Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 18.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Ето и моята история-Част Vнови [re: 2OO4]  
Авторpokanena (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 18:55



blagodarq:)))) te i na towa raz4itaha, 4e az makar i jena, sym predpriem4ivata polovinka na semeistvoto i znaeha, 4e kakvoto az re6a, tova 6te e, no, ne sa se setili, 4e 6tom imam akyl da pravq pe4eliv6 biznes, vednaga 6te svetna za kakvo stava na vypros, kogato otida na tqhnata "primociq":))). poznavam gi "priqtelite"pove4e ot 25 godini, i prez cqloto vreme im se 4udeh, kak moje da me slojat da stypq na pe6kira? Dori i da bqh go napravila, 6tqh da prejalq parite i nikoga ne bih si i pomislila da povleka sled sebe si hora, na koito nai-mnogo dyrja v jivota, a tova sa nai-blizkite i priqtelite. 4e te nali na tova raz4itat, na doverieto mejdu horata, no az ne stavam za predatel, za da predam nai-cennoto-priqtelite:)))



Тема Re: Ето и моята история-Част Vнови [re: pokanena]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 19:58



Bravo pokanena. Evala za misylta dori i da se prekaram da dam parite ne bih povlqkla priqtelite si v taq dupka. Evala pak. Prosto taka mislq i az 4e trqbva da se razsyjdava.
Ina4e za istoriqta na 1029, ami ne znam dali moje da ima se vyrje po-kfoti nomer na tiq kele6i tam.
I na nego evala.
Ni6to 4e si jena pomislila si navreme. To si e kazano malko ama navreme!!!
:)



Тема Re: Ето и моята история-Част Vнови [re: Nqkoi]  
Авторpokanena (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 09:13



благодаря ти Някой:)) и на 1029 се кефя.:))) Сега съпруга ми има колега, който се е забъркал с ония типове там и омагьосва колегите си:)) с приказките за многото пари, а в същото време ходи на работа за 200 лева на месец и се тюхка, че му е изключен телефона, брои си изразходените киловати, абе май доста е "спечелил", щом е стигнал до тук, да си прави сметчицата.



Тема Re: Ето и моята история-Част Vнови [re: pokanena]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 18:43



Ами много ми е гот. И мога да кажа защо?
Чисто и просто се радвам на тези, които са вътре, е да и аз влязох. Е няма нищо. Но поне не сам се заземил чак толкова, като тях телефона ми не го изключват занеплатени сметки и не лъжа в очите приятелите си. Ей Богу радвам се. И се радвам за всички открили лъжата и спрели с участието си. Впрочем поне според мен вътре са само хора дето никога не са могли да измислят нещо да печелят е сега туп от небето възможност, да но лъжлива. Та заради тва се борят те толкова за виртуалните им пари, дето маи само на снимка са виждали



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Авторnow (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 08:07



do dynoto na dushata si sym wyzmuten ot deinostta na tozi klub. Te plachat za drugi merki.



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: now]  
Авторpokanena (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:41



конкретизирай се кой те възмущава, "Проксима" или ние хората, които споделяме тук, кой какво е преживял?



Тема Тъпака си ти венови [re: AбeПиcнaMиБe]  
АвторChakal (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 14:09



Не знам кой е тъпак ама очевидното е ясно "Тъпака си ти" иначе нямаше да се включиш в цялата тази простотия и ако поне малко се бе позамислил щеше да разбереш, че там всичките ви правят на глупаци само и само да ви измъкнат паричките под носа. Не познавам някой умен и интелегентен човек който да се е навил да участва в тъпата ви пирамида. Знеш ли България е пълна с профани като тебе и затова затъваме. А като имаш са кажеш на някого нещо поне не го наричай Тъпак, по тази начин си проличава колко ти е културата



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: pokanena]  
АвторShouto (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 00:19



Golqm maitap. O6te mi e veselo. Edin priqtel go zaveli na zbirka na Proksima predi sedmica. Nqma da kazvam koi e 6te spomena samo 4e e ikonomist. Ta zna4i 4oveka pomislil 4e mu pravqt skrita kamera - tolkova absurdno mu se storilo vsi4ko. Po edno vreme napravo im kazal - ave ne se bazikaite ve4e - znam 4e mi pravite skrita kamera. Nqkakuv vesel takuv. I vika - onezi me gledat o4udeno a az se hilq i im vikam - hvanah vi be haide kajete kude skrihte kamerata :) Hahaha. O6te mi e sme6no kato se setq kakvo 6ou e bilo :))) Moite pozdravleniq. Ne sum hodil na va6i sbirki, no ako slu4aino taino zapisvate horata koito vodite tam gotov sum da kupq tozi zapis s moq priqtel za solidna suma pari. Tova naistina e veliko 6ou.



Тема идея :)нови [re: Shouto]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано01.03.04 17:59



Shouto, до някъде си представих ситуацията с твоя приятел и на мен ми стана смешно.Но все пак той като икономист е "разбирач" :) Надявам се за толкова много време повечето хора да са разбрали какво представлява "бизнес общество Проксима" както и техните аналози.
Но от историята ти ми хрумна една идейка...Как смятате всички,които четете,дали ще е от полза да се "вкарат" партньорите в интернет?Не че е много лесно но с цифрова камера или апарат може да се запечатат доста неща от дейността им и вече няма да е нужно да ги дават по новините.Ще ги "рекламираме" тук,в интернет,БЕЗПЛАТНО :)
Като идея ми харесва!А на вас?

powernet.hit.bg


Тема Re: идея :) [re: CBETЛoCиH]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 23:14



ste revnat che im narushavas "pravata". ma niama niakoi da im obiasni che imat i zadaljenia nali "pecheliat MNOGO" - da plastat danaci togava. Az imam ideia da pishem do finansovoto ministerstvo 2500 E * 20% /DDS za sdelka "darenie"/+ 120 lv + 29% na razlikata nad 600 lv./cl.4 ZDOFL/ da si platiat danacite i da sa NAI_GOLIAMOTO BISNES OBSTESTVO NA SVETA ako iskat, ama da si plastat i te /ne samo v kufarcheta/ a REALNO!!!




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.