Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема С колело до морето.нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:57



Вчера м/у 5,30 и 20,30 и днес от зори до 9,15 и тъпото копеле пристигна от жека Дружба в луксозният черноморски курорт Равда, където ще отдъхва неколко дни. Споменах ли, че целата работа стана с Рънър? Специална награда за тоя, който познае колко литра вода съм изпил вчера.





Тема Re: С колело до морето.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 13:37



OMG!!!! верно ли бе фен

Леле браво, евала!!!! Ти си номер едно просто.... Айде като се чуем ще кажеш подробности, че нали и мен ме чака същото през юли

Редактирано от grashoverride на 26.06.07 13:39.



Тема Re: С колело до морето.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторkaндидaт-cпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 14:17



Бате, ако кажеш каква е наградата, мога да се включа, ако ми хареса. Иначе, да ти кажа, ми е се тая кво и колко си пил.
Пожелавам ти приятна почивка.





Тема ~500 км за ~17 часанови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.06.07 14:22



се равняват на 30 км/ч. При температура на въздуха от 35 градуса. Със шосейка и добър тренинг ще поддържаш 25 км/ч около 8 часа, после ще имаш нужда от 2-3-дневна почивка. Няма да коментирам повече.



Тема Re: ~500 км за ~17 часанови [re: martyr]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 15:29



Абе човека го е направил! Да не мислиш, че лъже?!?! И как ги правиш тези сметки така на око, дето се вика, не знам... 300 км на ден, изобщо не е невъзможно, стига да караш възможно най рано! И другото, да те информирам, че явно не караш колело, но жегата на колело е доста по-поносима, просто защото и с 20 км/ч да караш пак има доволен въздушен поток. Проблем е само на баирите, но я се сети до морето по магистралата колко баира има... 1... ай у лево

Редактирано от grashoverride на 26.06.07 15:34.



Тема По-кротко с епитетите,нови [re: grashoverride]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.06.07 16:42



карам колело всеки ден. А г-н Розов лъже, та се къса и му личи от километър. Ако поддържаш 20 км/ч ще минеш 160 км за 8 часа и ще си грохнал (8 часа по 700 ккал = 5600 ккал ... знаеш ли колко пържоли са). Пробвай.

До морето са 450-500 км в зависимост от маршрута. Айде седни и си го сметни пак с калкулатор ако не вярваш. 3 дни до морето е постижимо. Едно денонощие е ... лъжа.



Тема Re: По-кротко с епитетите,нови [re: martyr]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 16:47



Кво им е на епитетите?!?! Нещо сме много отворени а? И какво ще направиш? А? Смешен си! Въпросния човек го познавам и знам, че е отишъл с колелото до морето. Направил го е на 2 пъти, така ще го направя и аз юли месец. Това, че ти караш малко, или си мързелив или дебел, не значи, че другите са така. За какви пържоли ми говориш? Човека е менавал 300 км за един ден и то в теки условия качвайки Белмекен и Боровец. Същото съм го правил и аз, много добре знам за какво натоварване става на въпрос. В случая говорим за далеееч по-леко натоварване, така че не виждам защо не вярваш. АЙ още по у лево



Редактирано от grashoverride на 26.06.07 16:50.



Тема Явно с какъвто се събереш,нови [re: grashoverride]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.06.07 16:52



такъв ставаш. martyr out.



Тема Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: grashoverride]  
АвторCaтaнaил (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 19:55



Пича ви го сметна с калкулатор и ви показа, че е непосилно ... ама не: Той е смешен, а вие сте шибани атлети. 60-80 километра offroad или 80-120 километра шосе на ден е добре. Повече е, самоубийство. А тъпото копеУе не мисУя, че е в толкова добра форма. Той изглежда силен само на приказки.

И като ви слушам двамата с тъпия розов миндил - май сте едно и също лице? Нещо циклофрения ли ви тресе г-не?





Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: Caтaнaил]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 20:31



Нямам намерение да споря повече. Аз карам колело с крака, не с калкулатор. Аз за себе си съм сигурен, че мога да мина 300 км наведнъж, защото съм го правил. С тъпото сме карали достатъчно и смея да кажа, че и той ще може, даже като катерач е далеч по-добър от мен. Пробвайте и ще видите, че е възможно. То не става ей така, на мен ми бяха нужни 2 месеца тренировки за да съм във формата в която съм в момента и с която мога да си позволя преходи над 200км. Който иска може да не вярва, аз не карам за слава, не карам за другите - правя го само за себе си. Поставям си цели и предизвикателства и ги постигам. Сигурен съм, че ще има хора на които няма да им се вярва и ще им се струва, че е невъзможно, че лъжа и т.н., но на тях не мога да помогна. Изчисленията са с 20 км/ч средна скорост. Мога да ви уверя, че по магистрала Тракия посока Пловдив не е кой знае колко трудно да се задържи средна скорост от 30 км/ч, че и повече... В този ред на мисли смятам гореспоменатите изчисления за невалидни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.