Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: grashoverride]  
Авторmar4o (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 21:24



За 17 часа по километраж може и да се направи,но при условие ,че между тях се почива поне 10-12 часа.Останалото е във възможностите на много малко аматьори като всички чешещи си пръстите във този форум.



Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: mar4o]  
Авторgo-one (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:00



300 km na den v tezi klimati4ni uslovia kogato asfalta e ...se edno kara6 vurhu kotlon?? tova e nai-malko neseriozno



Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: go-one]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 22:04



Ами то малко мозък се иска да се сетиш, че ако ще караш 300 км в това време трябва да тръгнеш към 4-5 сутринта. И вече споменах, че жегата на колелото се търпи много повече, отколкото ако си пеша например. ОСобенно по магистралата, където се държи доволно висока средна скорост и тялото ти се охлажда доста добре. Факт, е че са тежки условията, но доста хора не правят разлика между трудно и невъзможно. go-one добре, значи тъпото е карал несериозно до морето, както искаш го наречи, но е факт





Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: grashoverride]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:07



То и тъпото копеле кара с крака а не с глава затова за такива кратки срокове взима разстоянието взел му се е акъла или точно обратното :-). Мда аз мога и за един ден да го взема ако имам 450 км прав участък постоянен наклон и са почистили пътя от боклуци и коли специално заради мен..................


Значи с Мартър сме ходили с колелата към язовир Искър 85-6км пробег бяха накрая на деня баирчета завойчета и т.н. така че е любител а а не аматйор. Аз лично си ползвам и краката и калкулаторчето като съм с колелото за да не говоря глупости
и минавам 5 дена в седмицата по около 30км с колело +още 6-7км пеш и по стълбища всеки божи ден(куриер съм с колело ) така че тренинг имам време нямам. Ясно какво е станало в действителност НАУЧНА ФАНТАСТИКА т.е. може да стане но не е станало за това времре което е посочил .



Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: Ferdi]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 22:18



Ахахахаха, не, не просто нямам думи... Поне ме разсмивате... Не можах да разбера какво ви притеснява във времето и ще си направя труда да ви го обясня. Тъпото беше написал, че е карал от 5:30 до 20:30 - това са 15 часа. На другия ден е карал от зори (предполагам ~5:00 часа) до 9:15 - това са 4 часа. Значи имаме 19 часа каране. До морето са ~400 км по магистралата и след това по стандартният път. 400/19 = 21.05 км/ч средна скорост... Е добре бе да го еба с извинение - тази скорост е повече от достижима и ПРЕКАЛЕНО ниска за каране по магистралата. Още по-смешно ми става като чета как някой ходил до язовир Искър или някъде другаде около София... или как работел като куриер... не не нямам думи ще умра от смях

Тъпото копеле, както и аз активно спортуваме и караме ШОСЕЙНИ велосипеди и на излизане минаваме по 150-200 км смесено каране. Сега човека минал малко повече и аре изкарахте го лъжец... Жалко, че този форум е западнал като цяло и вече ги няма старите пушки, които знаеха за какво става на въпрос, а не като тези, дето са си купили вчера от МЕТРО колело и днеска ще изказват мнение по сериозни теми свързани с колоезденето.

Редактирано от grashoverride на 26.06.07 22:21.



Тема Re: С колело до морето.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторTpyтинeтka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:20



БРАВО голям фен голям герой като е стгинал морето са му сложили венец на ФИНИША и една чайка му се изсрала на каската(50 C нагрята) тогава му казали "бегай да пишеш във форума "



Тема Провери в картатанови [re: grashoverride]  
АвторCaтaнaил (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:37



София - Бургас - 466 км (от поща до поща), Бургас - Равда - 20 км.Общо са около 486, което граничи към 500. Не е казал какво означава ЗОРИ, той ще каже, като се върне от болницата да му възстановят глюкозният толеранс. По-вероятно е да са 17 часа, както Мартър ви ги сметна услужливо.

Магистралата е 140 км и е забранена за велосипедисти. Останалата част от пътя е 300 км и е с достатъчно възвишения, за да НЕ МОЖЕШ да качиш повече от 15 километра в час.

Аз съм карал достатъчно извънградско, за да знам, кое може и кое е глупост. Тъпото преувеличи, а ти се правиш на всех и вся в областта на колоезденето. Какви ветерани? Колко километра сте навъртели? Анонимните самохвлаковци в интернет сте ми много интересни. На колко километра са ви прехвалените шосейки? 1000? 2000? Само приказки. Ходете карайте, недейте ми се правете на интересни. Недорасляци с излишен тестостерон.



Тема Re: Провери в картатанови [re: Caтaнaил]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано26.06.07 22:44



Еми това правиме. Човека е карал и се е похвалил за постижението си. И той самият се радва за това - сигурен съм. София-Бургас са 380км. Шосейката ми е на 3000 километра, но я имам от 3 месеца, иначе преди това от 2000 година насам имам 13 000 километра на колело - предимно по шосетата, тренирал съм 1 сезон професионално и мисля, че повече от теб знам за какво става на въпрос. на 12-ти или 13-ти юли заминавам за морето с колело, ще го направя за два дена - по 300 км. Първи ден София-Гълъбово и втори ден Гълъбово-Ахтопол. След това ще мога да дам реално мнение до колко съм се затруднил и какви трудности съм срещнал за да не остават разни митове за невъзможните възможности





Тема Re: Провери в картатанови [re: Caтaнaил]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:44



Споко Мартър рънъра като знам от кога ги произвеждат е поне на 5000 km те Ралей ги правят в завода на Kross от 150 години .



Тема Re: Провери в картатанови [re: grashoverride]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:50



Може ли да попитам какво работиш ? Имаш доста свободно време за каране завиждам ти направо ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.