски произход, които не могат дори и да се подписват и някакви тъпи селяни, които не могат да си сметнат оскъпяването/. При положение, че Джет нямат обявени никъде лихвените си проценти, че ти предлагат ШЕСТ-месечна схема на изплащане която в последствие се оказва СЕДЕМ-месечна, както и ДЕВЕТ-месечна, която естествено е ДЕСЕТ-месечна и ти вземат 35% първа вноска, но май народа ни е много прост и не си прави сметка, но докато има агнета ще ги ядът вълците... ПИПА запознай се добре с условията им и после ела да оспорваш, а може би ти си една от тях?!



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kiko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 15:53



Кико,кои са те и кои сте вие?За война и врагове ли става дума?А на Джет условията са ми ясни-нямат 10 месечна лихвена схема,а що се отнася до 6 месечната има и такава,която не е 7 месечна-не съм много сигурна дали ти си наясно с условията им.Аз лично съм им ползвала услугите и да ти кажа честно не съм от мангалите за които пишеш.А ако има недеволни-то тях ги има навсякъде,а доволните са много пъти повече.Една от тях съм аз.А ти от какво си недоволен?От това,че не ти се плащат лихви?Ами намери си някой да ти купи като сам не можеш.



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:54



Пипа, ти си поредната неориентирана. Много добре зная схемите им, ти си тази която не си е чела договора. Няма какво да споря с тебе, под нивото си ми...



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Koфeин]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:58



ами посмей се, жалко за идиотите дето работят там, и за тъпите свраки дето не те оставят да разгледаш на спокойствие и те "замъкват" до бюрото едва ли не насила........ но прост народ, а вълка е гладен...



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:12



Ами може и да фалират. И аз дочух нещо от сорта. Между другото Джет регистрирани ли са по закона за защита на личните данни, някой знае ли нещо по въпроса? Макар, че аз лично малко се съмнявам.






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.